1

Temat: No dobra

No dobra Panowie... Co to mialo byc za jakies takie nie przyjscie na piwo? ;P Pinoczet, nie pisalem do Ciebie smsa dla przyjemnosci tylko po to, zebys sie zjawil. A wogle to chcialem powiedziec, ze Krakow jest maly bo gebe Pinokia widzialem wielokrotnie (on moja pewnie tez). Mesia odstawiona do tramwaju, pewnie bedzie niedlugo w domu i powie co mysli o frekwencji.

2

Odp: No dobra

Frekwencja wprost róló ==''

Co wam sie kurna nie chciało dupska ruszyć na rynek? Za daleko lenie patentowane? (mowa do ekipy krakowskiej XD).
Następnym razem widze kom[pletto >:].

No, ale kolega Xan powitany (mam nadzieje) godnie ^^"

There's special place for me in hell. It's called the throne.

3

Odp: No dobra

Luzujcie, oni sie pewnie sp(i)eszyli gdzies....  (tzn. Pin i spolka)   :lol:  ;)

4

Odp: No dobra

czy to ptak? czy to samolort? nie-to-ptica!
pewnie byl zajety ratowaniem swiata :p

don't come after... please don't follow me along. when you read this, i'll be gone...

5

Odp: No dobra

czy to ptak? czy to samolort? nie-to-ptica!

World`s first on Atari ofcoz!!!  :lol:  :lol:  :lol:

I Ty zostaniesz big endianem...

6

Odp: No dobra

No dobra, jest mi wstyd:)
Nie zjawilem sie bo sie zbyt pozno dowiedzialem, a niektorzy wiedza jak trudno sie ze mna spiknac...

7

Odp: No dobra

Tak tak panie dowódca. Tak w ogóle, to wypada zorganizować sztaba. Nie powinniśmy być gorsi od warszawiaków~Krakowiacy róló XD

There's special place for me in hell. It's called the throne.

8

Odp: No dobra

... o zorganizowaniu sztaba mówiłem na sztabie w Wawie. Myśle tu o sztabie, który zaczyna się w godzinach popołudniowych, kończy dnia następnego, jest tam BigScreen, demka, crazy game compo, pivo po 3.5 zeta i nie ma tam Messiah. Jeśli wszystkie zależności OK, to problemu nie widzę. Jak na raze problem tkwi w ostatnim punkcie regulaminu sztabu małopolska; lub proponuje wprowadzić wymaganie, że na sztab wjazd mają osoby zrównoważone emocjonalnie. To powinno wystarczyć. Myślę, że sprawę powinno załatwić video z Ornety rozpatrywane na wokandzie zacisza domowego pani Messiah ... wówczas dostanie bana (na) i przez 14dni nie wyjdzie dalej, niż pozwoli jej na to łańcuch przymocowany do kaloryfera, a awaryjnie pozostanie w odwodzie zawsze nieznizczalny banan. To dopiero jazda. Lepszy banan w garści, niż B(i)uster na dachu ... (nach Dachau).  :D  :D  :D  :D

International Vodka Party - YerzmYey connecting people!

ADRES: pin@atari.pl - konto zlikwidowane. Aktualny adres: pin(at)atari8.info

9

Odp: No dobra

Pinokio, wyp****j. Spoko, ja sie na waszych sztabach pokazywać nie będę. I c****a mnie interesuje twoje zdanie o mnie. I ty sie też ode mnie o****l łaskawie. I chrzanie bana, z kimś takim na forum jak ty ... sama powinnam odejsć. Tak wiec - do widzenia. do NIEzobaczenia.

MM: Tutaj z kolei mamy przyklad tekstu jaki nie powinien sie znalezc na forum z powodu wulgów, braku konstruktywnosci itp. Nagroda została przyznana.

There's special place for me in hell. It's called the throne.

10

Odp: No dobra

.... Propnuję wprowadzić na stronie głównej A_Area działu:

* W tym tygodniu BANA(na) otrzymali:
- ...                               XX days left
- ....(...) :D  :D              XX days left

... to nazywa się konstruktywne myślenie. Bo co będzie, jeśli zechce wysłać PW do zbanananowanej osoby???


A tak serio; XAN -> na tego jednego to może w weekend???;- tak przy okazji mam próbe ze serpentią ... brrrr.

... a do tego jednego to być może i NTP dołączy - on lubi ten sport - kto by pomyślał, że cyborg może spożywać alkohol?

ADRES: pin@atari.pl - konto zlikwidowane. Aktualny adres: pin(at)atari8.info

11

Odp: No dobra

Nie doceniasz cyborgów.

There's special place for me in hell. It's called the throne.

12

Odp: No dobra

W weekend ide do kumpla na urodziny (sobota wieczor), zostaje tylko niedziela wieczor. Ciekawe co powie moja watroba.

13

Odp: No dobra

Powie ci to co moja dwa lata temu i pójdziesz na oddział na Kopernika XD.

A ja dziś ide na koncert VADERA >:]. Ou-jee! Miłej zabawy bojz XD.

There's special place for me in hell. It's called the throne.

14

Odp: No dobra

Nie tylko Gdanska ;P Mysle, ze okreslenie: Sztab Polnoc lepiej pasuje ;P

15

Odp: No dobra

A tam ciiiicho być XD.

Co miasto to sztabik >.> Znaczy ... co wieksze miasto XD.

There's special place for me in hell. It's called the throne.