Dzięki wszystkim za przybycie. Było extra :)
Porcja zdjęć w linku
http://retrospekcja.net.pl/2017/11/05/k ... dycja-6-0/
www.retrospekcja.net.pl
Nie jesteś zalogowany. Proszę się zalogować lub zarejestrować.
Gearlynx 1.2.15 Emulator Atari Lynx doczekał się ważnej aktualizacji z wieloma nowymi funkcjami.
STOS BASIC V5.5 Alpha Popularny język programowania dla Atari ST powraca po ponad 30 latach w nowoczesnej wersji.
Command & Conquer na Atari ST Kultowy RTS Command & Conquer zmierza na Atari ST. Zobacz niesamowity port legendarnej strategii.
Altirra 4.50 test 13 Avery Lee udostępnił kolejną wersję testową najdoskonalszego emulatora Atari.
CT60 TOS 1.03e Po blisko 21 latach ukazała się oficjalna aktualizacja CT60 TOS do wersji 1.03e.
atari.area forum » Zloty » Krakowskie Retrospekcje - edycja 6
Strony Poprzednia 1 2 3
Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź
Dzięki wszystkim za przybycie. Było extra :)
Porcja zdjęć w linku
http://retrospekcja.net.pl/2017/11/05/k ... dycja-6-0/
Bardzo obfita impreza, wielka sala, tłum ludzi, masa sprzętu. Piwo do kupienia na miejscu - i tanio - jak również, co ciekawe, bar z jedzeniem (dobre i też niedrogo).
Wielkie dzięki.
Dzięki za imprezkę, dobra ta miejscówka. Szkoda tylko, że tak krótko.
Miałem zażalenia na innym forum, że nie było żadnej Amigi, tylko same Atati, Atari, Atari... :D
zamiast biadolić, to mogli sobie Amigę zabrać - nie było to przecież zabronione ;)
Amigi nie było bo każdy myślał - "Nie biorę bo bankowo ktoś i tak przyniesie" :)
Tak dokładnie było jak napisał Kiender :)
Dzięki chłopaki za Wasze super towarzystwo na imprezie !
Do zobaczenia na wiosennej edycji Retrospekcji w przyszłym roku :)
Panowie, ale zróbcie coś w pełnym wymiarze a nie tak, że trzeba się w ciężkim stanie zbierać o 1:00 w nocy to raz, a dwa - (choć to nie moja sprawa) - załatwcie konkretniejsze nagłośnienie i projektor. Projektor dodatkowo trzeba wcześniej sprawdzić na ewentualność syfiastego PAL'u z malucha, czy Amstrada. Ten wczoraj w tym sensie dał akurat rady, ale to nigdy nie jest pewne ;)-
Strony Poprzednia 1 2 3
Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź
atari.area forum » Zloty » Krakowskie Retrospekcje - edycja 6
Wygenerowano w 0.051 sekund, wykonano 74 zapytań