Przejdź do treści forum
atari.area forum
Twoje polskie źródło informacji o Atari
Nie jesteś zalogowany. Proszę się zalogować lub zarejestrować.
Aktywne tematy Tematy bez odpowiedzi
Aktualności ze świata Atari
Atari800 6.1.0! Po blisko trzech latach przerwy ukazała się nowa wersja najpopularniejszego emulatora Atari 8-bit.
Atari Floppy Image Toolkit Potężne narzędzie w stylu GEM do obsługi dyskietek Atari ST w przeglądarce internetowej.
Delete Me Hard Nowa, rozbudowana strzelanka arcade dla komputerów Atari XL/XE, NES oraz C64.
HDDRIVER 13.00 Nowa wersja sterownika przynosi olbrzymie zmiany, w tym ramdysk nowej generacji i inne optymalizacje.
Altirra 4.50 test 12 Nowa wersja testowa emulatora Altirra przynosi poprawki błędów oraz wierniejszą emulację plotera Atari 1020.
Opcje wyszukiwania
Hej mam stację dyskietek atari sf314 po podłączeniu do komputera nie odczytuje dyskietek,ale słychać ledwo słyszalne pojedyncze i krótkie odgłosy ruszania się mechanizmu napędu. Czy napęd jest do uratowania i czy jest tego wart, czy trzeba szukać zamiennika napędu?
Zastanawiam się nad kupnem sdrive micro rev.2 : jaką najlepiej kartę kupić i jak ją zrobić do użytku?
Działa wczytuje kasety z muzyką i można rozpoznać tą muzykę ale nie jest wyraźnie.
Cześć, ostatnio kupiłem Atari XCA-12 podłączyłem i nie działa (chyba). Co zrobić?
Czy jest gdzieś w krakowie serwis atari bo chciałbym naprawić joysticka cx 40
Cześć czy jest jakiś serwis atari w Krakowie?
A którymi klawiszami się gra w arkanoid?
A jaki tani joystick z allegro lub olx polecacie
Gry:
Archon
Zorro
Bruce Lee
Arkanoid
Boulder Dash
Montezuma's Revenge
Pac-Man
Donkey Kong
Moon Patrol
Mr.Robot
H.E.R.O.
River Raid
Road Race
Twilight World
Super Cobra
Centipede
Draconus
Zybex
Ninja
World Karate Championship
Cześć kupiłem ostatnio atari 800XE i do niego cardrige z 21 grami. Dzisiaj go pierwszy raz odpaliłem i chciałem pograć sobie chwilę ale nie umiem na klawiaturze bo yojsticka nie mam i pytanie jak i którymi klawiszami grać?
Cześć,
czy ktoś z was sprzedaje tanio sprawny joystick do atari
Co lepsze kupić Donkey Kong czy Pac Man czy Montezume revenge na Atari 65XE.
Cześć,
mam nieużywane Atari 65XE od 1990 w orginanym pudełku z zasilaczem i czy używać go do naprzykład gier czy go nie ruszać z pudełka i go zostawić jako nieużywany i naprzykład kupić używanego Atari do 500 złotych?
Jakie są gry do atari 65xe z zapisem?
Ile mniej więcej załadowuję się gra z kasety?
Znalezione posty [ 16 ]
Forum oparte o: PunBB
Currently installed 7 official extensions. Copyright © 2003–2009 PunBB.
Wygenerowano w 0.008 sekund, wykonano 73 zapytań