26

Odp: XF-551 na sprzedaż

Oczywiście, że zostanie. I na dodatek będzie pokazywany wszystkim, którzy zdecydują się na podobne działania.

Czy możecie wyjaśnić, Stirlitz, dlaczego wasz służbowy adres stirlitz@rsha.gov.de ma aliasa justas@gru.su?
Nie czytam PM. Proszę używać e-mail.

27

Odp: XF-551 na sprzedaż

Bo wychodzi na to, ze zeby podac cene trzeba miec dwa jaja .....
a jak ktos nie ma to potem wychodza takie sytuacje.
takie to interesy kreci sie z paniekami.........

28

Odp: XF-551 na sprzedaż

Z drugiej strony przez 4 dni moderatorzy mieli czas żeby zareagować.

--== Kup Pan/i dyskietkę - jedyna taka oferta w całym InterNetCie - http://www.atari.org.pl/forum/viewtopic.php?id=18887 ==--

<-- Kontakt przez "E-mail" albowiem moja skrzynka "PW" jest pełna i zaprawdę nie mam czego usunąć.

29

Odp: XF-551 na sprzedaż

ok dosyc juz, moze i bym sie zgodzil z przedmowcami w jakims stopniu gdyby nie bylo mojego drugiego postu, w ktorym wyraznie indykowalem o alternatywnym zamiarze instalacji romu (koszt ok $16 z wysylka + instalacja(?) +
naprawa przelacznika (?), dodatkowo zakup zasilacza ceny od (50 do 200PLN), wymiana napedu na 720KB (?)..to wezcie ludzie to na logike i chlopski rozum !!!przeciez wymaga to nakladu powiedzmy rzedu 200-400 PLN!!! wiec jaki bylby
sens sprzedawac ja za 100 PLN ! wytlumaczcie mi czy naprawde tak trudno sie domyslec!!!, fakt zlamalem regulamin nie podajac ceny i to wszystko, czy to powod by linczowac i pluc jadem?, jestem tu nowy i wiem, ze to nie tlumaczy nieznajomosci regulaminu. Teraz z innej beczki, powiem co mysle, kilku nie dostalo ulubionej zabawki za cene na ktora liczyli od razu pokazuja fakola i zachowuja sie jak dzieci, spinajcie sie jak papaje na szpilach, jel.nkowi juz pewnie zylka na czole pekla, kretynskie zachowanie potwierdza forma i uzywane slownictwo (odsylam do poprzednich postow). Zgadzam sie z pk.11 regulaminu i potwierdzam "po to jest allegro i cena minimalna", reszta dyskusji to fanaberie,
trzeba wam przytaknac, przyznac racje, poglaskac po glowie albo pr.yjebac mlotkiem bo inaczej nie da rady (przeciez to tylko stacja dyskow, w dodatku jeszcze spotykana tu i owdzie). Tyle na ten temat.

30

Odp: XF-551 na sprzedaż

Dzieki mikrobi...., przez kilka dni moderator przygladal sie lamaniu regulaminu po to by na koniec zrobic sobie uzytek z tego do swoich celow...

31

Odp: XF-551 na sprzedaż

cougar napisał/a:

ok dosyc juz, moze i bym sie zgodzil z przedmowcami w jakims stopniu gdyby nie bylo mojego drugiego postu, w ktorym wyraznie indykowalem o alternatywnym zamiarze instalacji romu (koszt ok $16 z wysylka + instalacja(?) +
naprawa przelacznika (?), dodatkowo zakup zasilacza ceny od (50 do 200PLN), wymiana napedu na 720KB (?)..to wezcie ludzie to na logike i chlopski rozum !!!przeciez wymaga to nakladu powiedzmy rzedu 200-400 PLN!!! wiec jaki bylby
sens sprzedawac ja za 100 PLN ! wytlumaczcie mi czy naprawde tak trudno sie domyslec!!!, fakt zlamalem regulamin nie podajac ceny i to wszystko, czy to powod by linczowac i pluc jadem?, jestem tu nowy i wiem, ze to nie tlumaczy nieznajomosci regulaminu. Teraz z innej beczki, powiem co mysle, kilku nie dostalo ulubionej zabawki za cene na ktora liczyli od razu pokazuja fakola i zachowuja sie jak dzieci, spinajcie sie jak papaje na szpilach, jel.nkowi juz pewnie zylka na czole pekla, kretynskie zachowanie potwierdza forma i uzywane slownictwo (odsylam do poprzednich postow). Zgadzam sie z pk.11 regulaminu i potwierdzam "po to jest allegro i cena minimalna", reszta dyskusji to fanaberie,
trzeba wam przytaknac, przyznac racje, poglaskac po glowie albo pr.yjebac mlotkiem bo inaczej nie da rady (przeciez to tylko stacja dyskow, w dodatku jeszcze spotykana tu i owdzie). Tyle na ten temat.


Chłopie jak wystawiasz obudowę od stacji (bo nie wiesz czy stacja działa) to czemu się dziwisz że ktoś Tobie oferuje 100pln.... Następnym razem allegro bądź ebay !

32

Odp: XF-551 na sprzedaż

pisalem o allegro i lamaniu regulaminu kilkakrotnie,  po co to jest wywlekane na nowo, dalsza dyskusja bezcelowa. Gdy stacja bedzie dzialac, to bedzie wystawiona na allegro z minimalna cena powiedzmy 350 PLN bez zasilacza, jesli nie zostanie sprzedana  tam wrzucam rom i 3.5cala, teraz chyba juz wszystko jasne.

Ostatnio edytowany przez cougar (2012-06-25 07:48:48)

33

Odp: XF-551 na sprzedaż

cougar napisał/a:

ok dosyc juz, moze i bym sie zgodzil z przedmowcami w jakims stopniu gdyby nie bylo mojego drugiego postu, w ktorym wyraznie indykowalem o alternatywnym zamiarze instalacji romu.

Przypomnijmy:

cougar napisał/a:

Jeśli nie znajdą się chętni do kupna to zleciłbym wprawionemu elekronikowi wymianę przełącznika, instalację romu oraz napędu 3,5", potrzebuję również zasilacz.

I co? Nie znaleźli się?



cougar napisał/a:

Teraz z innej beczki, powiem co mysle, kilku nie dostalo ulubionej zabawki za cene na ktora liczyli od razu pokazuja fakola i zachowuja sie jak dzieci, spinajcie sie jak papaje na szpilach

Przesada. Mam dwie takie stacje i spokojnie obejdę się bez twojej.

34

Odp: XF-551 na sprzedaż

coguar: nie unos sie, bo spuchniesz.
tak przy okazji - nie licytowalem, nie mialem zamiaru nabyc. pewnie to przeoczyles...
po prostu nie pasuje mi to, jak potraktowales ludzi, z ktorymi tu czasem mam okazje wymieniac zdania...

MM: Ty też grzeczniej, bo obaj na urlop się zaraz wybierzecie.

The UNIX Guru`s view of Sex:
unzip; strip; touch; finger; mount; fsck; more; yes; umount; sleep

35

Odp: XF-551 na sprzedaż

Fajnie się to czyta ale ja tak przy okazji z pytaniem dotyczącym tej stacji by nowych wątków nie zakładać. Czy zasilacz z 1050 do niej podejdzie czy nie?
To co znalazłem ale nie wiem czy wiarygodne na temat Power Supply:

  9 VAC  31 VA  3.4 A  Max:50W  Power Adaptor
       
    400,800,810,822,850,1200XL,1010,1020,1050,XF551

Ostatnio edytowany przez jedynymentos (2012-12-14 16:27:47)

30 lat temu moje poglądy nazywane były normalnymi, 20 lat temu konserwatywnymi, 10 lat temu skrajnie konserwatywnymi, dzisiaj jestem nazywany faszystą. Ja nie zmieniłem poglądów, tylko idioci zmienili wartości!

36

Odp: XF-551 na sprzedaż

Ja używam wymiennie między tymi sprzętami co wymieniłeś. Oprócz 822, 1010 i 1020, bo tych nie mam.

--== Kup Pan/i dyskietkę - jedyna taka oferta w całym InterNetCie - http://www.atari.org.pl/forum/viewtopic.php?id=18887 ==--

<-- Kontakt przez "E-mail" albowiem moja skrzynka "PW" jest pełna i zaprawdę nie mam czego usunąć.

37

Odp: XF-551 na sprzedaż

Dziękuję, z magnetem 1010 z kolei ja sprawdziłem zasilacz od 1050 i nie ma problema.

Ostatnio edytowany przez jedynymentos (2012-12-15 21:30:07)

30 lat temu moje poglądy nazywane były normalnymi, 20 lat temu konserwatywnymi, 10 lat temu skrajnie konserwatywnymi, dzisiaj jestem nazywany faszystą. Ja nie zmieniłem poglądów, tylko idioci zmienili wartości!

38

Odp: XF-551 na sprzedaż

To może jeszcze dopytam.
Czy nie ma ktoś może na zbyciu albo wie gdzie zanabyć XF551?

30 lat temu moje poglądy nazywane były normalnymi, 20 lat temu konserwatywnymi, 10 lat temu skrajnie konserwatywnymi, dzisiaj jestem nazywany faszystą. Ja nie zmieniłem poglądów, tylko idioci zmienili wartości!