Przejdź do treści forum
atari.area
Twoje polskie źródło informacji o Atari
Nie jesteś zalogowany. Proszę się zalogować lub zarejestrować.
Aktywne tematy Tematy bez odpowiedzi
Aktualności ze świata Atari
STOS BASIC V5.5 Alpha Popularny język programowania dla Atari ST powraca po ponad 30 latach w nowoczesnej wersji.
Command & Conquer na Atari ST Kultowy RTS Command & Conquer zmierza na Atari ST. Zobacz niesamowity port legendarnej strategii.
Altirra 4.50 test 13 Avery Lee udostępnił kolejną wersję testową najdoskonalszego emulatora Atari.
CT60 TOS 1.03e Po blisko 21 latach ukazała się oficjalna aktualizacja CT60 TOS do wersji 1.03e.
Gearlynx 1.2.14 Ukazała się kolejna odsłona zaawansowanego emulatora Gearlynx dla konsoli Atari Lynx.
Opcje wyszukiwania
Dziękuję za wszystkie rady, pomyślę i może wystawie. Spróbuję jeszcze na ebay.
200$ to za mało, sami wiecie, że jest więcej warta.
Nie wiem czy konsola jest sprawna, jest zapakowana oryginalnie, gry są w foli termokurczliwej (nie były nigdy podpinane) wszystkie kable są zawinięte oryginalnie, dokładnie się przyjrzałem wszystkiemu i nie ma śladów używania. Nie odpalałem bo niektórzy może chcieli by taką nieruszaną wersje. Jeżeli trafi się jakiś zdecydowany konkretny kupiec to na jego prośbę mogę uruchomić sprzęt.
Jeżeli już się regulaminu mocno trzymamy to mam jest napisane również ze jeżeli cena nie jest podana to" ...dyskusja o wartości będzie przeprowadzana publicznie w wątku...". Konsola dość rzadka (zaledwie kilka na zagranicznych stronach, w większości nie kompletne) zważając na jej stan jest sporo warta. Mam na myśli jakieś 450-500 dolarów. Jednak rozważę wasze propozycję.
Witam, mam na sprzedaż nowe Atari XE video game system. Sprzęt zupełnie nowy,
wszystkie podzespoły oryginalnie zapakowane, nigdy nie włączany. Cały zestaw
kompletny, zawiera instrukcje, książeczki do gier, piękne opakowanie. Przetrzymywany
był w ciepłym suchym pomieszczeniu. Idealny dla kolekcjonera, nie znalazłem takiego
na olx, allegro ani innych zagranicznych stronach. Prawdziwy rarytas, może jedyny w takim
stanie dlatego wart zainteresowania. W razie jakichkolwiek pytań proszę piać. Proszę zainteresowanych o
rozsądne propozycje cenowe. Zdjęcia w linku.
Zdjęcia
Znalezione posty [ 5 ]
Forum oparte o: PunBB
Currently installed 7 official extensions. Copyright © 2003–2009 PunBB.
Wygenerowano w 0.009 sekund, wykonano 52 zapytań