1

(5,705 odpowiedzi, napisanych Kolekcjonowanie)

Może to kogoś tutaj zainteresuje - komputer Prawec 8D >> https://allegrolokalnie.pl/oferta/rzadk … miga-atari

dely napisał/a:

Przypominam, że wątek na offtop jest w Bałaganie. Tu rozmawiamy o SV.

Przepraszam Dely, ja niepotrzebnie pociągnąłem offtopic, niemniej jednak na koniec dla wszystkich ciekawych chińskiego świata polecam lekturę tego TEGO oraz TEGO kanału. Więcej nic nie potrzeba, no, może poza małą lekcją historii Chin oraz odrobiną myślenia.

Grey, to bardzo przykra wiadomość, przyznam się bez bicia, że dopiero dzięki obecności na SV2013 poznałem twórczość Ultrasyda. Mam nadzieje, że tegoroczne party się jednak odbędzie (chociażby nawet undergroundowo) i mimo wszystko będziemy się dobrze bawić.

W marcu zapowiadali, że na jesień "druga fala", więc głupio byłoby teraz robić inaczej, ale oczywiście wszystko wina ludzi, bo się nie słuchali zaleceń! Tymczasem w Chinach cisza...

4

(659 odpowiedzi, napisanych Kolekcjonowanie)

[po akcji]

5

(46 odpowiedzi, napisanych Bałagan)

Poza Atari gram na Pegasus i chleję interesuję się piwem kraftowym/nowofalowym ;-)

sqward, nie, tylko od chińczyków ;-)

Temat omówiony i wyjaśniony. Można uznać za niebyły.

Greyu, pytanka dwa. Czy dostałeś już może parametry techniczne koszulek i nadruku? Nie ukrywam, bo siedzę w temacie, że 65zł za taki produkt to sk****ńsko dużo (przepraszam, za łacinę). No i czy będzie możliwość odebrania koszulki normalnie na party?

Ankieta ode mnie poleciała. Pozdrawiam!

8

(37 odpowiedzi, napisanych Bałagan)

Airmaile działają (już) i jak nadasz priorytet/polecony priorytet, to leci samolotem.

Niestety, USA jako jedyny kraj na świecie (oczywiście spośród tych zrzeszonych międzynarodowymi umowami pocztowymi), który nie respektuje czegoś takiego jak priorytety zza granicy. Zatem Stryjek jak trafisz na początek kolejki, to przesyłka dojdzie w miejsce przeznaczenia w 2~~3 tygodnie (to chyba mój rekord), a jak nie, to w 2~~3 miesiące (tak, to też mój rekord) i co najciekawsze nic im nie możesz zrobić - jedyna procedura jaka istnieje to "grzeczne ponaglenie", idziesz na pocztę skąd nadałeś polecony i wypełniasz odpowiednie pismo. Oni jak zechcą to sprawą się zajmą a jak nie to nie. Oczywiście jeśli nadałeś zwykłym, to pozostały rączki do bozi ;-)

CZARNY!

Greyu, pytanie, bo jako człowiek z branży jak widzę koszulki Fruit Of The Loom, to mi się takie coś dzieje, że momentalnie muszę się napić wódki... napisz proszę czy ten brand to autentyk, jaki jest skład koszulki oraz gramatura. Ponadto pytanie poza konkursem - nadruk sitko, UV czy termotransfer? Dziękuję :-)

10

(10 odpowiedzi, napisanych 24h Compo)

No ładnie Panie Fox, ładnie :-)

11

(5 odpowiedzi, napisanych Bałagan)

takron27, nie Ty pierwszy i ostatni próbowałeś go namówić na jakiekolwiek cokolwiek ;-)
Szkoda, no ale w chwili obecnej to już nie najmniejszego znaczenia.

12

(5 odpowiedzi, napisanych Bałagan)

Artykuł jak i sam autor - genialne... szkoda tylko, że z chłopem nie idzie się dogadać.

Grey, Pinek, kawał życia!
Podczas tamtej akcji byłem autorem strobo (przepraszam wszystkich, których oślepiłem) ;-)

14

(10 odpowiedzi, napisanych Bałagan)

Panie Ryszardzie, kiedy party?

15

(219 odpowiedzi, napisanych Zloty)

Przepraszam, że odkopuję temat, ale ostatnio "robiłem porządki na dysku" (mhm, ty i porządki, akurat...) i znalazłem katalog z kilkoma zdjęciami z tego sztaboparty, więc mnie momentalnie wzięło na wspominki.

To była bardzo fajna impreza, ta piwnica miała swój klimat. Pamiętam, że wtedy jeszcze poznawałem ludzi, ale oprócz Atarki przywiozłem również Pegasusa (poleciało demo "High Hopes"), była cała masa grania, słuchania, pivo, pizza, śmieszne akcje (rozjebany zlew) i mniej śmieszne akcje (katastrofa w Smoleńsku). Brakuje mi tego typu spotkań ;-)

http://mwk1.vot.pl/img/DSC00465.jpg
paczka >> http://mwk1.vot.pl/img/atariheadquarters_krk2k10.rar  [1MB HAHA!]

Serdeczne Pozdrowienia na Pinka oraz wszystkich, którzy byli! yo!

16

(35 odpowiedzi, napisanych Bałagan)

Doskonale Yerzmyeyu! Piękne zdjęcia i fajny klimat ślópu.
Raz jeszcze - tym razem oficjalnie przez forume - Serdecznie Was Pozdrawiam!
No to teraz czekamy aż razem z Panią Yerzmyeyową coś wspólnie spłodzicie... chodzi mi oczywiście o demo: kod Pani Inżynier, a muzyka Twoja ;-)
yo!

17

(197 odpowiedzi, napisanych Zloty)

Czyli jednak terminy się zbiegły... szkoda.

Grey, pytanie kontrolne, wejściówka będzie płatna z góry czy z ręki do ręki?
Pozdrawiam i raportuję ubiegłoroczne logo przy "plakacie" z Jochenem Hippelem ;-)

19

(9 odpowiedzi, napisanych Zloty)

CAFePARTY jeszcze jest, ale to w cyk daleko w Rasyji >> https://cafeparty.org.ru/2019/

20

(156 odpowiedzi, napisanych Zloty)

Szkoda, że nie dałem rady przyjechać, ale kurcza w środę kończyliśmy nasze FamiCON party i jak tylko wróciłem to mnie "cały świat zaatakował", mam jednak nadzieje, że jeżeli w przyszłym roku nasze terminy się aż tak nie zbiegną (10-15.07.2020) to już na bank przyjadę.

Pozdro Vasco i cała Brać!

dely napisał/a:

Pozdrawiam również tych, którzy skorzystali z mojej flaszki w sobotę w nocy (1L Jim Beam), mam nadzieję, że chociaż Was sponiewierało ;) Było chociaż kartkę zostawić ;)

HAHA, cieszę się, że takie rzeczy zdarzają się nie tylko na naszych zlotach ;-)

21

(316 odpowiedzi, napisanych Software, Gry - 8bit)

Nie, w tekście nie było takiej informacji.
Zgoda. Famicom to NES, w dużym skrócie, ale wypada uczulać i uświadamiać - szczególnie przy okazji takich fajnych recenzji - co jest co i skąd się wzięło, aby potem tylko te rzetelne informacje się powielały. My wszyscy to wiemy, ale janusze i gimbaza już nie zawsze. Przeczytają coś, a potem mądrzą się w swoich filmikach na youtubie, gdzie takie kwiatki można oglądać, ze aż łeb boli.
Niemniej jednak dziękuję za tę odrobinę uwagi.

22

(316 odpowiedzi, napisanych Software, Gry - 8bit)

Wszystko super, naprawdę bardzo ciekawie się czytało i oglądało... tylko... jedno małe ALE i proszę Borsuk nie odbieraj tego jako atak tylko jako uwagę - w tekście powinno być zaznaczone czarno-na-białym, że to produkcja na japońską konsolę Famicom (ojca NES'a oraz wszystkich późniejszych klonów typu Pegasus, Dendy, itd.) i to tylko na rynek japoński właśnie ta gra została wydana, natomiast wzmianka o japończyku pojawia się w czytaniu tylko raz i do tego w nawiasie przy nawiązaniu do grafiki... Taki niby detal, może się czepiam, ale według mnie ważny, dość istotny. Ja wiem, że jesteście dobre chłopy, ogarnięte i szanujemy Was jak nikogo innego za to co robicie, ale nie bójcie się czasami spytać o to czy o tamto ContraBandycką brać w kwestii NES-a właśnie ;-)
Pozdrawiam!

Yerzmyeyu, ja już Ci gratulowałem, ale zrobię to jeszcze raz, a co!

Zaiste, świetne są te kawałki z NES-a ;-)

24

(6 odpowiedzi, napisanych Programowanie - 8 bit)

Wpatrywałem się ja osioł! Uwielbiałem ten efekt :-)

25

(316 odpowiedzi, napisanych Software, Gry - 8bit)

Kuuurva, pamiętam ten dzień jak jakiś randomowy kumpel z osiedla pożyczył mi tę gre na kasecie turbo i co najbardziej zapadło mi w pamięć, to jego pojaśniania, że w razie sytuacji krytycznych, jeśli mi się jakieś ściany pozamykają, to żebym krzyczał na cały głos "Abrakadabra!", to wtedy się wszystko wyjaśni... no i ja oczywiście jak ten debil przesiadywałem przed atarką i telewizorem wydzierając ryja na cały regulator, no a efekt tego był... doskonale wiemy jaki, heh.