1

Temat: Nowy

A wiec ten tego.. jestem tu nowy :)
Posiadam Atari 65xe i jestem bardzo fajny ;)

na poczatek polecam Panstwu moje dzisiejsze dzielo:
www.xan.metal.art.pl/logo.zip

plik dla windowsow 9x, rozpakowac do c:,
restart komputera i saprajs ;)

2

Odp: Nowy

A masz wersje pod KDE lub Win2K ? ;)

3

Odp: Nowy

Pod win2k? A jaki on ma splashscreen? Tez 320x400 z rotacja palety? Jezeli tak to pewnie zadziala.
Nie mam ani KDE ani 2k, zeby testowac.

4

Odp: Nowy

Z tego co podejrzalem, to jest zzipowany plik logo.sys, a wiec ekran startowy (?) Windowsa - moze opublikuj to gdzies w formie jakirgos obrazka, niech nie promuje to tylko posiadaczy Win98 ;)

5

Odp: Nowy

Ale to dziala tylko jako ekran startowy. Bez rotacji palety tracisz 90% efektu.
Jezeli nie masz windy 9x to mozesz pod inna winda ogladnac to w tym:

http://www.nucleus.com/~kmcmurdo/files/xrxlogo2.exe

6

Odp: Nowy

Jka masz długie włoski, to już cie lubie XD zapraszamy na Lasta : D

Od razu mówie, jestem sto-procent kobieta, żeby nie było _^_''. Co prawda Pinokio ma wątpliwości, ale ja bym sie na jego miejscu zastanowiła, kto mu odgryzł mózg. Zapewne korniki XD.

A kolega skad jest?

There's special place for me in hell. It's called the throne.

7

Odp: Nowy

Jka masz długie włoski, to już cie lubie XD zapraszamy na Lasta : D

Mnie Messiah chyba znienawidzi, bo ostrzyglem sie na lyso ;)

8

Odp: Nowy

na łyso powiadasz....no to idziem na ulice gonic olisadebów i mazipodobnych... :D

gep/lamers^dial

9

Odp: Nowy

Kiedys tez sie ostrzyglem z dlugich na lyso (troche mi wypadaly a stwierdzilem, ze jak juz sie strzyc to ekstremalnie), mialem taka lysine, ze nic tylko wypolerowac i sie przejrzec (jednorazowka do golenia rulez).
Na szczescie juz mi wlosy odrosly i wygladam jak czlowiek.

10

Odp: Nowy

hieh... gdzie te czasy i wlosy które nosilem az po piersi :) Generalnie -> METAL never dies ! :twisted: . Moze mialbym jakies szanse u Messiah  :P

STYMulator JIL ST YM2149 mjuz:k @ gnu/linux
SIUP (SIo2Usb2Pc) - SIO2PC USB Edition
PIN ready logo
3M / InD: ... na kasetach były zabezpieczenia w postaci tzw. "mikropierdnięcie" ...

11

Odp: Nowy

No wlasnie - ja mialem krotkie wlosy i Messiah omijala mnie na kilometr podczas party w Ornecie ;)

12

Odp: Nowy

Ja sie twardo trzymam juz od dluzszego i predko nie popelnie bledu ponownego sciecia (bo niby po co sie meczylem z tymi badziewiami lecacymi do oczu, ktorych ni cholery nie bylo jak spiac).

BTW: na pytanie skad jestem odpowiadam: z Krakowa,
uprzedzajac kolejne pytania dodam rowniez, ze niedlugo koncze 22 lata, mam dwoch braci, siostre, dwa koty i zolwia.
Jeszcze jakies watpliwosci? ;)

13

Odp: Nowy

Krakow ? LOL - mieszkacie w tym samym miescie - nie ukrywam, ze masz duze szanse u Messiah... (chlip, chlip - ten to ma szczescie :/) ;)

14

Odp: Nowy

Ze tak powiem.. prosze mnie tu matrymonialnie nie wrabiac bo:

1. jestem zajety
2. randka w ciemno wyszla z mody dobrych pare lat temu

Hmm.. i co, wgral sobie ktos to logo?

PS: no offence Messiah

15

Odp: Nowy

Nowy? To jest nas więcej ! :D
A juz myślałem że będę ostatnim człowiekiem który przyznał się że czuje coś jeszcze do Atarki. :D
Cholernie się zdenerwowałem tą całą rozmową odługich włosach bo sam 2 tygodnie temu ściąłem kłaki na 10mm i zostawiłem tylko brode i wąsy. Inaczej mógłbym się tu pochwalić i wrzucić zdjęcie mojej czupryny  Ale nic to - juz rosną nowe 8)

16

Odp: Nowy

Nie pekaj stary... trzymam kciuki za Ciebie.. znaczy za Twoje wlosy ;)
A wbrew pozorom atarowcow jeszcze po swiecie wiele chodzi tylko sie nie przyznaja.
Ostatnio na impreze do kumpla przynioslem atari.. polowe towarzystwa mi sie udalo tym sciagnac do pokoju gdzie sie podpialem (reszta byla albo zbyt pijana albo zbyt niekumata, zeby sie dolaczyc). Nie odstraszylo ich nawet ladowanie gier z kaset (na szczescie z turbo).
Ostra wymiana argumentow z komodorowcem oczywiscie tez byla. Wszystko jak za dobrych czasow.

17

Odp: Nowy

Witam nowego:) Jak jestes z Krakowa to moze kiedys jakis browarek? Jest kilka osob, ktore mieszkaja w tym pieknym miesie i okolicach...

18

Odp: Nowy

Browarek? Bardzo chetnie :)

W sumie to mam sie teraz uczyc bo niedlugo nie bede mogl zliczyc ktory to raz z kolei jestem na pierwszym roku.. A jak na zlosc panowie z WKU nie chca mojego rocznika do rezerwy odeslac... ale co tam, na 'jednego' mozna zawsze.

19

Odp: Nowy

Wierz mi, ze jak bedzie jeszcze np. Pinokio i Epi to na jednym sie nie skonczy:)
BTW: Tez mam dluzsze wlosy i studiuje:)

20

Odp: Nowy

Tak tak, ale z wami wszystkimi wygrywa Drewniany Pajacyk >.>. Włosy ma zdaje sie do pasa >.>''.

Spoko, ja nie mówilam o randkach w ciemno bejbe, tylko sie zapytałam, czyś długowłosy XD.

Mak Gajwer: za łysom głowe, urwe ci łeb przy tyłku, a poza tym czy ja cię tam w Ornecie tak omijałam... raczej nie, to nie narzekaj : P.

Epiego prosze kurde nie rozpijać XD.

Ntp: Jak sie Piguła dowie, ze od razu zapraszasz nowego na piwko, to zobaczysz, jak ci da bobu niech cie tylko złapie ty niewierny XD. Poza tym masz najfajniejsze włosy do czochrania *maniaczka czochrania XD*

A tera sie pochwale: ja włosy miałam za dupe, ale obcięłam na krótkie rok temu i teraz nie dam ich sobie obciąć drugi raz. Względy te same co Xan - szlag mnie tarfiał, bo ni tego spiać, leci w oczy XD.

Poza tym dołączam se do browaka, Ptica chyba wątpie w moje możliwości pochałaniania alkoholu. A kto wypił w końcu tą flaszke z Miss Mokrego jak kupiłam? Z Mcm na spółke kochanieńki XD.

There's special place for me in hell. It's called the throne.

21

Odp: Nowy

to może Sztab w odmianie Krakowskiej ???   
btw. Xan: masz xywkę zaczynającą się na słuszną literę. ;)))
pozdroofka!

Im dłużej czekamy, tym wzorek jest większy" (c) by Sikor

22

Odp: Nowy

sadzac po wypowiedziach pijacy.... doooobrze, bardzo dobrze.

Prawdopodobienstwo, ze dotre na jakis zlot jest odwrotnie proporcjonalne do czestotliwosci marudzenia przelozonego i wprost proporcjonalne do czestotliwosci marudzenia brata.

23

Odp: Nowy

Mak Gajwer: za łysom głowe, urwe ci łeb przy tyłku

A gdzie bylo napisane, ze ostrzyglem glowe na lyso ? ;P

24

Odp: Nowy

Czlowiek nie wielblad, pic musi.
To co.. w piatek idziemy? :)
Ile osob by sie na to pisalo?

25

Odp: Nowy

A gdzie bylo napisane, ze ostrzyglem glowe na lyso ? ;P

Sa 3 stany owlosienia: lysy, zapuszczajacy i dlugowlosy ;)