1

Temat: [Mikrokomputery&Życie] Propozycja współpracy

Witam,
chciałbym zaproponować Paniom, Panom współpracę podczas realizacji projektu
o nazwie "Mikrokomputery i Życie". Projekt ten ma na celu cykliczne wydawanie periodyku o powyższej nazwie, dystrybuowanego w formie papierowej (oraz elektronicznej) na terenie RP, traktującego o tematyce mikrokomputerów, kultury, sztuki oraz lifestyle-u lat 80,90.
Współpraca polegać ma na tworzeniu (w celu późniejszej publikacji) artykułów, prac graficznych, audiowizualnych oraz muzycznych (planowana kaseta dołączana do jednego z wydań). Dokładna tematyka prac dobierana będzie przez redakcję oraz na podstawie propozycji poszczególnych autorów.
Niestety, ponieważ projekt tworzony jest za środki własne pomysłodawcy i jest raczej realizacją marzeń niż inwestycją mającą przynieść bajońskie apanaże, wynagrodzenie podczas realizacji pierwszych odcinków jest symboliczne, na poziomie kilkunastu złotych. Z chwilą spodziewanego osiągnięcia rentowności projektu, autorzy otrzymają wynagrodzenie w wysokości średniej  dla innych tytułów - na drodze negocjacji oraz rozważeń redakcji...
Zainteresowanych proszę o kontakt mailowy : redakcja@mikrokomputeryizycie.pl . W mailu zwrotnym otrzymają Państwo formularz do wypełnienia, precyzujący zakres tematyczny którym chcecie się zająć, oraz resztę istotnych informacji.

Jeśli mikrokomputery są Twoją pasją, a Poltergeist, Iron Maiden i Lem to dla Ciebie słowa kojarzące się z dobrymi czasami - dołącz do redakcji.To pismo ma być dla nas!

pozdrawiam

Sebastian Stecewicz
508088333

2

Odp: [Mikrokomputery&Życie] Propozycja współpracy

bachoo, czy wiadomo, co z pismem?

oto koło :r przyp "pole 3,142857 * :r * :r przyp "l 2 * 3,142857 * :r przyp "i l / 360 powtórz 360 [np :i lw 1] już

3

Odp: [Mikrokomputery&Życie] Propozycja współpracy

jak to bywa w takich sytuacjach, nastąpił lekki poślizg - tzw. "złośliwa erupcja zleceń zawodowych w chwili kiedy chcesz zająć się czymś co Cię kręci" ... Powstaje na 100% - jest już zarejestrowane. Nowe biuro będzie służyć jako miejsce spotkań redakcji. Chwila cierpliwości - zamysł jest taki by 1 numer wyszedł jeszcze w tym roku.

4

Odp: [Mikrokomputery&Życie] Propozycja współpracy

bachoo, i co tam słychać w temacie, pisałem do Ciebie kilka e-maili ale bez odzewu.
Zastanawiałem się czy to nadal aktualne, w sensie współpraca.
pozdro

5

Odp: [Mikrokomputery&Życie] Propozycja współpracy

bachoo napisał/a:

nastąpił lekki poślizg

to juz nie ślizgawka ale wręcz lodowisko Stoczniowca Gdańsk ;)

gep/lamers^dial

6

Odp: [Mikrokomputery&Życie] Propozycja współpracy

Szkoda, bo kolega mój miał okazję zrobić wywiad do naszej gazety z Markiem Bilińskim. Była znakomita okazja go spotkać. Ale bachoo nie odpisal mam nadzieje ze dał radę załatwić chocby pozdrowienia dla czytelników z autografem.

Ostatnio edytowany przez secon (2012-12-20 09:22:02)

7

Odp: [Mikrokomputery&Życie] Propozycja współpracy

A nie Bilińskim?

hex, code and ror'n'rol
niewiedza buduje, wiedza rujnuje

8

Odp: [Mikrokomputery&Życie] Propozycja współpracy

Zgadza się już poprawiłem .

9

Odp: [Mikrokomputery&Życie] Propozycja współpracy

Sorrki, jeśli kogoś urażę, ale mi to wyglądało od razu na lekko utopijny pomysł.
U nas jeszcze musi trochę ścieków w Wiśle upłynąć nim wydawanie czegoś a'la RetroGamer będzie miało sens...
Ciekawe też, że nie ma kto pisać tekstów do scenowych zinów (np. ChArTARI z AGENDY) a niby tu są chętni ? ;)

10

Odp: [Mikrokomputery&Życie] Propozycja współpracy

ja ta moge naskrobać dla Agendy (czołem chłopaki!) jak tylko będzie takowa potrzeba, a Ty Michał? :?

gep/lamers^dial

11

Odp: [Mikrokomputery&Życie] Propozycja współpracy

Potrzeba istnieje, przecież drugi numer się nie ukazał... Jak serio ruszysz, to dasz mi dobry przykład. :)

12

Odp: [Mikrokomputery&Życie] Propozycja współpracy

Panie! co mi Pan tu... ;) właśnie napisałem maila pod redakcyjny @ i czekam na ewentualny odzew.

Ostatnio edytowany przez gepard (2012-12-20 12:33:24)

gep/lamers^dial

13

Odp: [Mikrokomputery&Życie] Propozycja współpracy

Odzew w drodze :), co do potencjalnych autorów tekstów, tylko do mnie napisało kilka osób (6-8, dokładnie już nie pamiętam) oferujących pomoc w pisaniu, niestety minęło już spoooro czasu i żaden artek nie dotarł, jeśli nie dostaniemy pomocy z zewnątrz przy pisaniu artykułów to sami niestety raczej nie damy rady zrobić drugiego numerka Chartari :(.

800xl _ 65xe _ 520st _ 1040ste _ mega4 _ falcon _ 2600 _  2600jr _ jaguar

14

Odp: [Mikrokomputery&Życie] Propozycja współpracy

No Dracon, jesteśmy z Piesiem "po słowie", może jednak dołączysz? Może jeszcze ktoś się znajdzie by wesprzeć magazyn?

gep/lamers^dial

15

Odp: [Mikrokomputery&Życie] Propozycja współpracy

Kurde, ja bym coś napisał aby wspomóc, ale nie mam nic sensownego do przekazania... Będzie dział "pieprzenie głupot"? :D

The problem is not the problem; the problem is your attitude about the problem

16

Odp: [Mikrokomputery&Życie] Propozycja współpracy

tyle ciekawych tematow... xbios, mapram, niepublikowane... hoho... :D

http://atari.pl/hsc/ad.php?i=1.