Przejdź do treści forum
atari.area forum
Twoje polskie źródło informacji o Atari
Nie jesteś zalogowany. Proszę się zalogować lub zarejestrować.
Aktywne tematy Tematy bez odpowiedzi
Aktualności ze świata Atari
CT60 TOS 1.03e Po blisko 21 latach ukazała się oficjalna aktualizacja CT60 TOS do wersji 1.03e.
Gearlynx 1.2.14 Ukazała się kolejna odsłona zaawansowanego emulatora Gearlynx dla konsoli Atari Lynx.
Premiera magazynu Atari Legacy Już jutro startuje sprzedaż nowego magazynu drukowanego Atari Legacy, składanego na Atari Falconie.
Nowe firmware - FujiNet 1.6.1 Nowa wersja oprogramowania układowego dla FujiNet przynosi liczne poprawki błędów.
Atari800 6.1.0! Po blisko trzech latach przerwy ukazała się nowa wersja najpopularniejszego emulatora Atari 8-bit.
Opcje wyszukiwania (Strona 1 z 10)
Strony 1 2 3 … 10 Następna
Sikor potwierdzam - wysyłka paczkomatem - rzuć dane do transferu
1. VLX 10 szt. - nadruk
2. perinoid 10 szt. - nadruk + 5 szt. - bez.
3. dely 10 szt. - nadruk
4. peterkaczorowski 10szt. - nadruk
5. Lopez 5 szt. - nadruk (tylko nie wiem co będzie nadrukowane, bo jak goły facet to wezmę bez)
6. Santyago - 10 itemów z nadrukiem + 15 itemów bez nadruku :) (razem 25)
1. Dely - 10 sztuk
2. VLX - 10 szt.
3. perinoid - 10 szt. (zależy od ceny)
4. Lopez - 5 szt. w zależności od ceny
5. Santyago - 20 itemów
Lost Party zakończyło się czasami Lost Memory :)
i ja i ja, mail poszedł :)
da radę zarzucić jakimś zdjęciem tej Xfki?
Francja-elegancja :) dotarło - dziękuję
K i UNDO mogę oddać za uśmiech :)
o em dzi
1. xxl - 1 sztuka
2. tOri - 1 sztuka
3. Mono - 1 sztuka
4. ratai - 1 sztuka
5. pancio.net - 2 sztuki
6. MaW - 1 szt. z dedykacją B-)
7. I ja, ja, ja - 1 szt. (to był pin - dopisek redakcja ;-) )
8. Sun - 1 szt.
9. µicr0Bee - 1 szt z dedykacją ;-)
10. bob_er - 1 sztuka
11. as... I ja i ja też pisałem ,ale mnie nie dopisali :(
12. santyago 1szt
do zamknięcia, chyba ogarnięte :)
winda jedzie na dół :) 500+ :)
Ogłoszenie też, jest na sąsiednim forum - decyduje FIFO
o przepraszam :)
dałem 130 ojro, ale zadowolę się 550,00 pe-el-enów
nie wspomniałem też, że brak zasilacza bo nie kupowałem (miałem swój 9V AC do 1050)
No to w sumie dupa :) W STE oprócz stereo etc, jest jeszcze krótki przycisk eject stacji dysków
A czy tył ST będzie miał wszystkie otwory jak należy w STE
Może komuś leży i się nudzi :)
to nie dobrze, miałem chociaż nadzieję, że w ramach pomyłki dojdzie omyłkowo do sąsiada :(
W takim razie ślicznie dziękuję :) postawie obok figurki woskowej Tramiela
o to to :) to ja bym pokornie prosił jak jest możliwość - ale nie za 0zl :)
Super panowie, a czy któraś posiada przedni plastik z klapką?
Chętnie kupię / zamienię na inne fanty
Javalonde mogę dosłać CI obudowę z tej klapki
https://ibb.co/ZhLD2jn
https://ibb.co/SBNTLVb
Wady, trochę sfatygowana, sticker do przeklejki ze starej obudowy. Mogę wysłać, jak Ci spasuje to OK, jak nie to nie wiem :)
Znalezione posty [ 1 do 25 z 240 ]
Strony 1 2 3 … 10 Następna
Forum oparte o: PunBB
Currently installed 7 official extensions. Copyright © 2003–2009 PunBB.
Wygenerowano w 0.018 sekund, wykonano 58 zapytań