1

(9 odpowiedzi, napisanych Zloty)

CAFePARTY jeszcze jest, ale to w cyk daleko w Rasyji >> https://cafeparty.org.ru/2019/

2

(156 odpowiedzi, napisanych Zloty)

Szkoda, że nie dałem rady przyjechać, ale kurcza w środę kończyliśmy nasze FamiCON party i jak tylko wróciłem to mnie "cały świat zaatakował", mam jednak nadzieje, że jeżeli w przyszłym roku nasze terminy się aż tak nie zbiegną (10-15.07.2020) to już na bank przyjadę.

Pozdro Vasco i cała Brać!

dely napisał/a:

Pozdrawiam również tych, którzy skorzystali z mojej flaszki w sobotę w nocy (1L Jim Beam), mam nadzieję, że chociaż Was sponiewierało wink Było chociaż kartkę zostawić wink

HAHA, cieszę się, że takie rzeczy zdarzają się nie tylko na naszych zlotach ;-)

3

(219 odpowiedzi, napisanych Software, Gry - 8bit)

Nie, w tekście nie było takiej informacji.
Zgoda. Famicom to NES, w dużym skrócie, ale wypada uczulać i uświadamiać - szczególnie przy okazji takich fajnych recenzji - co jest co i skąd się wzięło, aby potem tylko te rzetelne informacje się powielały. My wszyscy to wiemy, ale janusze i gimbaza już nie zawsze. Przeczytają coś, a potem mądrzą się w swoich filmikach na youtubie, gdzie takie kwiatki można oglądać, ze aż łeb boli.
Niemniej jednak dziękuję za tę odrobinę uwagi.

4

(219 odpowiedzi, napisanych Software, Gry - 8bit)

Wszystko super, naprawdę bardzo ciekawie się czytało i oglądało... tylko... jedno małe ALE i proszę Borsuk nie odbieraj tego jako atak tylko jako uwagę - w tekście powinno być zaznaczone czarno-na-białym, że to produkcja na japońską konsolę Famicom (ojca NES'a oraz wszystkich późniejszych klonów typu Pegasus, Dendy, itd.) i to tylko na rynek japoński właśnie ta gra została wydana, natomiast wzmianka o japończyku pojawia się w czytaniu tylko raz i do tego w nawiasie przy nawiązaniu do grafiki... Taki niby detal, może się czepiam, ale według mnie ważny, dość istotny. Ja wiem, że jesteście dobre chłopy, ogarnięte i szanujemy Was jak nikogo innego za to co robicie, ale nie bójcie się czasami spytać o to czy o tamto ContraBandycką brać w kwestii NES-a właśnie ;-)
Pozdrawiam!

Yerzmyeyu, ja już Ci gratulowałem, ale zrobię to jeszcze raz, a co!

Zaiste, świetne są te kawałki z NES-a ;-)

6

(6 odpowiedzi, napisanych Programowanie - 8 bit)

Wpatrywałem się ja osioł! Uwielbiałem ten efekt :-)

7

(219 odpowiedzi, napisanych Software, Gry - 8bit)

Kuuurva, pamiętam ten dzień jak jakiś randomowy kumpel z osiedla pożyczył mi tę gre na kasecie turbo i co najbardziej zapadło mi w pamięć, to jego pojaśniania, że w razie sytuacji krytycznych, jeśli mi się jakieś ściany pozamykają, to żebym krzyczał na cały głos "Abrakadabra!", to wtedy się wszystko wyjaśni... no i ja oczywiście jak ten debil przesiadywałem przed atarką i telewizorem wydzierając ryja na cały regulator, no a efekt tego był... doskonale wiemy jaki, heh.

Bardzo zacne logo tegorocznego party Grey, Synthwave!
Do zobaczenia.

9

(52 odpowiedzi, napisanych Zloty)

Panowie, ja tylko dodam od siebie, acz w imieniu całej ContraBandy, że w roku 2017 robiliśmy tam nasz zlot (z przymusu, ponieważ stała/stara miejscówa się wykrzaczyła) i osobiście nie mógłbym jej nikomu bardziej polecić. Mono był, Yerzmyey był, to mogą potwierdzić.

Owszem, może i drogo, ale remiza jest naprawdę super. Elegancko, przestronnie, bez pi* ze strony właściciela, a do tego bardzo blisko do cywilizacji, no i w razie czegokolwiek zawsze za ścianą są jacyś strażacy (mi przykładowo padł akumulator i poratowali, bo mieli tam taką jebutną ładowarkę).

Dla tych, którzy chcą się tam na chwilę przenieść, zapraszam do zapoznania się ze skromną wideorelacją z naszego party w tamtym miejscu (w tym roku również tam wracamy i od tego roku już na stałe) >> https://youtu.be/9NNvj09OgHI

Natomiast co do spanka, to jeśli ktoś nie lubi na partyzanta (czytaj pod stołem), to my to rozgrywamy w ten sposób, że rozbijamy namioty z tyłu. Jak wspomniał Miker (pozdrowienia!), pod koniec maja powinno być już ciepło, aby taki biwak był przyjemnością i odpoczynkiem, a nie udręką i przeziębieniem. Warto również rozglądnąć się za jakimiś noclegami w pobliżu. Nigdy tego nie sprawdzaliśmy, ale myślę, że powinno się coś znaleźć w okolicy.

10

(9 odpowiedzi, napisanych Zloty)

Panowie, musi być lipiec? ... od 10 lat właśnie w tym miesiącu organizujemy nasze Pegasusowe party.

11

(12 odpowiedzi, napisanych Software, Gry - 8bit)

Historia zatoczyła koło... albo coś w tym stylu ;-)

http://mwk1.vot.pl/contrabanda/img/robboforeversolucja.jpg

12

(24 odpowiedzi, napisanych Zloty)

Pozdro Adam, fajnie było w końcu porządnie się poznać i podyskutować :-)

Doskonała wiadomość! Do zobaczenia zatem. Dzięki Grey.


Co do logo to miodzio tylko ta "dziesiątka" z tyłu w moim odczuciu kompletnie nieczytelna.

14

(321 odpowiedzi, napisanych Zloty)

Kurva, ale żałuję, że nie będę na tym party...

15

(6 odpowiedzi, napisanych Programowanie - 8 bit)

To może nowe/jubileuszowe demo Numen_2 na jakieś party w 2022 roku? ;-)

Jesionen napisał/a:

Super, ja mam jeszcze nie otwarte z SV2k16 smile

Jo, ja taky cool

http://mwk1.vot.pl/img/redbull_sv2k16.jpg

grey/msb napisał/a:

@Jesionen: ...i lepiej już nie otwieraj, bo termin ważności był bodajże do kwietnia smile

Owszem, ale 2018 roku cool

17

(17 odpowiedzi, napisanych Bałagan)

Zawsze można >> TAK

Tego czarnego QuickShotaII+ proszę w tej chwili dać mnie! ;-)

19

(402 odpowiedzi, napisanych Software, Gry - 8bit)

Okładka gry "Upiór" przywołuje upiorne wręcz wspomnienia, koszmarna gra i do tego ten krzywy uśmiech pogardy pana z Avalonu, kiedy sprzedawał mi kasetę z tą grą... a tak poza tym to fajno fajno ;-)

20

(3,929 odpowiedzi, napisanych Bałagan)

21

(31 odpowiedzi, napisanych Zloty)

Sachy, doszły mnie słuchy, że mają też być jakieś produkcje (gry) na NES/Famicom. Czy możesz to potwierdzić? A jeżeli tak, to pod jaką kategorię wlatują? Dzięki/Pozdro

22

(13 odpowiedzi, napisanych Bałagan)

Istotnie, fajny "kower", w zasadzie już jest z czego wybierać, bo sam nie wiem czy Twój lepszy, czy może franklyna siedemdziesiątego siódmego >> https://www.youtube.com/watch?v=6izqaxN2YCs

23

(321 odpowiedzi, napisanych Zloty)

Pin napisał/a:

RLT!!!111

Random_Libation_Train

smile

Wolę parafrazować pewną zdupy stację telewizyjną (oni w ogóle jeszcze istnieją?)

Random_Train_Libation cool

mono napisał/a:

A ogólnie to wypadałoby się spotkać smile Wiosna przyszła...

Wszelkie rozmowy możemy prowadzić dopiero po wypuszczeniu nas z tego pomieszczenia yyy to znaczy po opuszczeniu mnie substancji antybiotykowych. Odezwę się, ale najpewniej spotkamy się tam gdzie zwykle i nie mam tu na myśli Silly Venture ;-)
No chyba, że faktycznie wpuścisz nas z Yerzmyeyem do siebie? Tylko trzeba by zanabyć gdzie jakie kwiaty dla Barbary big_smile

>> W temacie. Ja również zgłaszam się jako chętny do nabycia domniemanej koszulki, 1 sztuka XL. Może by to party jakoś z sylwestrem połączyć? Jakieś szanse Vasco? ...o i jużem pojechał. sorry.

24

(41 odpowiedzi, napisanych Zloty)

Ja również dołączam się do oficjalnych podziękowań dla całej ekipy niepowtarzalnych ludzi, dzięki którym i bez których to jakże spontanicznie zainicjowane wydarzenie nie byłoby do zrealizowania 8)

Ciężko byłoby mi tu powymieniać każdą osobę, która była na party i którą miałem przyjemność poznać (chociaż część już mniej lub bardziej znałem z innych, atarowskich imprez), to skrajnie trudne a dla czytających pewnie nudne. Jednym słowem bardzo się cieszę, że było tak doskonale i że tak dużo ludzi przyjechało. Niech żyje Jaguar! Niech żyje NES!

Personalne pozdrówki dla Pitera, Jesionena, Barmana, Kaza, Takrona oraz Cieplika, Wy wiecie za co ;-)

Pozdro i do zobaczenia za rok!!!

25

(321 odpowiedzi, napisanych Zloty)

Toż to party to legenda legend - proszę mnie tam dopisać do listy! ...o i jużem pojechał. sorry.

mono napisał/a:

Z przyjemnością się wybiorę. Na Last Party nigdy nie byłem smile

No to skoro już taki powrót do przeszłości, to może jakiś RTL, Mono? ;-)