1

(127 odpowiedzi, napisanych Zloty)

Kochani, proszę o dalszą deklarację co do koszulek SV2020 - WYBIERZ ROZMIAR ORAZ KOLOR KOSZULKI

Jeszcze trochę brakuje, aby ruszyć z zamówieniem...

Podczas 12-ej edycji szwedzkiej imprezy Sommarhack (która odbyła się "online" w miniony weekend) zaprezentowane zostało nowe invitro na SV2020 - tym razem jest to debiut grupy Lamers na Atari VCS smile 

http://www.sillyventure.eu/images/sommarhack2020.jpg

2

(127 odpowiedzi, napisanych Zloty)

@VLX: hej smile w poście #117 jest link - WYBIERZ ROZMIAR ORAZ KOLOR KOSZULKI (tutaj też można kliknąć) smile

3

(127 odpowiedzi, napisanych Zloty)

@mazi: tak. chciałbym zlecić druk jeszcze w czerwcu, jeśli nie - na samym początku lipca

4

(127 odpowiedzi, napisanych Zloty)

Na prośbę dopisałem również rozmiar 5XL. Dostępne kolory: czarny, szary (grafitowy) i granatowy.

http://www.sillyventure.eu/images/soldout.jpg

6

(127 odpowiedzi, napisanych Zloty)

@MWK: sorki, zapomniałem, ogarniam zbyt wiele tematów jednocześnie. co do odbioru to tak - będzie możliwość odbioru na party smile

7

(176 odpowiedzi, napisanych Zloty)

Creonix: Ale nie możesz oczekiwać, że Vasco będzie robił tutaj prywatną rewoltę. Musi się dostować do obowiązujących przepisów, nieważne jak głupie (bądź nie) by były i jakie osobiste zdanie ma na ten temat.

8

(176 odpowiedzi, napisanych Zloty)

Postawcie się proszę w roli organizatora. Vasco może mieć swoje prywatne zdanie na ten temat, ale nie jest to Jego obiekt i musi się dostosować (wynajmujący może mieć diametralnie inną opinię, poza tym OSP należy do miasta, a Ci stosują się do odgórnych zarządzeń). Dla Vasco ta sytuacja jest tak samo mało komfortowa, jak dla niektórych przedmówców. Co do tego chyba nikt nie ma wątpliwości?

9

(127 odpowiedzi, napisanych Zloty)

No, więc MAMY TO! smile Poniżej znajdują się wyniki ankiety dotyczące koloru koszulek SV2020. Łącznie oddano 201 głosów - 4 dodatkowo na kolor biały, który nie jest dostępny. Mieliśmy wybrać 3-4 kolory... a dostępne są WSZYSTKIE zaproponowane (czyli 7!).

http://www.sillyventure.eu/images/sv2020tshirts.jpg

Cena pojedynczej sztuki to 65 zł + koszty wysyłki. Osoby zdecydowane na zakup proszone są o wybór rozmiaru/ów oraz koloru/ów poprzez wypełnienie ankiety pod tym linkiem: WYBIERZ ROZMIAR ORAZ KOLOR KOSZULKI.

UWAGA: Dochodzą do nas słuchy, że AdBlock blokuje czasami możliwość wysłania formularza ankiety, dlatego... "wiecie co z nim zrobić" wink

Produkcja ruszy po zebraniu przynajmniej połowy z oddanych głosów, a więc 100 szt. Koszulki będą wysyłane w okresie ok. 3 tygodni.

http://www.sillyventure.eu/images/sv2019tshirt.jpg

Przypominamy, że pozostało nam jeszcze trochę "nadprogramowych" koszulek po ostatniej edycji SV w 2019 roku. Jest to ostatnia szansa na ich nabycie. Dla przypomnienia - w 2019 roku świętowaliśmy 30-lecie konsoli Atari Lynx, stąd też na koszulkach znajdują się m.in. własnoręczne pozdrowienia dla uczestników eventu od RJ Micala - twórcy tego fantastycznego handhelda (dodatkowo na rękawku jest nadrukowane logo ATARI). Z tego samego powodu kalendarz na rok 2020 również jest w tematyce tej konsoli. Z uwagi na fakt, iż mamy już miesiąc czerwiec, osoby chętne nabyć koszulkę otrzymają kalendarz ZA DARMO.

http://www.sillyventure.eu/images/sv2019calendar.jpg

Zamówienia proszę wysyłać na adres: info(at)retroventure.eu (tak, RETRO Venture, nie Silly), wpisując w temat mail'a: "T-shirt SV2k19". Przy zamówieniu koszulek w treści proszę podać jej ROZMIAR, ilość. Sprawdzona zostanie dostępność w danym momencie - jeśli dana rzecz będzie "na stanie" - odpiszę podając numer konta do wpłaty i prosząc o adres do wysyłki.

SV2k19 T-Shirt - 59 PLN + 20 PLN wysyłka na terenie PL

Na ten moment (18.06.2020) dostępne są następujące rozmiary i ilości koszulek:

L - 12 szt.
XL - 5 szt.
XXL - 6 szt.
4XL - 1 szt.

11

(127 odpowiedzi, napisanych Zloty)

@AS: ...jest ładne stylowe logo "ATARI" na rękawku big_smile

12

(127 odpowiedzi, napisanych Zloty)

@Cyprian, @Alex_D: oki smile

@MWK: w tym roku pierwszy raz po tylu latach robię koszulki w nowym miejscu, wypytam o wszystkie szczegóły i wyślę Ci info smile

13

(127 odpowiedzi, napisanych Zloty)

@sqward: no w sumie tak big_smile

14

(127 odpowiedzi, napisanych Zloty)

@Sqward: bardzo prawdopodobne że będą 4 kolory do wyboru smile kwestia tylko, czy będą to te kolory, które podobają się Tobie - chyba, że to bez znaczenia big_smile (mały na AOL napisał, że chce wszystkie 7, aby w każdym dniu nosić inny wink )

Jak to tej pory oddano łącznie 180 głosów, z czego GRAFITOWY, CZARNY, GRAFITOWY, POMARAŃCZOWY wiodą obecnie prym... poczekamy jeszcze parę dni.

@VLX: widzę, że celujesz w faworytów wink

@mazi: no, burgund też mi się podoba smile

15

(127 odpowiedzi, napisanych Zloty)

@Stryker: cena ok. 60 zł. Koszulki lepszej jakości (i nieco grubsze).

16

(127 odpowiedzi, napisanych Zloty)

Kochani, z uwagi na 20-lecie "Silly Venture", chcieliśmy dać Wam do wyboru więcej niż jeden kolor T-Shirtu - zwłaszcza, że logo zaprojektowane przez mOOniego prezentuje się znakomicie na każdym z nich! smile My wybierzemy najprawdopodobniej 3 lub 4, które zdobędą najwięcej Waszych głosów.

Ankieta znajduje się na publicznym profilu Silly Venture 2020 na FB. Prosimy jednak, aby udział w niej brały osoby zdecydowane na ich zakup. T-shirty trafią do druku w przyszłym tygodniu - będzie można zamawiać je lada dzień! (również z dostawą do domu). Acha, i rzecz najważniejsza - koszulki będą jeszcze lepszej jakości, niż w latach ubiegłych.

T-SHIRTY SV 2020 - ANKIETA NA PROFILU FB "SILLY VENTURE 2020"

A dla osób, które (z różnych przyczyn) nie korzystają z FB, poniżej zamieszczamy 7 wariantów kolorów T-shirtów do wglądu. Prosimy o głosy na konkretny kolor w komentarzu, ale tylko te osoby, które nie głosowały wcześniej na FB.

Z góry dziękuję!

CZARNY

http://www.sillyventure.eu/images/czarna.jpg

GRAFITOWY

http://www.sillyventure.eu/images/grafitowa.jpg

GRANATOWY

http://www.sillyventure.eu/images/granatowa.jpg

POMARAŃCZOWY

http://www.sillyventure.eu/images/pomaranczowa.jpg

CIEMNONIEBIESKI

http://www.sillyventure.eu/images/ciemnoniebieska.jpg

CZERWONY

http://www.sillyventure.eu/images/czerwona.jpg

BURGUNDOWY

http://www.sillyventure.eu/images/burgundowa.jpg

17

(127 odpowiedzi, napisanych Zloty)

Nasz dobry znajomy upodobał sobie pewien T-shirt wink

18

(127 odpowiedzi, napisanych Zloty)

W dniu dzisiejszym pula nagród na SV2020 została "zasilona" kolejnymi perełkami! smile Ich darczyńą jest RJ1307, który w zeszłym roku przygotował fanastyczne nagrody związane z konsolą Atari Lynx.

A są to:

- Konsola Atari 7800 PAL z zamontowanym modułem Ultimate Atari Video (UAV), dzięki któremu uzyskano wyjście Composite i S-Video (do zestawu dołączony będzie jeszcze kartridż z kilkoma grami)

- ZX-UNO 2M VGA

http://www.sillyventure.eu/images/rjprizes2.jpg

Ponadto RJ1307 wpadł jeszcze na pomysł ciekawego konkursu - turniej w tę oto grę:

 

Gdzie jako kontroler podpięta zostałaby kierownica od PS2 smile

http://www.sillyventure.eu/images/kierownica.jpg

Szczegóły niebawem!

Dziękuję, Rafale! smile

19

(127 odpowiedzi, napisanych Zloty)

Od dzisiaj osoby zamawiające koszulkę z SV2019 (jeszcze trochę ich zostało) otrzymują kalendarz gratis smile Bezpośredni link do oferty:

KOSZULKI SV2019

20

(127 odpowiedzi, napisanych Zloty)

Przed chwilką zawitał u mnie listonosz z paczuszką od zaprzyjaźnionego darczyńcy, która wskutek COVID-19 gdzieś po drodze "utknęła" smile A jest w niej m.in. upolowany na jednej z aukcji nowiutki Atari Jaguar, za (bagatela) ok. 1.800 zł smile

http://www.sillyventure.eu/images/anotherpack.jpg

Jeszcze raz WIELKIE DZIĘKI!

21

(127 odpowiedzi, napisanych Zloty)

A co myślicie o logo Silly Venture 2020 z białym tłem? smile Oczywiście możecie je wykorzystać w swojej produkcji na dowolnej platformie ze znaczkiem góry fuji wink Jeśli ktoś ma jakieś konkretne życzenie z tym związane - mOOnie na pewno pomoże smile

http://www.sillyventure.eu/images/sv2020white.jpg

22

(127 odpowiedzi, napisanych Zloty)

http://www.sillyventure.eu/images/rev1.jpg

Jak słusznie zauważył kolega Player, na zakończonym wczoraj multi-platformowym evencie "Revision", który co roku odbywał się w Saarbrücken, w Niemczech, a obecnie (z powodu COVID-19) odbył się w wersji on-line, udało nam się zaprezentować invitkę na Silly Venture 2020 (Atari ST) w kategorii Oldskool Demo Competition! Prace trwały do ostatniej chwili, a ich efekt znajdziecie w linku video poniżej! (praca nr. 6, od 19:05).

Invitka do ściągnięcia m.in. z serwisu POUET.NET

A tutaj video samej pracy w lepszej jakości:

Oprócz tego mOOnie przygotował piękny SV screen, który pojawiał się w tzw. "przerwach" big_smile

http://www.sillyventure.eu/images/rev2.jpg

http://www.sillyventure.eu/images/rev4.jpg

23

(127 odpowiedzi, napisanych Zloty)

@uicr0Bee: tak, ale już wysłali dwie obiecane sztuki smile

@Szeryf: dzięki wink

24

(127 odpowiedzi, napisanych Zloty)

Co prawda invitka ta jest w innym wątku na Atari Area, ale ponieważ dotyczy także SV to zamieszczam ją i tutaj (0xF, bardzo dziękuję!)

25

(127 odpowiedzi, napisanych Zloty)

Koszulki Silly Venture zawsze w modzie! No i łączą pokolenia big_smile

http://www.sillyventure.eu/images/nadia.jpg