31 Flakon, bombeczki i inne

przez Drakon ( Stron 1 2 )

32 Falcon 030 i początki

przez Drakon

33 Mała wyprzedaż ;)

przez Drakon

34 Zamknięty: Zamienię A1200 - Atari Falcon

przez Drakon

35 Zamknięty: Krnąbrne Atari - problemy z SIO2SD

przez Drakon

36 Zamknięty: [K] Płytę Atari 65XE

przez Drakon

38 Zamknięty: Głupi problem -> nie działa START, OPTION, HELP

przez Drakon ( Stron 1 2 )

39 Atari bez Pokeya

przez Drakon

43 Zamknięty: [Kupię] Mysz do Atari ST

przez Drakon