Przejdź do treści forum
atari.area forum
Twoje polskie źródło informacji o Atari
Nie jesteś zalogowany. Proszę się zalogować lub zarejestrować.
Aktywne tematy Tematy bez odpowiedzi
Aktualności ze świata Atari
Command & Conquer na Atari ST Kultowy RTS Command & Conquer zmierza na Atari ST. Zobacz niesamowity port legendarnej strategii.
Altirra 4.50 test 13 Avery Lee udostępnił kolejną wersję testową najdoskonalszego emulatora Atari.
CT60 TOS 1.03e Po blisko 21 latach ukazała się oficjalna aktualizacja CT60 TOS do wersji 1.03e.
Gearlynx 1.2.14 Ukazała się kolejna odsłona zaawansowanego emulatora Gearlynx dla konsoli Atari Lynx.
Premiera magazynu Atari Legacy Już jutro startuje sprzedaż nowego magazynu drukowanego Atari Legacy, składanego na Atari Falconie.
Opcje wyszukiwania
Kroll napisał/a:wmisiorowski napisał/a:Drodzy użytkownicy Atari
Szukałem, szukałem i szukałem i znalazłem niestety jedynie nazwy:
- ST Diagnostic - Test pamięci
- X-tra ram - test pamięci
Wiecie może skąd można pobrać ten sofcik ?
Moje Atari ST 1040 ma kłopoty z klawiaturą - tak mi się wydaje, ale nie mam jak tego przetestować.
Dodatkowo stawiam, że RAM może być uszkodzony bo mi po krótkim czasie od uruchomienia gry się wieszają, na ekranie pojawiają się dziwne artefakty.
Pozdrawiam
WM
najlepszy do testowania pamięci ST- i TT-RAM jest Yaart wysylam Ci w zalaczniku najnowsza wersję
Co do testowania klawiatury znalazlem cos takiego nie tylko do sprawdzenia ale naciskasz klawisz i widzisz na ekranie czy jest OK ale tak np kod ASCII (program po francusku) ale przydatny
Ponadto kilka ciekawych utilsoów i nie tylko znajdziesz na stronie
http://freddo.chez.com/Atari/Galerie/Index.html
Dorzucam także ten program co wspominałeś (X-TRA RAM)
Elegancko, bardzo dziękuję ;-)
Drodzy użytkownicy Atari
Szukałem, szukałem i szukałem i znalazłem niestety jedynie nazwy:
- ST Diagnostic - Test pamięci
- X-tra ram - test pamięci
Wiecie może skąd można pobrać ten sofcik ?
Moje Atari ST 1040 ma kłopoty z klawiaturą - tak mi się wydaje, ale nie mam jak tego przetestować.
Dodatkowo stawiam, że RAM może być uszkodzony bo mi po krótkim czasie od uruchomienia gry się wieszają, na ekranie pojawiają się dziwne artefakty.
Pozdrawiam
WM
Znalezione posty [ 2 ]
Forum oparte o: PunBB
Currently installed 7 official extensions. Copyright © 2003–2009 PunBB.
Wygenerowano w 0.006 sekund, wykonano 73 zapytań