Temat: Draconus 2

hey

Czy komus udało się odpalić tą grę tak jak potrzeba na emulatorze. Mam ją z róznych źródeł i w przypadku każdej po rozpoczeciu wyskakuję screen końcowy i amen.

Matthew

2

Odp: Draconus 2

wydaje mi się, że firma Zeppelin nigdy nie wypuściła takiej gry jak Draconus 2. to co jest na atari to fake, stąd mogą występować jakieś problemy ...

"Pamiętaj, że być dobrym obywatelem to znaczy nie mieć kłopotów, a nie będziesz ich miał jeżeli nie będziesz kłopotem dla innych."

3

Odp: Draconus 2

Po pierwsze gry Draconus 2, 3 i 4 istotnie nie zostały stworzone przez Zeppelin Games, ale przez Chilijską firmę (firmę ?  ;) ) NationalSoft. Podobnie zresztą jak Zybex 2 i 3. Jeśli chodzi o ten napis Game Over to bez paniki.  To chyba tak ma działać. Po game over i powrocie z powrotem do czołówki nacisnij fire w joysticku i gra powinna działać.  :)

4

Odp: Draconus 2

hmmm ... Draconus 2,3,4 ??? pierwsze słysze, ale podejrzewam, że goście grzebali w kodzie Draconusa 1, pozmieniali troszkę plansz i powstały "nowe" części ... jeśli jest inaczej to prosiłbym o udostępnienie plików z tymi grami ...

"Pamiętaj, że być dobrym obywatelem to znaczy nie mieć kłopotów, a nie będziesz ich miał jeżeli nie będziesz kłopotem dla innych."

5

Odp: Draconus 2

Istotnie są to rekompilacje. Czyli po prostu nowy labirynt do przemierzenia poskładany z tych samych klocków. Wyjątek stanowi 3 część. Tam bowiem zmieniono znacząco wygląd plansz. Jeśli chcesz je pobrać to zapraszam na moją stronę www. :D  Link powinien być pod postem.

6

Odp: Draconus 2

dzięki za linki ... rzeczywiście istnieją nowe części Draconusa ...
co do samych gierek, to dwójka jest chyba zrypana, bo rozpoczynam grę i po chwili ukazuje się tekst końcowy z obrazem jak bohater siedzi na tronie ... nic praktycznie nie da się zrobić.
jeśli zaś chodzi o trójkę, to grafika jest (o ile mi się wydaje - nie jestem pewien) przeniesiona z innego hitu firmy Zeppelin - Blinky's Scary Scool. natomiast czwarta część nie budzi żadnych moich zastrzeżeń ... :-)

"Pamiętaj, że być dobrym obywatelem to znaczy nie mieć kłopotów, a nie będziesz ich miał jeżeli nie będziesz kłopotem dla innych."

7

Odp: Draconus 2

U mnie chyba Draconus 2 działał... ale nie grałem dłużej... sprawdzę to.
Czemu ten link do reszty Draconusów nie działa?