Sprzedam Bajtki 5 zł/szt.
Foto
Odbiór osobisty Warszawa Mokotów.
Możliwa wysyłka+koszt za pobraniem.
Inne propozycje na pw.
Nie jesteś zalogowany. Proszę się zalogować lub zarejestrować.
CT60 TOS 1.03e Po blisko 21 latach ukazała się oficjalna aktualizacja CT60 TOS do wersji 1.03e.
Gearlynx 1.2.14 Ukazała się kolejna odsłona zaawansowanego emulatora Gearlynx dla konsoli Atari Lynx.
Premiera magazynu Atari Legacy Już jutro startuje sprzedaż nowego magazynu drukowanego Atari Legacy, składanego na Atari Falconie.
Nowe firmware - FujiNet 1.6.1 Nowa wersja oprogramowania układowego dla FujiNet przynosi liczne poprawki błędów.
Atari800 6.1.0! Po blisko trzech latach przerwy ukazała się nowa wersja najpopularniejszego emulatora Atari 8-bit.
atari.area forum » Posty przez Zdzisiek
Strony 1
Sprzedam Bajtki 5 zł/szt.
Foto
Odbiór osobisty Warszawa Mokotów.
Możliwa wysyłka+koszt za pobraniem.
Inne propozycje na pw.
Sprzedam książki o Atari i nie tylko
Wojciech Zientara Podstawy Programowania w Atari Basic 20zł
Wojciech Zientara Mapa Pamięci Atari XL/XE - Procedury interpretera Basica 20zł
Wojciech Zientara Poradnik Programisty Atari 20zł
Wojciech Zientara Języki Atari XL/XE cz.2 20zł
Wojciech Zientara Poradnik Użytkownika Atari XL/XE 20zł
Jan Ruszczyc Asembler 6502 20zł
Wiesława Miguta Atari Basic 15zł
Action Atari 10zł
Jak programować własne gry Atari XL/XE 15zł
Mapa pamięci Atari 130XE - 65XE,800XL 15zł
Atari TIPS & TRACKS 5zł
Motorola 68000 - opis procesora wraz z listą rozkazów 15zł
Jerzy Karczmarczuk Microprocesor Z80 10zł
Huber Joas Komputer i pomiary (Z80,ZX Spectrum) 15zł
Dieter Nührmann elektronika łatwiejsza niż przypuszczasz:
technika cyfrowa 7zł,
elementy 7zł
Dieter Nührmann Jak mierzyć poprawnie w elektronice 7zł
Odbiór osobisty Warszawa ewentualnie wysyłka + koszty.
Inne propozycje na pw.
Nieaktualne - Sprzedam Atari 65XE i stację dysków CA-2001.
Atari 65XE - sprzedane
CA-2001 - sprzedane
Odbiór osobisty Warszawa lub wysyłka Paczka+ za pobraniem plus koszt wysyłki.
Inne propozycje pw.
Temat do zamknięcia.
Strony 1
atari.area forum » Posty przez Zdzisiek
Wygenerowano w 0.007 sekund, wykonano 71 zapytań