Przejdź do treści forum
atari.area forum
Twoje polskie źródło informacji o Atari
Nie jesteś zalogowany. Proszę się zalogować lub zarejestrować.
Aktywne tematy Tematy bez odpowiedzi
Aktualności ze świata Atari
Command & Conquer na Atari ST Kultowy RTS Command & Conquer zmierza na Atari ST. Zobacz niesamowity port legendarnej strategii.
Altirra 4.50 test 13 Avery Lee udostępnił kolejną wersję testową najdoskonalszego emulatora Atari.
CT60 TOS 1.03e Po blisko 21 latach ukazała się oficjalna aktualizacja CT60 TOS do wersji 1.03e.
Gearlynx 1.2.14 Ukazała się kolejna odsłona zaawansowanego emulatora Gearlynx dla konsoli Atari Lynx.
Premiera magazynu Atari Legacy Już jutro startuje sprzedaż nowego magazynu drukowanego Atari Legacy, składanego na Atari Falconie.
Opcje wyszukiwania
Działa już od lat.. przepraszam ale dopiero się pozbierałem do kupy ale widzę że sio2sd ma się na łamach globalnych dobrze... i o to chodziło!
apropo poczyniłem konwersję z atarki na moxf6 draconusa jak przypasuje to ok jak nie to trudno... na sluchawkach jakoś leci inaczej chyba dałem ciała z basem pozdrawiam...
https://www.youtube.com/watch?v=xVHafOcC-kg
Hehe nie czytałem początku, lecz tego,,, odtłoczenie jest hehe!
Program do programowania działa na 100% trzeba tylko podłączyć LPT jak poniżej i ustawić konfigurację programu.
HEHE taaaa... odtłoczenie...LCD ...
Zrobiłem to coś i nawet nieźle działa. Do zaprogramowania użyłem tego
http://www.sp2swj.sp-qrp.pl/IW3HEV/VNA3 ... NA_LCD.htm
Co do kwarcu to zapodałem 7.3728 MHz (7.32 jest taki ??) i działa !!
Pozdrowienia dla autora !
Napisałem do Vasco
http://www.atari8.info/onas.php?lang=pl
Może dostaniemy namiar na autora urządzenia.
Witam!
Znalazłem coś takiego
http://www.atari8.info/dodajkomentarz.p ... mp;lang=pl
Jest tu mowa o sio2sd, przeszukałem co sie dało lecz nic nie znalazłem (opisu projektu).
Czy jest on gdzieś dostępny? Przecież to już rok minął i cisza.
Jedynie same zdjęcia są dostępne
http://atari.dwb.pl/
Witka! jakby coś to mam kasety nagrane w turbo ale cholera wie co to działało to z LOADERAMI UM, ATT, AST z dodatkowym kablem sterowanym przez port 54018 lub 54017 teraz to już nipamiętam za bardzo ale jak coś z chęcią odkurzę swoje ATARI i podeślę jedynie WAV-y z tego turbo oczywiście przedtem sprawdzone czy działąją. Jak narazie kontakt to guma1975@go2.pl
Znalezione posty [ 6 ]
Forum oparte o: PunBB
Currently installed 7 official extensions. Copyright © 2003–2009 PunBB.
Wygenerowano w 0.007 sekund, wykonano 71 zapytań