Temat: Oni tak serio ?

http://i3.zombiak.pl/2012/08/odbyt13453669264018.jpg


w to juz nie uwierze..

serdecznie proszę o maile na lotharek@lotharek.pl z tematem ATARIAREA - inne formy komunikacji zawodzą...
"The worth of all people is dependent on how they spend their life making contributions" - Kano Jigoro
FKMC /Fan Klub Malej Czarnej/   @Grey

2

Odp: Oni tak serio ?

Daj pokój widać gołym okiem że to montaż:

1. Krawędzie
2. Perspektywa inna
3. Oświetlenie inne
4. Faktura materiału podpowiada, że sfotografowano małą figurkę biurkową - sprzedawano takie rzeczy

The problem is not the problem; the problem is your attitude about the problem

3

Odp: Oni tak serio ?

mi nie chodzi o zdjecie ale o INICJATYWE

serdecznie proszę o maile na lotharek@lotharek.pl z tematem ATARIAREA - inne formy komunikacji zawodzą...
"The worth of all people is dependent on how they spend their life making contributions" - Kano Jigoro
FKMC /Fan Klub Malej Czarnej/   @Grey

4

Odp: Oni tak serio ?

A to by było takie dziwne w tym kraju? :)

The problem is not the problem; the problem is your attitude about the problem

5

Odp: Oni tak serio ?

o jaką inicjatywę chodzi, bo nie jestem w temacie? jakiś link?

wieczor, w Paryżu jest stacja imienia stalina -  stalingrad.
To nie koniec, do tej pory we Francji budują pomniki innych zbrodniarzy komunistycznych: http://www.rp.pl/artykul/918290.html

Lynx I / Mega ST 1 / 7800 / Portfolio / Lynx II / Jaguar / TT030 / Mega STe / 800 XL / 1040 STe / Falcon030 / 65 XE / 520 STm / SM124 / SC1435
DDD HDD / AT Speed C16 / TF536 / SDrive / PAK68/3 / Lynx Multi Card / LDW Super 2000 / XCA12 / SkunkBoard / CosmosEx / SatanDisk / UltraSatan / USB Floppy Drive Emulator / Eiffel / SIO2PC / Crazy Dots / PAM Net
http://260ste.atari.org

Odp: Oni tak serio ?

10 lutego 1946 nazwę Stalingrad otrzymała stacja metra. Miasto Stalingrad zostało później przemianowane na Wołgograd, jednak nazwa stacji, pomimo zbrodni popełnionych przez Stalina, nie została zmieniona, ponieważ odwołuje się do wydarzenia historycznego ( przełomowej bitwy ) , a nie do radzieckiego miasta ;)

World f**k Olympique Marseille & Legia Warszawa i Sochi 2014

7

Odp: Oni tak serio ?

W każdym kraju honoruje się swoich zmarłych (tragicznie lub nie) prezydentów. Dlaczego w Polsce kogoś to dziwi?
Kaczynscy (para) jacy byli tacy byli ale dlaczego jest taka nagonka na ten pomnik to zupelnie nie rozumiem.

"Was powinny uzbrojone służby wyciągać z domów do punktów szczepień, a potem zamykać do pi* za rozpowszechnianie zagrożenia epidemicznego" - Epi 2021
"Powinno się pałować tylko tych co tego nie rozumieją. No i nie szmatki i nie chirurgiczne tylko min FFP3, to by miało jakiś sens. U mnie we firmie, to jak przychodzi bezmaskowiec, to stoi w deszczu przed firmą" - Pin 2021

Odp: Oni tak serio ?

bo pewnie zloto z Amber Gold

World f**k Olympique Marseille & Legia Warszawa i Sochi 2014

9

Odp: Oni tak serio ?

syscall: chodzi chyba o forme. wydaje sie dosc pretensjonalna ;)

imo jesli ktos chce sobie postawic na swojej posesji, za swoja kase - niech se stawia lenina/stalina/hitlera/mao czy nawet walese - niech ma do tego prawo.
jesli ktos inny chce mu na to kase dac swoja prywatna - niech ma do tego prawo.
chce ktos demonstrowac swoja glupote noszac koszulke z cze, czy nawet z c*** - jego sprawa (choc zaraz sie podniosa glosy o obronie moralnosci :/ ) - chcialbym by mial do tego prawo, prawo do manifestowania czegokolwiek (np. "jell to c***" - poki to tylko slowa, poki nie podchodzi pod stalking ;) ).

aby tylko na to nie szla kasa publiczna, co najwyzej z publicznej sciepy (nie organizowanej przez urzad skarbowy...).

The UNIX Guru`s view of Sex:
unzip; strip; touch; finger; mount; fsck; more; yes; umount; sleep

10

Odp: Oni tak serio ?

Rozumiem ze pomniki Pilsudskiego, Potockiego, a nawet Bieruta byly finansowane z prywatnych skladek? Dajze spokoj...

"Was powinny uzbrojone służby wyciągać z domów do punktów szczepień, a potem zamykać do pi* za rozpowszechnianie zagrożenia epidemicznego" - Epi 2021
"Powinno się pałować tylko tych co tego nie rozumieją. No i nie szmatki i nie chirurgiczne tylko min FFP3, to by miało jakiś sens. U mnie we firmie, to jak przychodzi bezmaskowiec, to stoi w deszczu przed firmą" - Pin 2021

11

Odp: Oni tak serio ?

dajcie jakiegoś linka bo ja nadal nie wiem o co konkretnie chodzi...

Lynx I / Mega ST 1 / 7800 / Portfolio / Lynx II / Jaguar / TT030 / Mega STe / 800 XL / 1040 STe / Falcon030 / 65 XE / 520 STm / SM124 / SC1435
DDD HDD / AT Speed C16 / TF536 / SDrive / PAK68/3 / Lynx Multi Card / LDW Super 2000 / XCA12 / SkunkBoard / CosmosEx / SatanDisk / UltraSatan / USB Floppy Drive Emulator / Eiffel / SIO2PC / Crazy Dots / PAM Net
http://260ste.atari.org

12

Odp: Oni tak serio ?

http://www.polskatimes.pl/artykul/63405 … l?cookie=1

13

Odp: Oni tak serio ?

dzięki mazi,

rozumiem że nie każdy mógł za nim przepadać ale jednak był on głową naszego państwa.
nie widzę nic złego żeby z państwowych pieniędzy postawić pomnik zmarłego prezydenta Polski.

poza tym więcej kasy idzie na darmozjadów z wiejskiej

Lynx I / Mega ST 1 / 7800 / Portfolio / Lynx II / Jaguar / TT030 / Mega STe / 800 XL / 1040 STe / Falcon030 / 65 XE / 520 STm / SM124 / SC1435
DDD HDD / AT Speed C16 / TF536 / SDrive / PAK68/3 / Lynx Multi Card / LDW Super 2000 / XCA12 / SkunkBoard / CosmosEx / SatanDisk / UltraSatan / USB Floppy Drive Emulator / Eiffel / SIO2PC / Crazy Dots / PAM Net
http://260ste.atari.org

14

Odp: Oni tak serio ?

no coz, ja widze.

The UNIX Guru`s view of Sex:
unzip; strip; touch; finger; mount; fsck; more; yes; umount; sleep

15

Odp: Oni tak serio ?

A mozesz wskazac jakis fakt ze to ma byc zbudowane  z panstwowej kasy? bo ja widze ze z datkow.

"Was powinny uzbrojone służby wyciągać z domów do punktów szczepień, a potem zamykać do pi* za rozpowszechnianie zagrożenia epidemicznego" - Epi 2021
"Powinno się pałować tylko tych co tego nie rozumieją. No i nie szmatki i nie chirurgiczne tylko min FFP3, to by miało jakiś sens. U mnie we firmie, to jak przychodzi bezmaskowiec, to stoi w deszczu przed firmą" - Pin 2021

16

Odp: Oni tak serio ?

michnikowszczyzna wciąż ma się dobrze.

gep/lamers^dial

17

Odp: Oni tak serio ?

gepard, oj ma się

Lynx I / Mega ST 1 / 7800 / Portfolio / Lynx II / Jaguar / TT030 / Mega STe / 800 XL / 1040 STe / Falcon030 / 65 XE / 520 STm / SM124 / SC1435
DDD HDD / AT Speed C16 / TF536 / SDrive / PAK68/3 / Lynx Multi Card / LDW Super 2000 / XCA12 / SkunkBoard / CosmosEx / SatanDisk / UltraSatan / USB Floppy Drive Emulator / Eiffel / SIO2PC / Crazy Dots / PAM Net
http://260ste.atari.org

18

Odp: Oni tak serio ?

Zupełnie z innej beczki:
Zobaczcie jak łatwo manipuluje się informacją. Wystarczy obrazek z za przeproszeniem 'demotow' i juz wszyscy krzycza ze z panstwowych pieniedzy. (jak autorzy 'obrazka') A tymczasem w linku maziego czytamy ze jest to 'spoleczny komitet' i 'sprzedaje cegielki'
I tak to działa. Na jaką skalę - to widać.

Koszt budowy pomnika oszacowano na ok. 300 tys. zł. Do tej pory społeczny komitet uzbierał 60 tys. zł. Od kwietnia w Radomiu prowadzona jest społeczna zbiórka pieniędzy. Wśród mieszkańców rozprowadzane są cegiełki o nominałach: 10, 100, 500 i 1000 zł.

Ostatnio edytowany przez syscall (2012-08-21 17:33:46)

"Was powinny uzbrojone służby wyciągać z domów do punktów szczepień, a potem zamykać do pi* za rozpowszechnianie zagrożenia epidemicznego" - Epi 2021
"Powinno się pałować tylko tych co tego nie rozumieją. No i nie szmatki i nie chirurgiczne tylko min FFP3, to by miało jakiś sens. U mnie we firmie, to jak przychodzi bezmaskowiec, to stoi w deszczu przed firmą" - Pin 2021

Odp: Oni tak serio ?

A tam, to jest inicjatywa godna poparcia :)
https://www.facebook.com/KomitetBudowyP … eyWRadomiu

20

Odp: Oni tak serio ?

nigdzie nie twierdzilem ze to ma byc z panstwowej kasy, z reszta link ladnie to pokazuje ze to sciepa.

The UNIX Guru`s view of Sex:
unzip; strip; touch; finger; mount; fsck; more; yes; umount; sleep

21

Odp: Oni tak serio ?

syscall napisał/a:

...A tymczasem w linku maziego czytamy ze jest to 'spoleczny komitet' i 'sprzedaje cegielki'
I tak to działa. Na jaką skalę - to widać....

Nie jest napisane, że powstanie tylko z ściepki społecznej tylko, że komitet społeczny rozprowadza cegiełki...
Nie jest też napisane, że powstanie za państwowe....

Komitet społeczny szacuje koszta na "ileś" i na razie zebrał z cegiełek "jakąś część". Nie jest wykluczone, że resztę będzie chciał "wyrwać" od Państwa ze względu na "społeczną wartość" pomnika ale też nie ma podstaw aby tak twierdzić.

Każdy wyczyta to co chce..

22

Odp: Oni tak serio ?

To jest Radom gdzie rządzi PiS - IMHO ściepa jest dla alibi by miasto dorzuciło resztę.

Ale ja nie o tym.

Cały problem z pomnikami Lecha Kaczyńskiego bierze się z Jarosława Kaczyńskiego. Co prawda Lech nie był z mojej bajki i uważam iż był słabym prezydentem jednak nie na tyle by na pomnik nie zasłużyć.  Kto zresztą zwraca uwagę w mieście na pomniki - przyznajmy szczerze. Lepszy pomnik niż zmiana nazwy ulicy bo to wiąże się z problemami dla Bogu ducha winnych mieszkańców.
Niestety - w bajce jest jeszcze Jarosław.

Atari 800XE plus inne oraz pozostałe.

23

Odp: Oni tak serio ?

Conrad, ja tam nie widzę Jarosława tylko Prezydenta i Prezydentową Polski.

co do słabości prezydentury, mieliśmy słabszych,
np. tego menela od choroby filipińskiej, który to biegał nachlany po parlamencie europejskim owinięty polską flagą, albo niemalże zamroczony składał kwiaty na grobach w Charkowie...

Lynx I / Mega ST 1 / 7800 / Portfolio / Lynx II / Jaguar / TT030 / Mega STe / 800 XL / 1040 STe / Falcon030 / 65 XE / 520 STm / SM124 / SC1435
DDD HDD / AT Speed C16 / TF536 / SDrive / PAK68/3 / Lynx Multi Card / LDW Super 2000 / XCA12 / SkunkBoard / CosmosEx / SatanDisk / UltraSatan / USB Floppy Drive Emulator / Eiffel / SIO2PC / Crazy Dots / PAM Net
http://260ste.atari.org

24

Odp: Oni tak serio ?

jellonek napisał/a:

nigdzie nie twierdzilem ze to ma byc z panstwowej kasy, z reszta link ladnie to pokazuje ze to sciepa.

Moze trudno w to uwierzyć ;) ale nie było to do Ciebie tylko do Cypriana.

"Was powinny uzbrojone służby wyciągać z domów do punktów szczepień, a potem zamykać do pi* za rozpowszechnianie zagrożenia epidemicznego" - Epi 2021
"Powinno się pałować tylko tych co tego nie rozumieją. No i nie szmatki i nie chirurgiczne tylko min FFP3, to by miało jakiś sens. U mnie we firmie, to jak przychodzi bezmaskowiec, to stoi w deszczu przed firmą" - Pin 2021

25

Odp: Oni tak serio ?

syscall, ok,
tak jak pisałem, nie widzę problemu finansowania z państwowych pieniędzy pomnika Prezydenta Polski (nawet wspomnianego wyżej menela ;) )

Lynx I / Mega ST 1 / 7800 / Portfolio / Lynx II / Jaguar / TT030 / Mega STe / 800 XL / 1040 STe / Falcon030 / 65 XE / 520 STm / SM124 / SC1435
DDD HDD / AT Speed C16 / TF536 / SDrive / PAK68/3 / Lynx Multi Card / LDW Super 2000 / XCA12 / SkunkBoard / CosmosEx / SatanDisk / UltraSatan / USB Floppy Drive Emulator / Eiffel / SIO2PC / Crazy Dots / PAM Net
http://260ste.atari.org