51

(11 odpowiedzi, napisanych Bałagan)

Na olx-sie strasznie żonglują regulaminem i nie ma ochrony kupującego właściwie. No i według mnie są powiązania (teraz już ciche) z alledrogo, bo dziwnie zmiany regulaminów się zbiegają w czasie i części treści, aby za bardzo ze sobą nie konkurować. No, ale jest to opcja dla "niefirmowych kont". Jeszcze jest sprzedajemy.pl i coś jeszcze było, ale nie pamiętam teraz  (dla kont prywatnych).

52

(72 odpowiedzi, napisanych Zloty)

Jak będę jechał, to chętnie, ale będę wiedział dopiero w połowie grudnia na 100%

53

(11 odpowiedzi, napisanych Bałagan)

Mnie po prostu zbyt wkurzyło alledrogo ze swoimi monopolistycznymi zapędami ;) A że trzeba nowości propagować, to czemu nie. Poki co allegro poszło u mnie na bok, a jak będzie później - czas pokaże.

54

(11 odpowiedzi, napisanych Bałagan)

Jak już Wiecie, przenoszę się tam powoli (póki co aukcje na alledrogo zawieszone moje, mimo, iż wiem, że będę miał mniejszą sprzedaż). Jest to portal dla firm, więc jak ktoś ma konto firmowe - może warto się tam zarejestrować (i tak, jeszcze nic tam nie sprzedałem, a są rzeczy do Atari ;P). Co ciekawe - na moją prośbę dodali markę ATARI do konsol (choć tylko jako producenta, ale zawsze), póki co kontakt na linii sprzedawca<=>portal bardzo dobry, a jak będzie w przyszłości? Czas pokaże.
W każdym razie powtórzę się, bo wiem, że są tu kupujący u mnie przez alledrogo - zajrzyjcie tam (przy zakupach nie trzeba się rejestrować), a jak czegoś Wam z mojej oferty brak - dajcie znać (o ile się boicie zakupów przez forum/stronę).

Masz rację, ja już nie dam, ważne, że się ruszyło ;) Powodzenia w licytacji ;)

@uicr0Bee: a nawet tych zwykłych przekładanych. TT-ka ma procesor 030, dam 30 zł :)

57

(8 odpowiedzi, napisanych Konsole)

Hmm, kusi mnie mimo wszystko...
Dodatkowy plus - wreszcie coś od Atari w oficjalnym polskim sklepie (tak, były inne sygnowane ATARI, ale od innych producentów - tu teoretycznie robione przez samo Atari, a przynajmniej pod nadzorem Atari).

Oj, przy pojedynczym też się zdarzało... A ja zauważyłem, że zależy od jakiego dostawcy mam neta, więc ciężko zdiagnozować. Z domu (play mobilny) rzadko się zdarza, w pracy (sztywne łącze, od dwu dostawców) - częściej się zdarza i często dłużej myśli (ale to może być kwestia godzin), więc sprawa nie jest jednoznaczna. No i stary silnik tu też na pewno nie pomaga.

Magiczny przycisk to reset wyprowadzony na klawiaturę, wygodna rzecz. Nie potrzebuję, ale aby rozruszać daję 10zł na początek - w razie czego informuję, że pasuje też do MEGA STE, TT030 i o ile pamiętam przekładanych w inne obudowy flakonów...

podwójne posty bywają co najmniej od dwu lat ;)

Panowie, nie przesadzajcie. Nasz PAN KIEROWNIK od dobrych dziesięciu lat mówi, że zaraz naprawi, więc nie trzeba mu co pół roku przypominać o tak błahej sprawie, tym bardziej, że większość z nas pamięta jeszcze numer 0202122 i tam działało to jeszcze wolniej...

62

(2 odpowiedzi, napisanych Bałagan)

Świetny odcinek, szkoda, że w czasie premiery byłem poza zasięgiem :( Sterowanie głosem (fire) totalnie mnie rozbroiło :)

63

(229 odpowiedzi, napisanych Bałagan)

Ważne, że jest coś innego niż alledrogo i olx. A czy coś tam sprzedam? Czas pokaże.

64

(72 odpowiedzi, napisanych Zloty)

Ja jak przyjadę to pewnie też sam, ale nad noclegiem jeszcze się nie zastanawiałem.

65

(4 odpowiedzi, napisanych Programowanie - 8 bit)

Tak, ale nie namierzę teraz. Był listing rysujący kapelusz w 3 D (FEDORA - dzięki nazwie kojarzyłem z kapeluszem), chyba w X-sie, ale tu mogę się mylić.

66

(285 odpowiedzi, napisanych Fabryka - 8bit)

@Mq, a ile chcesz za licencję :D Jakby co napisz maila ;)

67

(95 odpowiedzi, napisanych Fabryka - 8bit)

@pawex, póki co jest tylko projekt FujiNet, jeśli coś będę osobiście się starał robić, to dopiero 2024 - teraz brak funduszy póki co, muszę parę złociszy na elektronikę wydać.

Super. Ale skoro to jest UM, może @galtron coś więcej powie na ten temat? I czy sa inne gry z UM z niepełnymi poziomami? (z ciekawości pytam)?

69

(229 odpowiedzi, napisanych Bałagan)

Migracja powoli, ale postępuje... Po zakupy zapraszam na stronę lub tu: https://wszystko.pl/sprzedawca/sikor-soft - powioli będę uzupełniał. Jak ktoś potrzebuje czegoś, co było na alledrogo, a boi się przez stronę - dawać znać, dorzucę i tam ;)

70

(12 odpowiedzi, napisanych Zloty)

A ile osób dotarło, bo mi się niestety nie udało z powodów zdrowotnych :/

71

(27 odpowiedzi, napisanych Scena - 8bit)

ok, dzięki za info.

72

(27 odpowiedzi, napisanych Scena - 8bit)

Heh, to ten rok, jak Raster wpadł pod pociąg :/ Nie było mnie wtedy...
=================================================
Edyta: widze, jeszcze Larek nagrywał. Ciekawe, czy pozostały mu materiały...

73

(27 odpowiedzi, napisanych Scena - 8bit)

uicr0Bee napisał/a:

Na moich zdjęciach Ciebie nie ma.

Dwa razy mnie nie było, tylko nie pamiętam, kiedy. Być może właśnie 2011 (nie pamiętam, kiedy w szpitalu byłem i pół roku prawie na zwolnieniu, być może właśnie wtedy).

74

(15 odpowiedzi, napisanych Sprzęt - 16/32bit)

Oooo, @sqward dobrze gada. Bierę w ciemno :P

75

(27 odpowiedzi, napisanych Scena - 8bit)

Hmm, mnie w 2011 nie było? Jeśli jestem, masz zgodę, jak nie dasz - poproszę gdzieś linka i ściągnę sobie ;)