26

Odp: Fortification 2k13

grzybson napisał/a:

Dołączyłem w tym roku do klubu turystycznego na uczelni, chłopaki i dziewczyny(!) wspinają się, czołgają po dziurach, łażą po górach i innych dziwnych miejscach. Sam się przy nich uczę wspinaczki skałkowej.

Ach to tak.... to dlatego Grzybsoniady nie będzie.... Wydało się :D

The problem is not the problem; the problem is your attitude about the problem

27

Odp: Fortification 2k13

zawsze przeca chodzi o te z oddanego żebra, to przez nie tyle zła ;)

gep/lamers^dial

28

Odp: Fortification 2k13

Imo nie ten dział - powinno być w zlotach. Jak dam radę - dotrę ale na razie jestem w czarnej...

Sikor umarł...

Odp: Fortification 2k13

No jeśli nie wyrzucają stamtąd z dużym...? ;) komputerem, to pewnie mógłbym dojechać.

Trzy najpopularniejsze w Polsce platformy 8-bit: Piwo, Wino i Wódka.
http://ym-digital.i-demo.pl/ - http://yerzmyey.i-demo.pl - https://soundcloud.com/yerzmyey
ŻADEN DOBRY UCZYNEK NIE UJDZIE BEZ KARY.

30

Odp: Fortification 2k13

... jest tak blisko, że zawitam z familią raczej całą (+4) ;)- jeśli potrzebny sprzęt i jakieś tam skromne wsparcie to daj wcześniej znać.

ADRES: pin@atari.pl - konto zlikwidowane. Aktualny adres: pin(at)atari8.info

31

Odp: Fortification 2k13

no ja tez postaram sie przyjechac! 80% bo to trooche daleko ale z rodzina wpadlbym

jellonek: paralotnie moge wziac :)

Ostatnio edytowany przez piter (2012-12-13 06:54:23)

Falcon CT60, CTPCI z Radeon 9250, Ethernat
260 ST, 520 ST, 1040 STFM, Mega ST4, STacy, ST Book, 520 STe, TT 030, Mega STe
Jaguar CD + Catbox, Lynx MKI i MKII
65XE ultimate, stereo, 800 XL + 1010 +1050

32

Odp: Fortification 2k13

PROPOZYCJA
=========

w przypadku game kompo bardzo przeszkadza mi sposob oceniania gier. nie widze sensu oceniania gry w ktora sie nie gralo.

moja propozycja to stworzenie kacika na party z uruchomionymi grami startujacymi w konkursie. przez caly dzien mozna by sie bylo zapoznac/pograc ...
natomiast sama prezentacja w czasie konkursu podobna do tej z SV jest ok.

Ostatnio edytowany przez xxl (2012-12-13 09:13:17)

http://atari.pl/hsc/ad.php?i=1.

33

Odp: Fortification 2k13

Qrcze, pomysł fajnty, tyko szkoda że część gier jest dopracowywana na party (a szcególnie moja będzie - bo wcześniej czasu nie mam po prostu:(). 
Więc może by to zrobić jako "opcję"? Czyli kto chce udostępnia swoją gierkę w trakcie party, a kto nie zdąży dopiero na kompotach?

ps: XXL odbierz maila;)

Odp: Fortification 2k13

No właśnie wczoraj wpadł mi do głowy pomysł identyczny z pomysłem XXLa. Więc popieram.

Atari: FireBee, (Falcon030 CT60e SuperVidel SvEthlana CTPCI), TT, (520ST Pak030 Frak PuPla Panther), (520ST 4MB ST RAM 8MB TT RAM CosmosEx SC1435), (1040STFM UltraSatan SM124), (1040STE 4MB ST RAM 8MB TT RAM CosmosEx NetUSBee SM144 SC1224), 260ST, 520 ST+, (MEGA ST SM125), (65XE Rapidus U1MB VBXE SIDE2 SIO2PC), (Jaguar SkunkBoard), Lynx II, 2x Portfolio

35

Odp: Fortification 2k13

xxl napisał/a:

moja propozycja to stworzenie kacika na party z uruchomionymi grami startujacymi w konkursie.

Pomysł dobry, ale w praktyce różnie to wygląda. Próbowałem tworzyć taki kącik, ale kolejek nie było. Można też gry rozpowszechnić wśród ludzi duo wcześniej przed compo (w końcu copy party).

grzybson/SSG^NG

36

Odp: Fortification 2k13

efekt ten sam co jakby na ochlaj-party urządzić kącik abstynenta

Ostatnio edytowany przez Candle (2012-12-13 10:20:19)

przechodze na tumiwisizm

37

Odp: Fortification 2k13

xxl napisał/a:

PROPOZYCJA
=========

w przypadku game kompo bardzo przeszkadza mi sposob oceniania gier. nie widze sensu oceniania gry w ktora sie nie gralo.

moja propozycja to stworzenie kacika na party z uruchomionymi grami startujacymi w konkursie. przez caly dzien mozna by sie bylo zapoznac/pograc ...

Jakbyś był na Wapniaku - wiedziałbyś, że tak właśnie było ;PP

Sikor umarł...

38

Odp: Fortification 2k13

Mi osobiscie sie nie podoba nurt 'game-scenowy' Nie gram w gry, nie interesuje sie gamingiem (nawet retro) i po prostu nie widze sensu robienia konkursow na gry i raczej nigdy nie bede w 'kaciku' testowal gier zeby pozniej na nie glosowac. No ale to decyzja organizatorow.

"Was powinny uzbrojone służby wyciągać z domów do punktów szczepień, a potem zamykać do pi* za rozpowszechnianie zagrożenia epidemicznego" - Epi 2021
"Powinno się pałować tylko tych co tego nie rozumieją. No i nie szmatki i nie chirurgiczne tylko min FFP3, to by miało jakiś sens. U mnie we firmie, to jak przychodzi bezmaskowiec, to stoi w deszczu przed firmą" - Pin 2021

39

Odp: Fortification 2k13

Sikor napisał/a:

Jakbyś był na Wapniaku - wiedziałbyś, że tak właśnie było ;PP

o widzisz. napisz czy to sie sprawdza i czy autor powinie/musi byc w poblizu - objasnic czy cokolwiek...

http://atari.pl/hsc/ad.php?i=1.

40

Odp: Fortification 2k13

@syscall: no to wybierasz inne party i po problemie. Grzybsoniada zawsze byla nastawiona na gry.

The problem is not the problem; the problem is your attitude about the problem

41

Odp: Fortification 2k13

raczej na spotkanie z zajebista ekipa w trakcie ktorego zamawiamy giiiiigantyczna pizze.

The UNIX Guru`s view of Sex:
unzip; strip; touch; finger; mount; fsck; more; yes; umount; sleep

42

Odp: Fortification 2k13

wieczor napisał/a:

@syscall: no to wybierasz inne party i po problemie.

Thx, Captain Obvious. Doprawdy nie potrzebuje rad, potrafie sie sam ogarnac. A na party jezdze z miliona roznych powodow, i nigdy raczej nie jest to granie albo ogladanie gier, ale pozwol ze bede mogl miec swoje zdanie o tym trendzie.

Grzybsoniada zawsze byla nastawiona na gry.

Zawsze? To chyba nie byles na kilku pierwszych.

Ostatnio edytowany przez syscall (2012-12-13 16:50:16)

"Was powinny uzbrojone służby wyciągać z domów do punktów szczepień, a potem zamykać do pi* za rozpowszechnianie zagrożenia epidemicznego" - Epi 2021
"Powinno się pałować tylko tych co tego nie rozumieją. No i nie szmatki i nie chirurgiczne tylko min FFP3, to by miało jakiś sens. U mnie we firmie, to jak przychodzi bezmaskowiec, to stoi w deszczu przed firmą" - Pin 2021

43

Odp: Fortification 2k13

Po bodajże dwóch edycjach zrezygnowałem z tradycyjnych kategorii na rzecz gier z powodu małej ilości prac. A grę lepszą, czy gorszą każdy może napisać nawet w Basic-u. Więc według mnie koncepcja "Game Compo" na mniejsze zloty  się sprawdza.

grzybson/SSG^NG

44

Odp: Fortification 2k13

Ja nie mowie ze nie. Wyrazilem opinie ze MI sie to nie podoba. Moge, k****?

"Was powinny uzbrojone służby wyciągać z domów do punktów szczepień, a potem zamykać do pi* za rozpowszechnianie zagrożenia epidemicznego" - Epi 2021
"Powinno się pałować tylko tych co tego nie rozumieją. No i nie szmatki i nie chirurgiczne tylko min FFP3, to by miało jakiś sens. U mnie we firmie, to jak przychodzi bezmaskowiec, to stoi w deszczu przed firmą" - Pin 2021

45

Odp: Fortification 2k13

ja przyjade Soanr, gdziekolwiek bedzie ;-)

serdecznie proszę o maile na lotharek@lotharek.pl z tematem ATARIAREA - inne formy komunikacji zawodzą...
"The worth of all people is dependent on how they spend their life making contributions" - Kano Jigoro
FKMC /Fan Klub Malej Czarnej/   @Grey

46

Odp: Fortification 2k13

Ależ możesz, kto Ci broni? W końcu o to na forum chodzi, aby każdy mógł zaprezentować swój punkt widzenia. Pokój bracia, pokój!

grzybson/SSG^NG

47

Odp: Fortification 2k13

Ja bym przyjechał  :-)

48

Odp: Fortification 2k13

Witam.

Lista chętnych wygląda na razie tak:

1. AS
2. Ryszard Niebezpiecznoręki
3. jhusak
4. larek
5. syscall
6. tdc
7. xxl
8. jury
9. ajcek
10. Innuendo
11. grzybson
12. nosty
13. koala
14. jellonek
15. gepard
16. Sikor
17. Yerzymey
18. Pin + family
19. piter
20. lotharek
21. marekp
22. Grzybson Father
23. Rastan
24. Pablo112

Ostatnio edytowany przez sOnar (2012-12-13 18:07:40)

[opuściłem to miejsce bezpowrotnie][dziękuję za skasowanie mojego konta]

49

Odp: Fortification 2k13

Tez bym sie pisal. Ale w zaleznosci od terminu.
To bedzie jednak w remizie? :)

50

Odp: Fortification 2k13

Remizy są zajebiste, można po pijaku połazić w zajebiaszczym hełmie, że o tańcach "Małych Czarnych" na rurce do zjeżdżania nie wspomnę ;)

gep/lamers^dial