14 stuk ponownie na Pomorzu, dołączyły do wcześniej tam wysłanych.
Aktualizacje...
Potrzebujesz dyskietki? Proszę: http://www.atari.org.pl/forum/viewtopic.php?id=18887
<-- Kontakt prywatny proszę przez "E-mail", a nie "PW".
Nie jesteś zalogowany. Proszę się zalogować lub zarejestrować.
CT60 TOS 1.03e Po blisko 21 latach ukazała się oficjalna aktualizacja CT60 TOS do wersji 1.03e.
Gearlynx 1.2.14 Ukazała się kolejna odsłona zaawansowanego emulatora Gearlynx dla konsoli Atari Lynx.
Premiera magazynu Atari Legacy Już jutro startuje sprzedaż nowego magazynu drukowanego Atari Legacy, składanego na Atari Falconie.
Nowe firmware - FujiNet 1.6.1 Nowa wersja oprogramowania układowego dla FujiNet przynosi liczne poprawki błędów.
Atari800 6.1.0! Po blisko trzech latach przerwy ukazała się nowa wersja najpopularniejszego emulatora Atari 8-bit.
atari.area forum » Kupię / Sprzedam / Zamienię Atari » [S] 1600+ dyskietek 3.5" DD, szuflady, pudełka
Strony Poprzednia 1 2 3 4
Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź
14 stuk ponownie na Pomorzu, dołączyły do wcześniej tam wysłanych.
Aktualizacje...
Ostatnie "noname" Made in Japan znalazły dom w Tychach.
A ostatnie Made in England wyjeżdżają z Góry do Góry. Konkretnie z Zielonej do Miedzianej.
Kupujący napisał że nie spodziewał się, że ktoś jeszcze może sprzedawać dyskietki testowane, formatowane, odsiane od uszkodzonych i posortowane wg. marki, a nie "nie mam jak sprawdzić", "wysyłam losowo", itp. Co nie? :-)
Oczywiście - aktualizacje
Zmiany w "stanach magazynowych".
OKANO - brak
IBM - brak
Goldstar - brak
Wszystkie udają się do Koszalina.
Małe zmiany w "stanach magazynowych".
Strony Poprzednia 1 2 3 4
Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź
atari.area forum » Kupię / Sprzedam / Zamienię Atari » [S] 1600+ dyskietek 3.5" DD, szuflady, pudełka
Wygenerowano w 0.015 sekund, wykonano 46 zapytań