12v nie zwracaj uwagi, 2k2 do pinu i/o
to na razie tak po chamsku, schemat wygogolowalem, za chwile bedzie malutkie..
przekaznik dziala na zasadzie ON-ON
MOŻNA PROSIĆ O BARDZIEJ CZYTELNY, POPRAWNY, SPRAWDZONY SCHEMAT ? :) z opisem ;p
Nie jesteś zalogowany. Proszę się zalogować lub zarejestrować.
Atari800 7.0.0 Pierwsza wersja emulatora z funkcją pobierania z sieci i mnóstwem nowości.
Obrazy w 1024 kolorach na VBXE Nowy konwerter i przeglądarka obrazów dla rozszerzenia VBXE pozwalają wyświetlić aż 1024 kolory.
Gearlynx 1.2.15 Emulator Atari Lynx doczekał się ważnej aktualizacji z wieloma nowymi funkcjami.
STOS BASIC V5.5 Alpha Popularny język programowania dla Atari ST powraca po ponad 30 latach w nowoczesnej wersji.
Command & Conquer na Atari ST Kultowy RTS Command & Conquer zmierza na Atari ST. Zobacz niesamowity port legendarnej strategii.
atari.area forum » Zloty » Silly Venture - zamowienia
Strony Poprzednia 1 2 3
Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź
12v nie zwracaj uwagi, 2k2 do pinu i/o
to na razie tak po chamsku, schemat wygogolowalem, za chwile bedzie malutkie..
przekaznik dziala na zasadzie ON-ON
MOŻNA PROSIĆ O BARDZIEJ CZYTELNY, POPRAWNY, SPRAWDZONY SCHEMAT ? :) z opisem ;p
lotharek napisał/a:12v nie zwracaj uwagi, 2k2 do pinu i/o
to na razie tak po chamsku, schemat wygogolowalem, za chwile bedzie malutkie..
przekaznik dziala na zasadzie ON-ONMOŻNA PROSIĆ O BARDZIEJ CZYTELNY, POPRAWNY, SPRAWDZONY SCHEMAT ? :) z opisem ;p
Podpisuje się pod prośbą :)
Ponawiam pytanie odnośnie w/w schematu.
tu to sobie mozecie...
do niego trzeba mailem.
mailem było jakiś czas temu .... podobno miały powstać jakieś małe płyteczki ale czy powstały ?
Strony Poprzednia 1 2 3
Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź
atari.area forum » Zloty » Silly Venture - zamowienia
Wygenerowano w 0.015 sekund, wykonano 48 zapytań