26

Odp: atari jaguar - niezła aukcja

Vasco/Tristesse napisał/a:

Oczywiście, że prawnie jest wszystko ok. Zwłaszcza jak odprowadzi podatek :)



kupił i sprzedał  przed upływem 6 miesięcy  oznacza to zorganizowany handel
ale us ma za dużo roboty z donosami obywatelskimi  ,więc póki nikt na niego nie doniesie może spać spokojnie

Bucik Na Trola

27

Odp: atari jaguar - niezła aukcja

Pytałem się tylko dla tego, że cena systematycznie spada, więc może odkupię z powrotem tą konsolę :) i wystawię do sprzedania drugą którą posiadam, żeby nie byłe że przed 6 miesiącami od zakupu sprzedałem :)

"...Jeśli więc nie traktujemy dysku jako podręcznego śmietnika, w którym przechowujemy wszystko, co tylko wpadnie nam w ręce, to 20 MB starcza nawet z dużym zapasem..."

28

Odp: atari jaguar - niezła aukcja

hehe czytam te komentarze i wyszło, że niby ja sprzedaję tego jaguara haha :) niestety to nie ja, na allegro mam ksywę matizc ale miło, że sądzicie, że posiadam tego klasyka :) Wrzuciłem te aukcję tutaj tylko dlatego, że wiem, że są tu fani atari i sądziłem, ze dla kogoś kto ma taką gotówkę jest to niezła cena. Ja niestety tylko posiadam 130xe i tak pozostanie :) Pozdrawiam ;) Ps.2... pochodzę z Wrocławia i mam jedno konto na allegro, jednak ten co kupił go tak tanio i wystawił drogo zachowuje się jak gimnazjalista handlowiec, a nie fan/kolekcjoner atari...

Ostatnio edytowany przez cieniu71 (2013-02-24 00:57:34)

29

Odp: atari jaguar - niezła aukcja

Gdybyś napisał o tej aukcji w  dziale Kolekcjonowanie w "Ciekawostkach na aukcjach" to by do tego nie doszło, a tak to wyglądało że to ty sprzedajesz, bo info jest w tym dziale. Ja ze swej strony mogę przeprosić że coś na ciebie napisałem. Wiem że napisałeś że nie kupujesz tej konsoli z powodu trudności ze zdobyciem gier ale handlarze nie takie rzeczy piszą żeby tylko pozbyć się towaru. A tak przy okazji to w profilu wpisz sobie skąd jesteś to nie będzie więcej takich pomyłek, zwłaszcza że jesteś nowym użytkownikiem tego forum i gratuluję miesięcznicy na forum :)

"...Jeśli więc nie traktujemy dysku jako podręcznego śmietnika, w którym przechowujemy wszystko, co tylko wpadnie nam w ręce, to 20 MB starcza nawet z dużym zapasem..."

30

Odp: atari jaguar - niezła aukcja

a mnie w tej calej sytuacji bawi, jak to ludzie znajac co najwyzej poszlaki + zale jednej osoby (na bazie ktory, pod wplywem emocji wyciagane sa nie do konca sluszne wnioski) co wystarcza im do objechania nie znanej sobie osoby...

mechanizm ktory tu zagoscil sprowadza sie wlasciwie do 2 spraw:
- kupil tanio, mi sie nie udalo, a za chwile wystawia drozej - ZLODZIEJ/KLAMCA!
- wystawia cos z fota znaleziona na innych aukcjach czy w googlach, przekleil opis bo sam nie wiedzial dokladnie (nie jest specjalista) z innej aukcji - NA PEWNO ZLODZIEJ, SPRZEDAJE CEGLE!!!11111

mnie ciekawi tylko po ch.uj ludzie sie dziela swoim syndromem oblezonego zamku. rozumiem ze wynika to po czesci z checi ochrony kolegow, ale jak nie macie zamiaru brac udzialu w aukcji - to po prostu nie bierzcie. jak kupil taniej sprzedaje drozej - jego prawo. jak kupil z jednego konta, sprzedaje z drugiego - proste zgloszenie do alledrogo o potecjalnym multikoncie i git. no chyba ze czuje sie (hihi) niska potrzebe (hihi) robienia zartow (hihi) w stylu leniuka...

The UNIX Guru`s view of Sex:
unzip; strip; touch; finger; mount; fsck; more; yes; umount; sleep

31

Odp: atari jaguar - niezła aukcja

jellonek napisał/a:

sprzedaje z drugiego - proste zgloszenie do alledrogo o potecjalnym multikoncie

Ale gdy to nie jest zabronione.
Gdyby sam sobie podbijał to tak ale posiadanie więcej niż jednego konta nie jest zabronione.

32

Odp: atari jaguar - niezła aukcja

no to skoro nie jest to zabronione to o co kaman?

czy to czasem nie jest na zasadzie podobnej do pietnowania kserujacych, ktorzy do kserowania pelnych ksiazek maja prawo, ale sa pietnowani bo "nie oddaja tantiem dodatkowych" posredniokom?
jesli ktos lobbuje za nazwaniem czegos zgodnego z prawem za amoralne (do czego ma prawo, na tym polega wolnosc slowa m.in. by lobbysci mogli lobbowac) to od razu mamy lykac jego wersje?

jak ktos chce rozwijac ten watek to zapraszam do balaganu, gdzie lepiej beda pasowaly dysputy filozoficzne.

The UNIX Guru`s view of Sex:
unzip; strip; touch; finger; mount; fsck; more; yes; umount; sleep

33

Odp: atari jaguar - niezła aukcja

http://www.youtube.com/watch?v=1dyxOnuIiO8

kto bez winy nie zajebie kamieniem! ;)

gep/lamers^dial

34

Odp: atari jaguar - niezła aukcja

"Ciekawostkach na aukcjach" kurde nawet nie przyjrzałem się, że tak dział jest :) następnym razem tam będę wsadzał cokolwiek, update profilu także zrobię ;)

35

Odp: atari jaguar - niezła aukcja

Zestaw powrócił na allegro u nowego sprzedawcy i po nowej wyższej cenie http://allegro.pl/atari-jaguar-2-pady-i3105957286.html

"...Jeśli więc nie traktujemy dysku jako podręcznego śmietnika, w którym przechowujemy wszystko, co tylko wpadnie nam w ręce, to 20 MB starcza nawet z dużym zapasem..."

36

Odp: atari jaguar - niezła aukcja

Czyli ktoś jednak kupił i teraz on próbuje zarobić :) Spokojnie, zmięknie, opuści... :D

The problem is not the problem; the problem is your attitude about the problem

37

Odp: atari jaguar - niezła aukcja

jest tu jeden taki miś na forum co to ma 4 rózne konta na allegro :)

gep/lamers^dial

38

Odp: atari jaguar - niezła aukcja

Cicho bo się wyda ;)

ATARI Falcon 14MB , STE 4MB, STFM 4MB, 800 XL turbo CA12 CA 2001, CPC 6128 mono, THOMSON MO5, SVI 738, Amiga 500+, 600 2MB, CDTV   + , CD32