Przejdź do treści forum
atari.area forum
Twoje polskie źródło informacji o Atari
Nie jesteś zalogowany. Proszę się zalogować lub zarejestrować.
Aktywne tematy Tematy bez odpowiedzi
Aktualności ze świata Atari
Atari800 6.1.0! Po blisko trzech latach przerwy ukazała się nowa wersja najpopularniejszego emulatora Atari 8-bit.
Atari Floppy Image Toolkit Potężne narzędzie w stylu GEM do obsługi dyskietek Atari ST w przeglądarce internetowej.
Delete Me Hard Nowa, rozbudowana strzelanka arcade dla komputerów Atari XL/XE, NES oraz C64.
HDDRIVER 13.00 Nowa wersja sterownika przynosi olbrzymie zmiany, w tym ramdysk nowej generacji i inne optymalizacje.
Altirra 4.50 test 12 Nowa wersja testowa emulatora Altirra przynosi poprawki błędów oraz wierniejszą emulację plotera Atari 1020.
Opcje wyszukiwania
Po 4 miesiącach od rozpoczęcia projektu dzisiaj dotarły do mnie pierwsze prototypy PCB.
Płytki są złocone i już częściowo zmontowane z ponad 500 elementami pasywnymi na spodniej stronie.
Pozostał montaż elementów na górnej stronie PCB który będzie wykonany przez lokalny zakład PCBA.
Poniżej krótkie wideo z oględzin płytki.
https://youtu.be/Jm7bmzYJ2EQ
Dedykowana strona projektu:
https://re-falcon.com
artik-wroc napisał/a:Niestety wszystko się przeciąga z powodu problemów z VME. Teraz muszę ustalić czy to wina taśm które idą od płyty, czy samo złącze traci kontakt. Tak czy siak trzeba będzie coś wymienić.
Pytałeś na PM o Tsengi. Odpisałem.
____________
Dziękuje za kontakt. Pozdrawiam.
artik-wroc napisał/a:Suavek napisał/a:Po długich i trudnych negocjacjach...
...druga płyta też jedzie do Polski :)
Moja jedzie do Stanów.
W każdym stanie, może być działający albo uszkodzony. Z góry dzięki za odzew.
artik-wroc napisał/a:Na eBay-u są dwie płyty, ale cena konkretna (ponad 3 klocki).
Po długich i trudnych negocjacjach udało się łyknąć jedną. ;-) To istotny krok w nowym projekcie, tym razem na TT.
Tak widzę, dzięki. Płyty na chodzie wiec cena adekwatna.
Kupię płytę główną Atari TT. Może być działająca, niedziałająca, uszkodzona lub niekompletna.
Jeśli ktoś ma cały komputer w dowolnym stanie technicznym na zbyciu także proszę o informację.
Dostałem ofertę na zakup większej ilości czipów ET4000AX.
Zastanawiam się ilu byłoby chętnych na kartę w stylu crazy dots.
Koszt ponizej $150.
Pięknie. Mam trochę tych Tsengów. Ktoś jeszcze zbudował tę kartę ?
Znalezione posty [ 9 ]
Forum oparte o: PunBB
Currently installed 7 official extensions. Copyright © 2003–2009 PunBB.
Wygenerowano w 0.010 sekund, wykonano 78 zapytań