1

Temat: troche sprzętu

Postanowiłem pozbyć się trochę sprzętu.
Zanim całość pójdzie na allegro przedstawiam na szybko ofertę na AA, może ktoś się skusi ;-)
sprzedaję TYLKO CAŁOŚĆ. Na razie tylko sygnalizuję i wstawiam poglądowe foto - stan sprzętu jest różny a niektóre egzemplarze mają defekty jak znajdę chwile postaram się wszystko opisać ;-)
Cena jaka mnie interesuje to 450 zł za wsio.
Nie wykluczam, że jeszcze coś się znajdzie. Mogę dorzucić jeszcze monitor Commodore 1802 i modulator do Amstrada CPC 464 (obu przedmiotów nie ma na zdjęciu).
Ew. wysyłka wg cennika Poczty lub kurier albo odbiór osobisty.

Ostatnio edytowany przez szary (2012-06-02 21:27:19)

Post's attachments

SDC12207.JPG 181.76 kb, liczba pobrań: 2 (od 2012-06-02) 

Tylko zalogowani mogą pobierać załączniki.
ogólnie to k...a jesień idzie!

2

Odp: troche sprzętu

Jestem zainteresowany wszystkim, ale jaki stan sprzętów? Wizualny i techniczny, fajnie by było gdyby zdjęcia były każdej rzeczy z osobna.
Jaki koszt kuriera? Razem z Commodore 1802 i modulatorem do CPC, jakiś specjalny koszt tych dwóch rzeczy?
Także wstępnie jak podasz co i jak to będzie można dalej dyskutować.

Ostatnio edytowany przez pawel (2012-06-02 22:15:52)

3

Odp: troche sprzętu

Przydał by sie opis bo na zdjeciu wygląda to jak wystawka z niemiec ,
brak poszanowania sprzetu (na stryczek z nim hahahahahah)

Bucik Na Trola

4

Odp: troche sprzętu

Jestem zainteresowany, jeśli w tym zestawie Timex, Amstrad i choć jedno Atari jest sprawne.

5

Odp: troche sprzętu

Już wczoraj dogadałem na PW zakup całości... Sorry Panowie!
pozdr
Bachoo

6

Odp: troche sprzętu

hehehh - dwa rodzyny. XF551, oraz magnetofon XC11. Te dwa sprzęty są warte znacznie więcej niż proponowana cena za "całość" ;)-

ADRES: pin@atari.pl - konto zlikwidowane. Aktualny adres: pin(at)atari8.info

7

Odp: troche sprzętu

Pin napisał/a:

hehehh - dwa rodzyny. XF551, oraz magnetofon XC11. Te dwa sprzęty są warte znacznie więcej niż proponowana cena za "całość" ;)-

Okazja, czy wałek?
Może ktoś przechwycił jego konto - ostatnia aktywność półtorej roku temu ...
pozdr
Bachoo

8

Odp: troche sprzętu

bachoo napisał/a:
Pin napisał/a:

hehehh - dwa rodzyny. XF551, oraz magnetofon XC11. Te dwa sprzęty są warte znacznie więcej niż proponowana cena za "całość" ;)-

Okazja, czy wałek?
Może ktoś przechwycił jego konto - ostatnia aktywność półtorej roku temu ...
pozdr
Bachoo

No to moze jest powod zeby sprzedac zabawki? :)

A na powaznie - gratuluje nabywcy. Faktycznie pare stow do przodu mozna byc, jesli wiekszosc z tego jest sprawne albo do prostej naprawy i podszykowania.

9

Odp: troche sprzętu

nosty napisał/a:

A na powaznie - gratuluje nabywcy. Faktycznie pare stow do przodu mozna byc, jesli wiekszosc z tego jest sprawne albo do prostej naprawy i podszykowania.

Dzięki za gratulacje, ale coś sprzedawca się nie odzywa... ;[
pozdr
Bachoo

10

Odp: troche sprzętu

Nie odzywa się faktycznie, pisałem do niego, chce brać całość, chciałem poznać wagę i finalizować a tu cisza :(

Ostatnio edytowany przez pawel (2012-06-04 19:57:11)

11

Odp: troche sprzętu

Mnie odpowiedział. Potwierdziłem zakup i poprosiłem o konto. Od tej chwili niestety cisza...
pozdr
Bachoo

12

Odp: troche sprzętu

Ciekawe, mnie na początku też odpowiedział i też potwierdzałem zakup - to w końcu coś nie tak jest.

13

Odp: troche sprzętu

FCK, a już Strykera zmolestowałem o przeróbkę 6128 ;]
Jak to było z tą skórą na niedźwiedziu?
pozdr
Bachoo

14

Odp: troche sprzętu

Jestem i żyje... po prostu praca w świątek, piątek i totalny brak czasu. Uspokajam, że to nie żaden wałek a całość już sprzedana, przepraszam Panowie ale decyduje kolejność ofert i zgłoszeń a tych było kilka no i znalazł się klient, który bez targów dał żądaną kwotę.
Temat można zamknąć.

ogólnie to k...a jesień idzie!

15

Odp: troche sprzętu

Ale żeś nas zrobił na szaro ...
pozdr
Bachoo

16

Odp: troche sprzętu

Tzn bachoo nie jesteś tym, który to dostanie czy to Ty?

17

Odp: troche sprzętu

korupcja widzę jak w polskiej piłce ;)  znaczy znalazł sie "gracz" z ofertą pod stolikiem... w sumie dlaczego nie jestem zdziwiony? :)

gep/lamers^dial

18

Odp: troche sprzętu

pawel napisał/a:

Tzn bachoo nie jesteś tym, który to dostanie czy to Ty?

Niestety, to nie ja... Paweł, a to może Ty?
pozdr
Bachoo

19

Odp: troche sprzętu

Kolega Szary może zorientował się co sprzedaje :) A też qrcze chciałem zapolować na ten zestaw,

20

Odp: troche sprzętu

To też nie ja. To akurat nieistotne. Kupił ktoś inny, ok. Nie kupił też ok.

Co do cen to czasami tak bywa, że trzeba szybko coś sprzedać bo miejsca mało, bo przeprowadzka lub inne rzeczy i wtedy często cena niższa.
Szary sam ustalił cenę.
Moje przemyślenia odnośnie tej transakcji zostawię dla siebie pomijając jeden fakt: może to jednak miał być wałek - aby nie było napisałem MOŻE - tylko na forum nagle okazało się że warunki są ustalane z 2 osobami na raz i jeszcze zbyt szybko by wyszło, że wałek, aczkolwiek, zdjęcie sprzętu ładne także nie sądzę, że wałek a jedynie niepoważne podejście do transakcji.

Mnie to obojętne, nie kupiłem, trudno, wydam na coś innego :) To coś jak z Allegro i poza aukcją, licytujesz, poświęcasz czas, a tu nagle aukcja wycofana bo dogadane poza aukcją a po drodze akurat mogło być coś innego. To jest niepoważne podejście do transakcji. Tyle w tym temacie.

21

Odp: troche sprzętu

A może by tak wprowadzić konkretne zasady jak na Amibay? Obowiązkowe ceny, kolejność zgłoszeń, nakaz prowadzenia transakcji "na wierzchu" a nie cichaczem przez PW. Jak się okazuje, można, trzeba tylko chcieć. Inaczej będzie taki bajzel i podkradanie fantów jak do tej pory, widząc takie wątki z miejsca mi się odechciewa wiedząc jak to na 150% będzie wyglądać.

22

Odp: troche sprzętu

Przecież zasady są, regulamin, pkt.11. Tylko trzymanie się go oraz moderacja czasem kuleje.

--== Kup Pan/i dyskietkę - jedyna taka oferta w całym InterNetCie - http://www.atari.org.pl/forum/viewtopic.php?id=18887 ==--

<-- Kontakt przez "E-mail" albowiem moja skrzynka "PW" jest pełna i zaprawdę nie mam czego usunąć.

23

Odp: troche sprzętu

bachoo napisał/a:

FCK, a już Strykera zmolestowałem o przeróbkę 6128 ;]

Bachoo

co ty chciałeś przerabiać w 6128?

ATARI Falcon 14MB , STE 4MB, STFM 4MB, 800 XL turbo CA12 CA 2001, CPC 6128 mono, THOMSON MO5, SVI 738, Amiga 500+, 600 2MB, CDTV   + , CD32

24

Odp: troche sprzętu

Flop 3,5", bootselector, "stereło" i inne.

Nikt nam lekkiego życia nie obiecał i słowa dotrzymał.
8bitów ; dereatari
Apple Hadware

25

Odp: troche sprzętu

Eee, myślałem że coś ciekawego :) a właśnie skoro już poruszono wątek 6128 - chce ktoś się powymieniać grami? można na 3,5 :)

ATARI Falcon 14MB , STE 4MB, STFM 4MB, 800 XL turbo CA12 CA 2001, CPC 6128 mono, THOMSON MO5, SVI 738, Amiga 500+, 600 2MB, CDTV   + , CD32