Przejdź do treści forum
atari.area forum
Twoje polskie źródło informacji o Atari
Nie jesteś zalogowany. Proszę się zalogować lub zarejestrować.
Aktywne tematy Tematy bez odpowiedzi
Aktualności ze świata Atari
Gearlynx 1.2.14 Ukazała się kolejna odsłona zaawansowanego emulatora Gearlynx dla konsoli Atari Lynx.
Premiera magazynu Atari Legacy Już jutro startuje sprzedaż nowego magazynu drukowanego Atari Legacy, składanego na Atari Falconie.
Nowe firmware - FujiNet 1.6.1 Nowa wersja oprogramowania układowego dla FujiNet przynosi liczne poprawki błędów.
Atari800 6.1.0! Po blisko trzech latach przerwy ukazała się nowa wersja najpopularniejszego emulatora Atari 8-bit.
Atari Floppy Image Toolkit Potężne narzędzie w stylu GEM do obsługi dyskietek Atari ST w przeglądarce internetowej.
Opcje wyszukiwania
Właśnie zamontowałem u siebie w sprężynowej i dodam opinię :
Na prawdę super jakość wykonania w moim przypadku wkręty wkładałem od spodu odchylając tylko gumki bez wyciągania klawiszy ,gumek nie podcinałem ...działa wszystko w 100% ...jeszcze raz dziękuję i pozdrawiam
Witam
CZy temat jest jeszcze aktualny ??
potrzebował bym folię do 800XE (sprężynki , folia pojedyncza )
Pozdrawiam
Wychodzi na to ,że w tej jednej instrukcji dolnej zrobili błąd ...
znalazłem w necie jeszcze 2 wersje które potwierdzają górny obrazek
http://img406.imageshack.us/img406/8431/pinoutv.png
http://retrospec.sgn.net/users/tomcat/m ... scheme.gif
zobacz pin na górnym obrazku oznaczony 2 - czyli dolny obrazek 1 i opisy do nich po boku ...nie zgadza się
:) w tym rzecz ,że to pin po środku ;) i z każdej strony powinno być tak samo
Witam
Kupiłem sobie gniazdo na przewód DIN-7 oraz mam zasilacz ATX od pc
i narodził się problem ponieważ do mojej Atari 520ST mam 2 instrukcje
w której gniazdo jest inaczej rozpisane zobaczcie sami na foto.
Np pin 2 na górnym rysunku odpowiada pinowi 1 z dolnego rysunku
na górnym nie jest on wykorzystany na dolnym +5V .
1.)Kto z was wie jak powinno ??
2.)Dlaczego 2 instrukcje mówią co innego ?
Pozdrawiam Łukasz
biolog77 napisał/a:ktoś już kupił - jeśli ktoś z forum to proszę o info co to był za cart
Witam ja kupiłem
nie ma zasilacza wtyczkę będę miał w poniedziałek to odpalę na ATX
rozszerzenie jest to prawdopodobnie pamięć ram 512kb wraz z zegarem
Znalezione posty [ 7 ]
Forum oparte o: PunBB
Currently installed 7 official extensions. Copyright © 2003–2009 PunBB.
Wygenerowano w 0.007 sekund, wykonano 71 zapytań