1

Temat: Kto chętny na taką kolekcję gier?

Gepard, składamy sie ;]?
http://www.ebay.com/itm/BIGGEST-COLLECT … 718wt_1163
pozdr
Bachoo

2

Odp: Kto chętny na taką kolekcję gier?

Niesamowita kolekcja.
Ciekawe czy znajdzie się kupiec za tę cenę, chociaż sądzę, że nie.

3

Odp: Kto chętny na taką kolekcję gier?

To mi wygląda na cenę zaporową :) Wystawiam bo żona mi kazała, powiem jej, że chętny się nie znalazł :D

The problem is not the problem; the problem is your attitude about the problem

4

Odp: Kto chętny na taką kolekcję gier?

Ja w to po prostu nie wierze... WSZYSTKIE GRY na WSZYSTKIE konsole Nintendo, Segi (i NEC)??
Tego sie nie da zrobic! Przeciez sa gry tak rzadkie ze ciezko je kupic za dowolne pieniadze, bo najapierw trzeba by ustalic kto posiada jakis egzemplarz i zaoferowac "propozycje nie do odrzucenia".
Nawet bedac milionerem zycia by nie starczylo zeby zgromadzic i ogarnac taki ogrom gier....
Gosc jeszcze pisze w odpowiedzi na pytania, ze jest z Francji, a kolekcje ma gier japonskich.

Nie no, jesli to nie fejk to zalamalem sie... Czuje sie tak jakbym byl kenijskim kolekcjonerem sniegu, i nagle zobaczyl zdjecie z Antarktydy :)

PS. Nie przypuszczalem ze na Sege Saturn (ktora byla w koncu wielkim przegranym z PS1) wyszlo az 1150 gier...

Ostatnio edytowany przez nosty (2012-07-07 23:05:34)

5

Odp: Kto chętny na taką kolekcję gier?

Mnie się wydaje - nie czytałem dokładnie - że gość posiadał także jakiś sklep/lombard albo coś w tym stylu do wymiany gier i nie tylko. Działał pewnie międzynarodowo to mógł sobie skompletować takie coś.

6

Odp: Kto chętny na taką kolekcję gier?

nosty: to porownanie do antarktydy - po prostu mnie rozwalilo :D

The UNIX Guru`s view of Sex:
unzip; strip; touch; finger; mount; fsck; more; yes; umount; sleep

7

Odp: Kto chętny na taką kolekcję gier?

nosty napisał/a:

PS. Nie przypuszczalem ze na Sege Saturn (ktora byla w koncu wielkim przegranym z PS1) wyszlo az 1150 gier...

Tego to ja akurat byłem świadomy, z tym że większość to gry wyłącznie na rynek japoński, gdzie bardzo długo obie konsole szły łeb w łeb (Saturn miał nawet na początku przewagę). Ogromna ilośc graczy nie miała, i do dzisiaj zresztą nie ma, pojecia jak fajne tytuły nigdy nie trafiły do Europy i USA. Dlatego właśnie na Saturna kolekcjonuje w zasadzie tylko japońskie gry.

Dziękuję za wspólnie spędzone chwile... Na szczęście, póki co odejście z forum uważam za niemożliwe do realizacji. Jeszcze długo tak będzie... Witam.

8

Odp: Kto chętny na taką kolekcję gier?

Tak jest też z innymi konsolami/handheldami. Od pewnego czasu przekopuje sie przez ocean niewydanych poza JPN tytułów na PSP/NDS/GBA. Oczywiście duzo gier bez nawet podstawowej znajomości nihongo jest nie do ruszenia, ale jest tyle "zajebiaszczych w pytę" tytułow że życia nie starczy by pograć. Kiedyś się śmiałem z popierdółek typu Puyo Puyo a teraz sam w nie pykam :D

bachoo: trzeba by na Broadwayu znaleźć wpierw magazyn na to- to raz, a po drugie nie mam drobnych w tym momencie ;)

gep/lamers^dial

9

Odp: Kto chętny na taką kolekcję gier?

Hmmm nie znalazłem "Stadium Events" więc chyba z tą kompletnością przesadził.

10

Odp: Kto chętny na taką kolekcję gier?

jest w wersji wydanej na rynek  KKW - nazywa się "Running Stadium" (źródło http://www.najj.pl/Stadium-Events-Najdr … wideo.html )
pozdr
Bachoo

Ostatnio edytowany przez bachoo (2012-07-08 20:46:11)

11

Odp: Kto chętny na taką kolekcję gier?

Widzę w aukcji napis SOLD czyżby ktoś się skusił? bachoo przyznaj się...

12

Odp: Kto chętny na taką kolekcję gier?

Nie to nie ja - to nowy sponsor SillyVenture 2012, który zakupił całość w ramach nagród na kompoty...
pozdr
Bachoo

13

Odp: Kto chętny na taką kolekcję gier?

http://pcfoster.pl/aktualnosci/kolekcja … 11801.html
opis tego :) ee nikt z forum? skopaliscie :)))

14

Odp: Kto chętny na taką kolekcję gier?

Przecież bogatemu wszystko wolno :)
Zupełnie mnie nie dziwi że poszło w tej cenie...

15

Odp: Kto chętny na taką kolekcję gier?

bachoo napisał/a:

Nie to nie ja - to nowy sponsor SillyVenture 2012, który zakupił całość w ramach nagród na kompoty

Ten sam co domene .pl kupil? :D

The problem is not the problem; the problem is your attitude about the problem