Przejdź do treści forum
atari.area forum
Twoje polskie źródło informacji o Atari
Nie jesteś zalogowany. Proszę się zalogować lub zarejestrować.
Aktywne tematy Tematy bez odpowiedzi
Aktualności ze świata Atari
Catslevania VBXE z nowym demem Nowe demo gry Catslevania dla Atari XL/XE z VBXE, adaptacji Castlevanii, jest już dostępne do pobrania!
Altirra 4.40 test 24 Najlepszy emulator Atari, Altirra, ma nową wersję testową 4.40 test 24.
BBC BASIC - nowa wersja Naprawiono poważny błąd w obsłudze błędów w porcie BBC BASIC dla Atari XL/XE.
Gopher2600 0.52.0 Nowa wersja Gopher2600 0.52.0! Ważne zmiany w DPCp oraz poprawki działania PAL 50Hz.
5. edycja ATASCII Compo Głosowanie w 5. edycji ATASCII Compo Logikera dobiega końca. Ostatnia szansa na wybór najlepszej pracy!
Opcje wyszukiwania (Strona 23 z 25)
Ja miałem AST. Na początku z cartem Multi, ale on nie działał prawidłowo z XEGS i musiałem zamienić na zwykły.
Ja jestem zainteresowany komputerem, enterem i chipem, ale wezmę wszystko i wyślę innym zainteresowanym to co chcą za darmo z dostawą pod lub do drzwi.
Lizard napisał/a:Gzynio, proponuję spotkać się w Hetmańskiej na Wilanowie. Ja też chcę blisko domu.
Sztaba ogłaszałem w ostatniej chwili i po rozmowie z dwoma stałymi bywalcami sztabów uzgodniliśmy to miejsce, gdyż w nim miałem pewność że jak przyjdziemy to znajdzie się wolne miejsce.
Lizard, tak prawdę mówiąc nic nie stoi na przeszkodzie, abyś sam ogłosił jakiś sztab i podał wybrane przez siebie miejsce. W ostatnich kliku miesiącach to ja ciągle ogłaszam sztaby dla wawy i nic nie stoi na przeszkodzie, aby ktoś inny też się wykazał i coś zaproponował, a na pewno na moją obecność może liczyć, a i inny chętni też się pewnie znajdą.
Serdecznie zapraszam wszystkich chętnych na sztabik warszawski.
Spotkanie odbędzie się w dniu 12.04.08(po jutrze) na ul. Usypiskowej 5 o godzinie 17:00.
Pozdrawiam i zapraszam
Gzynio
Reklama dźwignią handlu :).
Jak mam być szczery to ponad miesiąc temu kupiłem od tej Pani zasilacz który był do tej konsoli, bo każdą część tego kompletu wystawiała osobno. Myślałem że może uda mi się odkupić trochę taniej tą konsolę, ale niestety nie udało mi się. Ze względu na nietypową wtyczkę ten zasilacz mam jako rezerwowy i go nie sprzedaję chyba że trafię 7800 w BOX-ie.
A tak przy okazji to informuję Cię Adamie, że paczka dziś dotarła cała.
darbik napisał/a:No i kolejna reaktywacja stacji TOMS a może kolejny egzemplarz?
Za każdym razem w opisie jest że to bardzo rzadko dostępna stacja, a to już kolejna na allegro i to z takim samymi dodatkami, więc cena końcowa nie powinna być zbyt wysoka bo rynek już się chyba nasycił :). Ciekawe jest to że łatwiej ostatnio kupić na allegro TOMS-a720 niż XF551 :).
VBXE nie było na pokładzie.
5eba napisał/a:Potwierdzam, że z sortownią w Pruszczu Gdańskim są kilku miesięcy poważne problemy, przesyłki docierają z dużym opóźnieniem.
Ale paczkę z cartami ode mnie dostałeś szybko, bo wysłałem ją 20.02, a Ty wystawiłeś mi komentarz już 23.02.
Domyślaliśmy się z TDC-em że musiałeś być bardzo wczorajszy.
tu TDC: allegrujemy, filmujemy i jemy :)
Nosty: to wy chyba balowaliście do świtu skoro nie poznajesz listów "do TDC'a" to jest już bardzo ciekawie ! :D
Ja też mogę być o 18-tej, więc jako początek spotkania można chyba ogłosić godz. 18:00.
Jeżeli ktoś ma inną propozycję to proszę pisać.
Oczywiście, że chętnie przyjadę/przyjdę :).
Krzysztof (Kaz) Ziembik napisał/a:Gzynio, to poprosze o fotki i raporcik, napisze nowinke :)
Właśnie ładuje bateryjki do aparatu i jakiś tekścik też się z kleci :)
Ja też mam trochę dubli z tamtego okresu, więc napisz co potrzeba i co masz.
W najbliższą sobotę 02.02.08 o godzinie 17:00 odbędzie się w Warszawie sztabik. Na spotkanie zapraszam do pubu na wprost politechniki u zbiegu ulic Polnej i Nowowiejskiej obok sklepu Apple.
Zapraszam wszystkich chętnych.
Gzynio
nosty napisał/a:nie mam skanera
Jak chcesz to mogę Ci dać bo u mnie leży i się kurzy i jest w BOX-ie :).
seban napisał/a:Możecie mi zarzucać iż za mało pieniędzy daję... ale to de facto kolekcjonerzy doprowadzili do sytuacji że Atarki które można było kiedyś kupić 20zł chodzą obecnie po 100zł
Przepraszam bardzo, ale ostatnio kupiłem 65XE za 15,50zł na allegro, więc jak się chce to można kupić tanio, w dodatku dziś na allegro XC-12 poszedł za 6,51zł. A to że w tej chwili mam 15 całych Atarek i 2 razy po 0,5 to tylko dla tego że wyłapuje okazje i kupuje, bo po co mam przepłacać jak będę później potrzebował.
Serdecznie zapraszam wszystkich chętnych na pierwszy w nowym roku sztabik.
Spotkanie odbędzie się w dniu 12.01.08 na ul. Usypiskowej 5 o godzinie 17:00.
Pozdrawiam i zapraszam
Gzynio
mazi napisał/a:Gzynio: jak mi dasz joystick, ten wlasnej roboty, pokazywales w glucholazach to sie zastanowie nad oddaniem boxa :)
Już wysłałem Ci wiadomość na priva w tej sprawie.
Jeżeli osoba która odebrała ten zestaw nie jest zainteresowana BOX-em od tego 800XL lub jest chętna na zamianę tego zestawu na pełnosprawny komputerek, ale w OEM-ie albo coś innego to proszę o kontakt.
BeWu napisał/a:Ale skoro już się "chwalę" to pokażę Wam od razu projekt 65XE z napędem dyskietek 3.5" i cdrom w standardowej obudowie malucha.
No ładne cacko, Panie Kolego.
Na fotce 3 widać niemiecką plombę u dołu konsoli, może tam dawali w folii. Zainteresowała mnie też ta książeczka z 800XL na okładce, czy to jest od tego zestawu? Wtedy przecież już nie produkowali 800XL.
I jaka chora cena "KUP TERAZ". Czyżby ceną było oznaczenie modelu, bo jak tak to ja poproszę w takim samym stanie 65XE z magnetofonem XC11, bo o stacji XF551 boję się myśleć.
Ja nie krytukuje możliwości manualnych BeWu, bo te modyfikacje są fajne i praktyczne, ale miejcsa ich prezentacji.
Sprzęt zmodyfikowany przez majsterkowicza ciężko nazwać kolekcjonerskim, mimo że każdy egzemplarz jest inny, ale to i tak są tylko przeróbki oryginału, a dla kolekcjonera oryginał liczy się najbardziej.
Znalezione posty [ 551 do 575 z 623 ]
Forum oparte o: PunBB
Currently installed 7 official extensions. Copyright © 2003–2009 PunBB.
Wygenerowano w 0.025 sekund, wykonano 33 zapytań