3,391 Kupie Sparte

przez xxl

3,393 Atari 65 lub 130 XE

przez Guayar

3,398 Gierki oddam ...

przez Hans 2004

3,399 T-shirty z gier 8-bit

przez nosty

3,401 kupie 1050

przez krap

3,402 można wyhaczyć Ataro 2600

przez sqward

3,403 Szukam Bajtek 10/86 !

przez grzeniu

3,405 Procesory 65c816

przez thePink

3,406 Kupię dżoje i mysz dla ST

przez sacz

3,407 kupię taki joystick

przez mika

3,408 Poszukuję.... gumek ;]

przez monster

3,409 Kupie SpartaDosX

przez darpajdp

3,410 Sprzedam Pofo

przez Piwko

3,411 Sprzedam Atari 800XL

przez ma990t

3,412 Sprzedam dysk 2,5" 200MB

przez lewiS

3,413 Kto mi wstawi twardziela?

przez tatqoo

3,414 atari 1040 STF+SM124+SC1224+drukarka+myszka

przez Szymon Grabiński

3,415 Zamienię 1050 na wzmacniacz

przez theo-klex

3,417 Janek Ruszczyc - asm 6502

przez śmigło .::.

3,418 Sio2ide

przez Azbest

3,419 Szukam tani Sio2Pc

przez raphis

3,420 plaptop

przez cedyn