@tron12: witam chcesz kupić bo nie masz czy masz uszkodzony? jak co służę naprawą :) Skąd jesteś?
Mam niedzialajacy jesli mozna ci podeslac zebys wycenil usterke to zgadzam sie szczegoly na PW . Ok ?
Nie jesteś zalogowany. Proszę się zalogować lub zarejestrować.
STOS BASIC V5.5 Alpha Popularny język programowania dla Atari ST powraca po ponad 30 latach w nowoczesnej wersji.
Command & Conquer na Atari ST Kultowy RTS Command & Conquer zmierza na Atari ST. Zobacz niesamowity port legendarnej strategii.
Altirra 4.50 test 13 Avery Lee udostępnił kolejną wersję testową najdoskonalszego emulatora Atari.
CT60 TOS 1.03e Po blisko 21 latach ukazała się oficjalna aktualizacja CT60 TOS do wersji 1.03e.
Gearlynx 1.2.14 Ukazała się kolejna odsłona zaawansowanego emulatora Gearlynx dla konsoli Atari Lynx.
atari.area forum » Posty przez tron12
Strony 1
@tron12: witam chcesz kupić bo nie masz czy masz uszkodzony? jak co służę naprawą :) Skąd jesteś?
Mam niedzialajacy jesli mozna ci podeslac zebys wycenil usterke to zgadzam sie szczegoly na PW . Ok ?
Witam jak w tytule kupie orginalny sprawny zasilacz ten wewnetrzny do Atari STFM lub od inny od STF,STE bo sa zamienne. Propozycje tutaj lub na PW.
Dzieki i pozdr.
Mam 28 pinowe kosci Tosu Niemieckiego i chcem go zastapic Tosem UK bez lutowania zworek jak to musialbym zrobic przy nagranych kosciach 32 pinowych. Wezme odciebie ten Tos szczegoly na PW ok ?
Jak w temacie kupie orginalne kosci Hi i Lo z Tos Uk z Atari Ste 1.06 lub wyzej ?
Czyli na filmie to jedna wielka sciema ? :)
https://youtu.be/i8mWYFEYLx4
Polecam tam jest pokazywanie jak nagrac dyskietke pod fdd usb. pozdro
tron12: napisz jaki chcesz TOS (UK, US, PL) z jakim układem klawiatury. Jak nie zależy Ci na oryginalnych kościach to mogę takowy nagrać.
Poszedl priv. do ciebie i dzieki za pomoc.
Eros dzieki za pomoc a pytam sie zeby nie narobic glupich zakupow. Juz wszystko wiem. pozdro
qurde fotki niezaladowalo oto link do strony gdzie jest fotka kosci z Tosem.
http://www.fotosik.pl/zdjecie/04d9b470e0d2ac0a
No jesli by to byla prawda ze Tos jest niekompatybilny z moim Ste to moze przeszczep klawiatury by sie udal ? Oczywiscie jakbym zdobyl Tos Uk ?
Okazalo sie ze kolega co ma dlamnie ta klawiature UK z Atari stfm mam tez odniej TOSa tylko niewie jaki zrobilem foty ktos moze mi powiedziec coto za TOS i czy razem z klawiatura z tej samej maszyny bede mogl wrzucic do swojej niemieckiej STE zeby pozbyc sie tego okropnego jezyka :).
ok thx za pomoc.
No wlasnie mam na oku Tos 2.06US a klawiature bym wrzucil z UK wersji a STE mam podlaczona przez RGB do monitora Commodore 1084s tyko czy wlasnie ten ntsc 60hz by mi nieprzeszkadzal w monitorze ?
Witam posiadam Atari Ste niemieckie i chcialbym zakupic TOS 2.06 US czy wystarczy wymienic 2 kostki TOSu Niemieckiego i wlozyc ten US by moc cieszyc sie "ludzkim" jezykiem :) ?
Witam chcialbym odswiezyc pytanie, czy cos moze sie zmienilo , sa juz jakies programy do nagrywania na pc przy pomocy stacji usb floppy gier dla ste na dyskietki ?
Strony 1
atari.area forum » Posty przez tron12
Wygenerowano w 0.008 sekund, wykonano 74 zapytań