Temat: Kupię / Sprzedam

I. Kupię:

1. VBXE - z adapterem  najchętniej w wersji XL - wersja bez fredka (nie pamiętam czy to ma znaczenie)

Ostatnio edytowany przez wieczor (2012-11-04 16:36:41)

The problem is not the problem; the problem is your attitude about the problem

2

Odp: Kupię / Sprzedam

3.

Poluj na ebayach od czasu do czasu pojawia się Flak.
Z UK klawiaturą to może zrobimy kiedyś "ściepę" i zamówimy 4klawiatury qwerty.
Ten jest piękny:
http://www.ebay.de/itm/ATARI-FALCON-030 … 1e73f4e8ee

Brakuje mu tylko pewnie 14mb ram, fpu i hdd ale to nie problem, ogólnie Falcona to trzeba składać na "raty" oraz mieć anielską cierpliwość do niego. A dopałki typu ct6x to jest dopiero marzenie ściętej głowy :P

3

Odp: Kupię / Sprzedam

Na ebayach ostatnio bieda. Jest cos w stanach i cos w niemczech ale posting to us/germany nie mam zdrowia zeby sie z nimi targowac i to jeszcze w przypadku gdy wygram. Na uk jest kup teraz goly za... 700 funtow. Sorry z calym szacunkiem do falcona to troche sporo. Poluje ale licze na to ze moze ktos tu zechce zbyc jak juz bywalo.

The problem is not the problem; the problem is your attitude about the problem

4

Odp: Kupię / Sprzedam

Wyedytowalem posta, zorientowalem sie ze stowa to moze za duzo za cos co nie wiadomo czy dziala i moze tylko obudowa jest do uzytku. Za megafile'a 50

The problem is not the problem; the problem is your attitude about the problem

5

Odp: Kupię / Sprzedam

Zamawiam 2
Rozliczenie na Sv2k12 - pasuje ?

@swinkamor12: Amiga tak zresztą jak ST jest 32 bitowa bo procesor jest 32 bitowy, int w C jest 32 bitowy, a to po ilu bitach się komunikuje z resztą jest nieistotne.

6

Odp: Kupię / Sprzedam

Ok. Sold. Post zaktualizowany.

Ostatnio edytowany przez wieczor (2012-11-02 20:57:04)

The problem is not the problem; the problem is your attitude about the problem

7

Odp: Kupię / Sprzedam

Szkoda, że nie możesz wrzucić zdjęć tej Megi :(, na pewno ułatwiłyby podjęcie decyzji, gdyby nie było chętnych na zaproponowaną cenę i byłbyś skłonny nieco opuścić to chętnie kupiłbym ten zestaw za 150 zł.

800xl _ 65xe _ 520st _ 1040ste _ mega4 _ falcon _ 2600 _  2600jr _ jaguar

8

Odp: Kupię / Sprzedam

Stan wizualny mogę określić jako dobry. Nie połamana, może lekko pożółknięta (ale nie mocno) - tu sobie przypomniałem że coś chciałem wybielać. Z klawiaturami trochę gorzej - kupiłem je później (megę kupiłem bez klawiatury) w jednej są trochę połamane porty joysticków, druga wizualnie lepsza ale coś tam chyba nie działało - planowałem złożyć jedną działającą, rozważałem też adaptację tej klawy od zwykłego ST żeby mieć te klawisze w romby (klawy mają te wąskie prostokątne). Jak się nie znajdzie nikt chętny to jesteś pierwszy w kolejce.

Sorry za nieścisłości ale ostatnio widziałem sprzęt parę miesięcy temu :) Jednak stoi w dobrych warunkach więc na pewno jest w takim stanie jak go zostawiłem. Zresztą na SV będzie zawsze można sprawdzić co i jak. Ja się pozbywam bo szkoda, żeby się marnowało - wszystkiego i tak nie ściągnę, czasu grzebać przy tym nie mam - chcę się skupić na małym atari i może Falconie (jak się uda), kiedyś kupię jakieś STE w wersji kompaktowej.

Ostatnio edytowany przez wieczor (2012-11-02 23:08:30)

The problem is not the problem; the problem is your attitude about the problem

9

Odp: Kupię / Sprzedam

AS... napisał/a:

Ten jest piękny

Ok, chęć zakupu flakona zcancelowałem na razie na 4 dni - sprzedający napisał, że może mi wysłać do Polski lub do Irlandii, jak mi pasuje - jak wygram to każę wysłać do Polski i na SV przyniosę ;) Jak nie to ponowię chęć zakupu tutaj...

AS... napisał/a:

A dopałki typu ct6x to jest dopiero marzenie ściętej głowy :P

Zobaczymy na SV - będzie okazja Rudolfa przycisnąć 8-]

The problem is not the problem; the problem is your attitude about the problem

10

Odp: Kupię / Sprzedam

Jak wygrasz Falciego to się gruntownie przetestuje na SV zresztą wystarczy 1 produkcja scenowa:)
Zawczasu kup sobie kartę CF 16gb i przejściówe cf>ide + taśme 2,5

Rudolphe od 3lat pisze że robi nowe ct,ale on je robi i robi i ... CT też można upolować..

11

Odp: Kupię / Sprzedam

wieczor napisał/a:

Zobaczymy na SV - będzie okazja Rudolfa przycisnąć 8-]

Czuby nie bedzie, przeciez pisal. CHyba ze cos przeoczylem. W kazdym razie uwierze jak zobacze.

"Was powinny uzbrojone służby wyciągać z domów do punktów szczepień, a potem zamykać do pi* za rozpowszechnianie zagrożenia epidemicznego" - Epi 2021
"Powinno się pałować tylko tych co tego nie rozumieją. No i nie szmatki i nie chirurgiczne tylko min FFP3, to by miało jakiś sens. U mnie we firmie, to jak przychodzi bezmaskowiec, to stoi w deszczu przed firmą" - Pin 2021

12

Odp: Kupię / Sprzedam

Wieczór
http://www.ebay.co.uk/itm/RARE-Atari-Fa … 3ccc2454c1

chyba takiego szukałeś.. i z uk ....
475 funciaków wg. mnie jest extra ceną za qwerty i 14mb ram :P

13

Odp: Kupię / Sprzedam

No żesz. Nic, już zalicytowałem tego miemca :) Jak się nie uda to ten będzie następny - konczy sie dwa dni pozniej :) Ale kup teraz to prawie 600 euro - trochę jednak na dzisiaj za dużo dla mnie

Ostatnio edytowany przez wieczor (2012-11-03 21:30:36)

The problem is not the problem; the problem is your attitude about the problem

14

Odp: Kupię / Sprzedam

Dobre ultimate mam, zaktualizowałem posta. Piesiu, chyba nie ma innych chętnych, to jak chcesz, za 150 MegaST4 jest Twój. Z tym że jak napisałem przed SV nie mam nawet jak wysłać, a na SV mogę przytargać, ok?

The problem is not the problem; the problem is your attitude about the problem

15

Odp: Kupię / Sprzedam

Oczywiście biorę Megę z klawiaturami za 150 zł + ew koszty wysyłki, bo jeszcze nie wiem czy będę na SV, zaraz odezwę się do Ciebie na priva.

800xl _ 65xe _ 520st _ 1040ste _ mega4 _ falcon _ 2600 _  2600jr _ jaguar

16

Odp: Kupię / Sprzedam

Ok, to się i tak w grudniu okaże, bo jak mówię , wcześniej i tak nie będę.

The problem is not the problem; the problem is your attitude about the problem

17

Odp: Kupię / Sprzedam

Ja kupilem Falcona za £280, prawie jak nowka. Tylko musialem Ramu dokupic, ale koles z Niemiec mi zrobil plytke na zamowienie.

18

Odp: Kupię / Sprzedam

280funtów dobra cena, zobaczymy czy uda się Wieczorowi upolować Falcona...

19

Odp: Kupię / Sprzedam

Na amerykański ebayu są dwa za 620 baksów :)

http://www.ebay.com/itm/2-Atari-Falcon- … 337d7b4c94

The problem is not the problem; the problem is your attitude about the problem

20

Odp: Kupię / Sprzedam

Jeszcze dwie godzinki i 350, heh, rano było 314 , ktoś próbował mnie przebić

Ostatnio edytowany przez wieczor (2012-11-07 10:34:28)

The problem is not the problem; the problem is your attitude about the problem

21

Odp: Kupię / Sprzedam

wieczor napisał/a:

Na amerykański ebayu są dwa za 620 baksów :)

http://www.ebay.com/itm/2-Atari-Falcon- … 337d7b4c94


Widziałem, przesyłka będzie pewnie trochę kosztować + jeszcze cło?..

22

Odp: Kupię / Sprzedam

Ebay estymuje, że i do Polski i do Irlandii 90 dolarów... Ciekawe czy tu by mi cło policzyli - bo jak nie to byłby fajny boczny kanał do ściągania sprzętu - z Irlandii do Polski przecież cła nie ma.

Edit: pół godziny, snajper na dziewiątej... :)

Edit: 2 minuty, następuje zwarcie pośladków (czekamy na ruch snajpera, aby go zdjąć celnym strzałem z Dragunowa :) ) i....

... i sprzedano Panu w różowej czapeczce z hello kitty :) Snajper strzelił 3 sekundy przed końcem i podniósł mi cenę o 80 euro, sukinkot, ale zdradził go błysk w lunetce i to był jego koniec - dałby dwie dychy więcej i by wygrał :) Ostateczna kwota 433 euro + 22 shipping DHLem, czyli w sumie jak chciałem, sprzęt leci do Polski i pojawi się na SV.

Ostatnio edytowany przez wieczor (2012-11-07 12:37:13)

The problem is not the problem; the problem is your attitude about the problem

23

Odp: Kupię / Sprzedam

Na marginesie teraz doczytałem, że w środku jest jakiś twardziel na cztery partycje podzielony (na naklejce go nie ma, bo pewnie ktoś go dołożył).

The problem is not the problem; the problem is your attitude about the problem

24

Odp: Kupię / Sprzedam

Z tym twardzielem to nie szalej on pewnie i tak zdechnie dość szybko:( ,
qp kartę cf16gb + przejście ide>cf 2,5 bez dod zasilania...

Ostatnio edytowany przez AS... (2012-11-07 13:35:20)

25

Odp: Kupię / Sprzedam

FPU jest pełno dookoła w dobrych cenach a co do twardziela... z moich doświadczeń wynika że CFki zdychają szybciej a twardziele chodzą latami :) Także prędzej wstawię nowy HDD - jak duży się łapie?


RAM się da prosto dostawić? Ktoś u nas to robi?

Ostatnio edytowany przez wieczor (2012-11-07 13:19:00)

The problem is not the problem; the problem is your attitude about the problem