Przejdź do treści forum
atari.area forum
Twoje polskie źródło informacji o Atari
Nie jesteś zalogowany. Proszę się zalogować lub zarejestrować.
Aktywne tematy Tematy bez odpowiedzi
Aktualności ze świata Atari
Test7800 0.7.1 Nowa wersja emulatora Test7800 w wersji 0.7.1 przynosi usprawnienia w obsłudze Drag and Drop oraz poprawki POKEY dla Stone Age.
Nadchodzi Rogul na Atari ST/STE Konwersja znakomitego Fantasy-Hack'n Slash-Roguelike Rogul z małego Atari na platformy ST/STE
Gearlynx z aktualizacją do 0.0.9 Wieloplatformowy emulator konsoli Atari Lynx, Gearlynx, doczekał się nowej wersji 0.0.9.
Invitka na Silly Venture 2025WE Na odbywającym się w Berlinie party Deadline 2025 została zaprezentowana invitka na zimową edycję Silly Venture 2025WE
Test7800 0.7.0 Najnowsza wersja emulatora Test7800 wprowadza obsługę kontrolerów i ułatwia wczytywanie plików ROM.
Opcje wyszukiwania
@ming
Masz troche racji, ze oczywiscie niezbitych dowodow oszustwa nie posiadam, dlatego wyedytowalem post. Mimo wszystko sadze, ze kazdy kto przeczyta na tym forum kilka opinii o wspomnianym sklepie, bedzie raczej ostrozny podczas zakupow ;)
A tak poza tym to, zyczycze wszystkim uzytkownikom forum wesolych swiat.
@pawel,
Odnosnie strony http://www.starekomputery.sklepna5.pl/ - kiedys (chyba gdzies w wakacje) znalazlem te stronke jak poszukiwalem falcona ;) Byl w dobrej cenie zlozylem zamowienie. Dostalem dane do wplaty i postanowilem to sprawdzic, bo w sumie sklep nie wyglada na bardzo profesjonalny (chociaz oczywiscie to nie musi o niczym swiadczyc). Dane w KRS-ie sie nie zgadzaly, firma wlasnie niby zajmuje sie mechanika pojazdowa, a numer konta byl w Alior Sync. Konsultatnt z tego banku powiedzial, mi ze mozna u nich zalozyc tylko konto prywatne, a nie firmowe. Z zakupu zrezygnowalem, koles nawet odpisal, ze nie ma problemu i na tym sie skonczylo.
Dzięki wszystkim za odpowiedzi, obserwuje aukcje na allegro, takze na ebay'u. Problem z tym drugim jest taki, ze malo sprzedawcow jest ma wpisane wysylke za granice. Zobaczymy co z tego wyjdzie.
Jak cos kupie to sie pochwale :)
Pozdrawiam
Hej,
z okazji 40 urodzin firmy Atari postanowilem kupic sobie Atari STE, w dziecinstwie obiekt moich marzen. Nigdy z reszta nie spelniony ;)
Problem polega na tym, ze ciezko STE jest spotkac - np. na allegro jest teraz tylko jedna oferta i komputer jest w takim sobie stanie - ma zapadniety przycisk F10. A moze latwo to naprawic?
Moje pytanie brzmi, czy nie ma ktos na sprzedaz STE?
A moze STE nie jest warte poszukiwan i powinienem wziasc zwykle ST? Chociaz z tego co wygooglalem, to raczej jest ;)
Pozdrawiam
Znalezione posty [ 4 ]
Forum oparte o: PunBB
Currently installed 7 official extensions. Copyright © 2003–2009 PunBB.
Wygenerowano w 0.007 sekund, wykonano 68 zapytań