Jedne z interlace radzą sobie lepiej, inne gorzej, a jeszcze inne wcale ;)
to podlinkuj tu urządzenie, które w kwocie 150pln dobrze wyświetla tryby z przeplotem konwertując to do HDMI, bardzo jestem ciekawy.
Nie jesteś zalogowany. Proszę się zalogować lub zarejestrować.
CT60 TOS 1.03e Po blisko 21 latach ukazała się oficjalna aktualizacja CT60 TOS do wersji 1.03e.
Gearlynx 1.2.14 Ukazała się kolejna odsłona zaawansowanego emulatora Gearlynx dla konsoli Atari Lynx.
Premiera magazynu Atari Legacy Już jutro startuje sprzedaż nowego magazynu drukowanego Atari Legacy, składanego na Atari Falconie.
Nowe firmware - FujiNet 1.6.1 Nowa wersja oprogramowania układowego dla FujiNet przynosi liczne poprawki błędów.
Atari800 6.1.0! Po blisko trzech latach przerwy ukazała się nowa wersja najpopularniejszego emulatora Atari 8-bit.
atari.area forum » Sprzęt - 8bit » Jakość obrazu- Sophia/VBXE/Medusa/inne wynalazki...
Strony Poprzednia 1 2 3 4
Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź
Jedne z interlace radzą sobie lepiej, inne gorzej, a jeszcze inne wcale ;)
to podlinkuj tu urządzenie, które w kwocie 150pln dobrze wyświetla tryby z przeplotem konwertując to do HDMI, bardzo jestem ciekawy.
TMK napisał/a:Czyli krótko mówiąc, konsekwencją tego, że wolisz nieidealny obraz CRT z tamtych lat jest to, że używasz 10" tv... który jest jednak LCDkiem i to o rozmiarach mniejszych niż były spotykane w tamtych latach... Hmm... ;)
To się nazywa kompromis, taki 10" LCD przynajmniej "nie wali pikselami po oczach" i wygląda to mniej więcej tak jak na ówczesnych 12-14" CRT, włącznie z odtwarzaniem kolorów artefaktowych i innych sztuczek z analogowym sygnałem PAL. Ten TV oczywiście można przestawić w tryb 4:3.

A to? Wali gdzieś pikselami po oczach? (polecam po kliknięciu miniaturki, ściągnąć oryginalny rozmiar za pomocą ikonki poniżej zdjęcia) No ja nic nie poradzę, że komputery retro wyświetlały tak małe rozdzielczości i że nie było jeszcze antyaliasingu ;)
Strony Poprzednia 1 2 3 4
Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź
atari.area forum » Sprzęt - 8bit » Jakość obrazu- Sophia/VBXE/Medusa/inne wynalazki...
Wygenerowano w 0.013 sekund, wykonano 45 zapytań