Temat: Film z QP2K3 dostepny.

Chcialbym zakomunikowac wszystkim, ze film z QuaST Party 2003 w Ornecie jest mozliwy do sciagniecia spod ponizszego adresu: http://www.atari.justdied.com/qp2k3/film/

Wielkie podziekowania naleza sie Laoo/NG za stworzenie filmu jak i podeslanie go do mnie, czym posrednio bardzo mocno sie przyczynil do tego, ze mozecie go sciagnac.

2

Odp: Film z QP2K3 dostepny.

aaarrghhh! przy moim laczu to jakies 2 dni sciagania!  :evil:
juz leci  8)

don't come after... please don't follow me along. when you read this, i'll be gone...

3

Odp: Film z QP2K3 dostepny.

A jakim laczem sciagasz ?

Jeszcze male uzupelnienie. Maszyna stoi na laczu 100 Mbit w sieci POL34. Niestety POL34 i TPNET nie maja zbyt dobrych wzajemnych polaczen, dlatego wszelkim uzytkownikom sieci TPNET (Polpak, SDI, Neostrada, InternetDSL) zalecam sciaganie za posrednictwem serwera w3cache.icm.edu.pl - wtedy transfery sa 10-krotnie lepsze (doslownie, zapytajcie Azbesta).

4

Odp: Film z QP2K3 dostepny.

wrzucie to na jakiegos ftpa a nie ciagne z www !!!!

5

Odp: Film z QP2K3 dostepny.

Niestety, zaden publiczny ftp na tej maszynie z pewnych wzgledow nie wchodzi w rachube.

6

Odp: Film z QP2K3 dostepny.

z pobieżnych oględzin wynika że w ornecie było mi głównie ciemno i nietrzeźwo :)

All I hear is the sound of me falling on the ground

7

Odp: Film z QP2K3 dostepny.

ciągne, bo nie moge sie doczekac paczki od waska. jak co, to moge to dać na ftp do mnie. ino sie zgłosić po mój numerro IP, bo mi sie zmienia. to tylko celem pomocy >.>

There's special place for me in hell. It's called the throne.

8

Odp: Film z QP2K3 dostepny.

W sumie jak masz ochote, to mozesz to udostepniac, ale 128kbit/s daje maksymalny transfer na poziomie okolo 15kB/s, wiec nie wiem, czy to w czyms pomoze.

9

Odp: Film z QP2K3 dostepny.

no to bedzie sciaganko.......hehehe....chyba po wojskowym łączu pojadę-byle szybciej...:)

gep/lamers^dial

10

Odp: Film z QP2K3 dostepny.

no to bedzie sciaganko.......hehehe....chyba po wojskowym łączu pojadę-byle szybciej...:)

No ladnie - amerykanie pewnie przesylaja mase danych z satelitow szpiegowskich probujac namierzyc Saddama, a ty bedziesz sobie prywatne filmy przesylal ! Przeciez za to moga nas z NATO wypier...., tzn. wywalic ;)

11

Odp: Film z QP2K3 dostepny.

Filmik bardzo fajowy ;)
choć czasem mało widać, słychać o co chodzi :)))

quast ownz

: 404. Stopka not found

12

Odp: Film z QP2K3 dostepny.

Gdyby ktos (oprocz Eijka) chcial to sciagac z eftepa to oto jest adresik:
ftp://ftp.atari.art.pl/stuff/photos_and … uast_2003/
lezy tam wersja oryginalna i spakowana (zmalalo o cale 14MB :^)
Alternatywnie przez www:
http://ftp.atari.art.pl/stuff/photos_an … uast_2003/

13

Odp: Film z QP2K3 dostepny.

IMHO via www powinienes podac: http://ftp.atari.art.pl/stuff/photos_an … uast_2003/  (inny protokol, inny port ;>)

14

Odp: Film z QP2K3 dostepny.

Hm. Zupelnie nie rozumiem o co Ci chodzi... Przeciez napisalem poprawnie :^P

15

Odp: Film z QP2K3 dostepny.

Quuurwa, widziałem, słyszałem .... film jest wyjebanyy w kosmos jak Mario Bros!!!! :D  :D .... Wasko->drzewo->fraktal=RÓLÓ!!!!

ADRES: pin@atari.pl - konto zlikwidowane. Aktualny adres: pin(at)atari8.info

16

Odp: Film z QP2K3 dostepny.

Spoko....zarzucam sciaganie-zatem wojskowi i Mc odetchną z ulgą-w weekend odwiedzi mi DRC to przytaszczy...Juz nie moge sie doczekac!
A teraz prywata: jak tam Pin z koszulką?wiesz juz cos?

gep/lamers^dial

17

Odp: Film z QP2K3 dostepny.

Pinek, te drzewo podobno uschlo, a rada miasta Ornety wyznaczyla wysoka nagrode za wskazanie sprawcy ;)

18

Odp: Film z QP2K3 dostepny.

Ej Gep, nie powiem statsy sukzzz, bo ZIOMAL mi całkiem się spodobał; chyba Dely'(emu) też. Jeśli chodzi o koszulke, to załatwie to jak tylko dzień wolny z pracy benbdem mieć, ... cóż ... hehe;- z Orgiety wróciłem dopiero coś około 15.VIII.. party się troszkę przeciągnęło i zachaczyłem o sztab. Tylko ne pytajcie gdzie są foty ... będą.

A co do filmiku;- WIDZIAŁEM, ŻE LAOO NIE BYŁ JEDYNYM, KTÓRY KRĘCIŁ ZAJŚCIE ZWANE DALEJ QUASTEM 2003  :D , MOŻE AUTORZY W/W UDOSTĘPNIĄ WIZERUNEK LIBACJI W POSTACI JAKIEGO DIVX'a????

Laoo zakończył na kompotach, a z czego pamiętam, a z pamięcią po tej eskapadzie to różnie bywa; do rana to działo się i to nie mało.

(...)"party było udane, znajomi mówili mi, że bawiłem się świetnie!"(...)
YerzmYeY 5.05.2003
Więc jak??
;-

ADRES: pin@atari.pl - konto zlikwidowane. Aktualny adres: pin(at)atari8.info

19

Odp: Film z QP2K3 dostepny.

2 dni i 2,5 godziny pozniej moge powiedziec tyle, ze rzeznia byla wieksza niz na LL2k2  8)

don't come after... please don't follow me along. when you read this, i'll be gone...

20

Odp: Film z QP2K3 dostepny.

...."impreza była udana, znajomi mówili mi, że bawiłem się świetnie"!

YerzmYeY 10.05.2003

ADRES: pin@atari.pl - konto zlikwidowane. Aktualny adres: pin(at)atari8.info

21

Odp: Film z QP2K3 dostepny.

No wlasnie dlatego uwiecznia sie imprezy na filmach, zeby bylo "podparcie" w postaci dowodu na to co mowia znajomi ;) Nawiasem mowiac czesto zdarzaja sie watki, ze komus wmawia sie, ze w stanie "zamroczenia" zrobil cos, czego w rzeczywistosci nie zrobil, wykorzystujac luki w pamieci, rowniez podczas QP2K3 mialo to miejsce - osoby zainteresowane chyba zrozumialy ten podtekst ;)

22

Odp: Film z QP2K3 dostepny.

Wasko, dziękuje za płyke, doszła dziś z rańca XD!
matko boska, dawno sie tak nie uśmiałam XD Przypomnieć sobie to wszystko ... *westchnienie* XD!!!

Za rok też będę XD!!!!

There's special place for me in hell. It's called the throne.

23

Odp: Film z QP2K3 dostepny.

Za rok też będę XD!!!!

O nie, to ja nie przyjezdzam ;)

24

Odp: Film z QP2K3 dostepny.

Nie to nie XD *wzrusza ramionami* wystarczy mi mój haremik w starym składzie XD! I potem trza do Opalenicy jechać XD!

There's special place for me in hell. It's called the throne.

25

Odp: Film z QP2K3 dostepny.

Nie to nie XD *wzrusza ramionami* wystarczy mi mój haremik w starym składzie XD! I potem trza do Opalenicy jechać XD!

Chyba "PRZEDTEM"... A LAST 2003? :rolleyes:

Sikor umarł...