Przejdź do treści forum
atari.area forum
Twoje polskie źródło informacji o Atari
Nie jesteś zalogowany. Proszę się zalogować lub zarejestrować.
Aktywne tematy Tematy bez odpowiedzi
Aktualności ze świata Atari
CT60 TOS 1.03e Po blisko 21 latach ukazała się oficjalna aktualizacja CT60 TOS do wersji 1.03e.
Gearlynx 1.2.14 Ukazała się kolejna odsłona zaawansowanego emulatora Gearlynx dla konsoli Atari Lynx.
Premiera magazynu Atari Legacy Już jutro startuje sprzedaż nowego magazynu drukowanego Atari Legacy, składanego na Atari Falconie.
Nowe firmware - FujiNet 1.6.1 Nowa wersja oprogramowania układowego dla FujiNet przynosi liczne poprawki błędów.
Atari800 6.1.0! Po blisko trzech latach przerwy ukazała się nowa wersja najpopularniejszego emulatora Atari 8-bit.
Opcje wyszukiwania
narazie mi chodzi o podstawe sam komp . monitorek... potem cos z tego zrobie :) kwestai funduszy czyz nie ?
i prpsze mi powiedziec czym sie rozni wersja STE od STF ?
nio i gdyby trafila mi sie 520st to tez daloby sie z tego cos zrobic ?
Witam
Planuje kupic jakas St-ke :)
CZy moglibyscie mo powiedziec ile kosztuja poszczgole modele i podstawiwe soprzet do nich. no i czym sie roznia.
Szukalem jakiejs porzadnej strony o ST ale poslkich nie ma , a z angola jestem cienki bo 12 lat niemca mam ;)
POzdrawiam
Witam.
Niedawno spotkalem znajomego , starego komodorowca... nio i zaczela si rozmowa ktoryz to sprzet byl lepszy... mialem pare lat temu atarynke 130xe w sumie to byl moj pierwszy komputer i darze go wielkim sentymentem , nio wiec dzienie bronilem. Wyglad - oczywiscie ze atari seria xe jest ladniejsze , komodorowiec z zalem przyznal racje 1:0 dla mnie.
potem gry i tu ludzie tragedia ! boze swiety gry na atari sa zenujace , wlasnie zdalem sobiez tego sprawe , ogromna wiekoszc w jednym odcieniu , na komozlomie kolorowe roznorodne , cocby taki barbarian u nas zielony , az mi cholera jasna wstyd !! i co mialem mu pokazac co ? pokazalem pare ladnych gier na atari moim zdaniem i mnei zdeklasowal !
jestem zalamany.... teraz czeka mnie boj o mozliwosci muzyczne , programy uzytkowe.... mam nadzieje ze znajde jakies argumenty ludzie...
a ja tak kocham atari a tu taki szok :(
buuuuuuuuu
pozdrawiam
Znalezione posty [ 3 ]
Forum oparte o: PunBB
Currently installed 7 official extensions. Copyright © 2003–2009 PunBB.
Wygenerowano w 0.023 sekund, wykonano 70 zapytań