Walczylem dzisiaj z plytka, 5 rodzajow papieru ,dwa rodzaje folii, 4 godziny poswiecone, wydruki plytki robione na 2 laserowkach i 3 kserokopiarkach. Efekt mizerny, jutro pobawie sie jeszcze w fotochemie. Ciekawy jestem co wyjdzie. Programator do picow mam ,osprzet do montazu tez ale tu juz dochodzi kwestia wysylki scalakow,plytek i drobnicy do mnie do Londynu , odeslac gotowe zmontowane moge bez problemow. I moze jakos scalic watki albo jeden zablokowac bo sie gubie.
Nowa wersja ARIFE PVBest73 wydaje nową wersję swojego narzędzia do zarządzania plikami na Atari 8-bit.
Altirra 4.40 test 18 Kolejna wersja testowa najlepszego emulatora ośmiobitowców.
Atari ST Bad DMA - możliwe rozwiązanie? Nowa wersja sterowników ICD Tools może w końcu rozwiązać problem Bad DMA, dręczący Atari STE od lat.
Fujisan - nowy interfejs do Atari800 Nowy frontend do emulatora Atari800, Fujisan, zapewnia natywne doświadczenie na macOS, Windows i Linux.
Echa Xenium, demo na Atari Lynx! Atari z sukcesami na Xenium 2025. Sprawdź nagrodzone produkcje z konkursów.