Przejdź do treści forum

atari.area

Twoje polskie źródło informacji o Atari

  • Główna
  • Użytkownicy
  • Regulamin
  • Szukaj
  • Rejestracja
  • Logowanie
  • Atariki
  • FAQ
  • atari.area Strona Główna

Nie jesteś zalogowany. Proszę się zalogować lub zarejestrować.

Aktywne tematy Tematy bez odpowiedzi

Aktualności ze świata Atari

Atari800 7.0.0 Pierwsza wersja emulatora z funkcją pobierania z sieci i mnóstwem nowości.
Obrazy w 1024 kolorach na VBXE Nowy konwerter i przeglądarka obrazów dla rozszerzenia VBXE pozwalają wyświetlić aż 1024 kolory.
Gearlynx 1.2.15 Emulator Atari Lynx doczekał się ważnej aktualizacji z wieloma nowymi funkcjami.
STOS BASIC V5.5 Alpha Popularny język programowania dla Atari ST powraca po ponad 30 latach w nowoczesnej wersji.
Command & Conquer na Atari ST Kultowy RTS Command & Conquer zmierza na Atari ST. Zobacz niesamowity port legendarnej strategii.


Opcje wyszukiwania

atari.area forum » Tematy przez robaq

Strony 1

Posty przez robaq Kryteria szukania zdefiniowane przez użytkownika

Znalezione tematy [ 1 ]

Tematy znaleziono ze szczegółami Forum, odpowiedzi, ostatni post.

1 Problemy ze stacją dyskietek w 1040STF

przez robaq

  • Sprzęt - 16/32bit
  • 11 Odpowiedzi
  • Ostatni post 2012-10-19 12:54:01 przez Duddie

Znalezione tematy [ 1 ]

Strony 1

atari.area forum » Tematy przez robaq



Forum oparte o: PunBB

Currently installed 7 official extensions. Copyright © 2003–2009 PunBB.

Wygenerowano w 0.009 sekund, wykonano 67 zapytań