1

Temat: vbxe kupię

Hej
Może ktoś ma 1szt VBXE i jest mu nie potrzebna i chce sprzedać?

2

Odp: vbxe kupię

AS... kupiłeś?
Zastanawiam się czy będzie wznowiona produkcja chętnie bym zanabył wraz z montażem, chyba że jest prosty.

3

Odp: vbxe kupię

Nie nie kupiłem..
Pisałem do autora wątku na AtariAge, ale coś mu tam nie wyszło i ech ...?!...

Ostatnio edytowany przez AS... (2012-09-04 14:19:38)

4

Odp: vbxe kupię

Ja także jestem chętny na jedna sztukę :) Może produkcja ruszy jak się trochę chętnych uzbiera!

5

Odp: vbxe kupię

I ja też kupię :)

The problem is not the problem; the problem is your attitude about the problem

6

Odp: vbxe kupię

I ja też z chęcią stanę w kolejce za 1 sztuką :)

65xe 128kb;800XL Side2,u1mb, Sdrive Max;STe;MST1;MSTe,uSatan,Netusbee;MSTe;Falcon14MB;

7

Odp: vbxe kupię

Ma problemy życiowe, możliwe, że w październiku się zakończą, zgłoście akces w tamtym wątku na AAge albo przez PM, jak będzie miał możliwości to odpowie. Może się zdarzyć, że ktoś z kolejki zrezygnuje, itp.
No chyba, że lokalnie coś się wydarzy, ale...
Tu pewnie nie zajrzy... ;)

8

Odp: vbxe kupię

Na AAge? Ja nie powiedziałem, że jestem zainteresowany kupnem z USA (600 lekko licząc ze wszystkim) :)

The problem is not the problem; the problem is your attitude about the problem

9

Odp: vbxe kupię

Niech ktos sie zglosi do Candle'a po licencje i robi w Polsce.

"Was powinny uzbrojone służby wyciągać z domów do punktów szczepień, a potem zamykać do pi* za rozpowszechnianie zagrożenia epidemicznego" - Epi 2021
"Powinno się pałować tylko tych co tego nie rozumieją. No i nie szmatki i nie chirurgiczne tylko min FFP3, to by miało jakiś sens. U mnie we firmie, to jak przychodzi bezmaskowiec, to stoi w deszczu przed firmą" - Pin 2021

10

Odp: vbxe kupię

Lotharek chyba wyraził chęć, nie wiadomo na czym stanęło

The problem is not the problem; the problem is your attitude about the problem

11

Odp: vbxe kupię

Tego nie analizowałem.
Z $80-90 w częściach plus płytka i robocizna oraz wysyłka. Oraz pewnie cło i akcyza plus vat na części przy hurtowej dostawie (FPGA najtaniej po $24,6 http://www.digikey.com/scripts/DkSearch/dksus.dll wpisz w pole wyszukiwania EP1K50 i filtr 144-TQFP).
Zaxona robiącego mocno po kosztach (chyba) raczej nie znajdziemy już.
Czyli dużo taniej nie będzie. Po ile chodziły krajowe produkcji Candle nie wiem.

Ostatnio edytowany przez lemiel (2012-09-09 19:59:12)

12

Odp: vbxe kupię

2010 rok ..... http://www.atari.org.pl/forum/viewtopic … 47#p108347

"wszystko się kiedyś kończy......."

13

Odp: vbxe kupię

v1.x ma w tej chwili charakter open hardware i jesli ktos chce, moze sobie zrobic na wlasny uzytek, czy tez zbiorczo seria (tu pod warunkiem oplaty u elektrona)
v2 - nikt sie nie kontaktowal (w polszy) ze mna w sprawie ewentualnej produkcji - dla mnie sprawa jest zamknieta - nie bede robil wznowien v2 ze wzgledu na utrudniony dostep do czesci (fpga ma status obsolete, dac (od firmy co "we do not obsolete") rowniez)
wiem ze sloopy kupowal komponenty w chinach u dystrybutorow specjalizujacych sie w tego typu sprawach i je zdobyl, po calkiem przyzwoitych cenach, tak wiec jak ktos chce, to sie da - ale jak juz pisalem - nikt, ale nikt, nie wyrazil akcesu
co prawda slyszalem od ptaszkow, ze grupa przyjaciol z boiska dyskutowala o tym jaki to niefart ze ja robie v2 i o ile taniej mozna by bylo je wyprodukowac i sprzedawac, ale na czczym gadaniu sie konczylo

moze elektron napisze cos od siebie...

przechodze na tumiwisizm

14

Odp: vbxe kupię

Wydawalo mi sie, ze na forum posta widzialem... Ale moze mam zwidy. A wydawalo mi sie czy bylo jakies v3?

The problem is not the problem; the problem is your attitude about the problem

15

Odp: vbxe kupię

v3 nie ma

przechodze na tumiwisizm

16

Odp: vbxe kupię

O tutaj, mogło umknąć: http://www.atari.org.pl/forum/viewtopic … 13#p155613 .

Jak to FPGA obsolete? To co w zamian?

The problem is not the problem; the problem is your attitude about the problem

17

Odp: vbxe kupię

ano moglo

przechodze na tumiwisizm