1

Temat: Hmm, szukam chętnego z falconem z softem do knajpy...

Rozmawiałem dziś ze znajomym,który prowadzi knajpę "dla kochających inaczej", że tak to nazwę... (jak przejmował od gościa to to był jeden z wymogów sprzedaży). Otóż pojawia się możliwość wpięcia z komputerem pod rzutnik - ale z powodu wyprowadzonej wtyczki VGA maluszek odpada (chyba,że sobie skombinujemy z 15 metrów kabla chinch-chinch ;P). Z powodu cyklicznych imprez w rachubę wchodzi jakaś niedziela - godzina dowolna w zasadzie, piwo dla nas po 6zł (leszek lub tyskie). Żarcia brak, ale zasadniczo możemy sobie zamówić z zewnątrz. Dostęp do rzutnika i nagłośnienia - nieograniczony...
Lokalizacja: okolice Arkadii, więc dojazd niezły. Tak myślę,że jakby zawezwać się jakąś silniejszą grupą - można by go nawiedzić, jednak jakby co musiałbym dać mu znać z tydzień wcześniej. Jeśli jest chętny do wzięcia tam flaszki ze sobą - jestem za, chętnie bym posiedział przy piwku oglądając demka z real falcona... Są chętni? Jeśli tak - wpisywać datę (niedziela jakaś) i godzinę, pomyślimy ;)

Sikor umarł...

2

Odp: Hmm, szukam chętnego z falconem z softem do knajpy...

Okolice Arkadii to dojazd niezły? Na pewno nie z Pragi czy Służewca.
Sikor, czy to nie jest tak, że do knajpy dla "kochających inaczej" mogą wejść jedynie mężczyźni? Pamiętam, że były tego typu obostrzenia.
Falcona niestety nie mam, ale chętnie bym wpadła na chwilę, jeśli już by się coś kroiło.

oto koło :r przyp "pole 3,142857 * :r * :r przyp "l 2 * 3,142857 * :r przyp "i l / 360 powtórz 360 [np :i lw 1] już

3

Odp: Hmm, szukam chętnego z falconem z softem do knajpy...

Pablo, a masz mozliwosc pokazania zdjec knajpy? z tego co sie orientuje to tego typu knajpy sa zazwyczaj spoko urzadzone, ale zdjecia by daly jakis obraz szerszy

4

Odp: Hmm, szukam chętnego z falconem z softem do knajpy...

innuendo napisał/a:

Okolice Arkadii to dojazd niezły? Na pewno nie z Pragi czy Służewca.

No co ty? Byle tramwaj przez most gdański i jesteś na miejscu (z Pragi). Ze Służewca nie wiem, ale w sumie do metra, na Gdański, a stamtąd to bez mała z buta można dać ;) Co do wpuszczania/niewpuszczania normalnych to  nie wiem, bo nie bywam, ale wiem,że u niego są dni gejowskie, dni lesbijskie, dodatkowo w poniedziałki i czwartki bodajże jest karaoke dla wszystkich. Poza tym - jak nie ma akurat imprez zamkniętych, to może wejść każdy ;P
@gorgh, nie mam. Ale postaram się załatwić. A jednak mam, bo to nie tajemnica co i jak: http://www.legarage.pl

Sikor umarł...

5

Odp: Hmm, szukam chętnego z falconem z softem do knajpy...

Hmm, jest drobny problem - rozkopane okolice Wileńskiego. Opcja z tramwajem nie przejdzie.
Knajpa wygląda spoko.

oto koło :r przyp "pole 3,142857 * :r * :r przyp "l 2 * 3,142857 * :r przyp "i l / 360 powtórz 360 [np :i lw 1] już

6

Odp: Hmm, szukam chętnego z falconem z softem do knajpy...

sikor: coooool!

7

Odp: Hmm, szukam chętnego z falconem z softem do knajpy...

sikor: coooool!
edit: tylko cos ciemno tam, nie za ciemno tam jest?

Ostatnio edytowany przez gorgh (2013-02-28 20:39:53)

8

Odp: Hmm, szukam chętnego z falconem z softem do knajpy...

@gorgh: jeśli pójdziemy z Falconem - to to est zaleta, że jest ciemno ;) Będzie dobrze dema widać...
Ale póki co brak nam głównego elementu - sprzętu z softem :/

Sikor umarł...

9

Odp: Hmm, szukam chętnego z falconem z softem do knajpy...

Sikor napisał/a:

z powodu wyprowadzonej wtyczki VGA maluszek odpada )

Czemu odpada? Ja sam mam maluszka z VGA i pewnie nie tylko ja. Byle projektor poradził sobie z odświeżaniem 50Hz.

Ceterum censeo Unionem Europaeam delendam esse.

10

Odp: Hmm, szukam chętnego z falconem z softem do knajpy...

Aaaaaa, to można wziąć i sprawdzić ;) Ja jestem za ;)
To co, bookujemy jakąś niedzielę?

Sikor umarł...

11

Odp: Hmm, szukam chętnego z falconem z softem do knajpy...

Simius napisał/a:

Czemu odpada? Ja sam mam maluszka z VGA i pewnie nie tylko ja. Byle projektor poradził sobie z odświeżaniem 50Hz.

A masz jakieś sensowne lekarstwo na "redukcję" z 15khz RGB z VBXE do VGA? ;)- Co prawda istnieje prototypowe rozwiazanie dla VBXE z drobnym modem i specjalnym rdzeniem. Nie wiem jednak, czy nie lepiej mieć "popularny" wsad do karty i hardłerowe rozwiązanie problemu.

ADRES: pin@atari.pl - konto zlikwidowane. Aktualny adres: pin(at)atari8.info

12

Odp: Hmm, szukam chętnego z falconem z softem do knajpy...

Wracając do tematu - bookujemy termin czy nie? Proponuję 3-cią niedziele marca (17.03), ewentualnie 4-tą (24.03) - tylko  muszę mieć deklarację, czy ktoś kompa weźmie. Bo jak nie, to chyba nie ma sensu się umawiać, chyba, że na luźne piwko...  Proponuję w dzień jako - od 13-tej/14-tej i do jakiejś 20-21. Czekam na deklaracje ;P

Sikor umarł...

13

Odp: Hmm, szukam chętnego z falconem z softem do knajpy...

... tylko czy jesteś pewien, że nikogo d**upa nie będzie bolała? ;)

ADRES: pin@atari.pl - konto zlikwidowane. Aktualny adres: pin(at)atari8.info

14

Odp: Hmm, szukam chętnego z falconem z softem do knajpy...

tak, jestem ;P Zasadniczo będzie otwarte specjalnie dla nas - tego dnia normalnie mają "dzień techniczny" ;PP
===>edit: no, chyba, że ktoś będzie miał sraczkę ;D

Ostatnio edytowany przez Sikor (2013-03-01 22:39:22)

Sikor umarł...

15

Odp: Hmm, szukam chętnego z falconem z softem do knajpy...

Ale wiecie, że 17 III jest party?

16

Odp: Hmm, szukam chętnego z falconem z softem do knajpy...

No to Ci co nie mogą jechać (na Forevera?) mogą zrobić micro-party ;P Jak dla mnie może być też 24.03, póki co i tak brak chętnych ;P

Sikor umarł...

17

Odp: Hmm, szukam chętnego z falconem z softem do knajpy...

sikor: mi zasadniczo oba terminy nie pasuja, wiec mi jest wszystko jedna, pojawie sie i tak i tak :)

18

Odp: Hmm, szukam chętnego z falconem z softem do knajpy...

sikorex: wymysl termin to zrobie wydarzenie na facebooku.

19

Odp: Hmm, szukam chętnego z falconem z softem do knajpy...

Ja się do terminu dostosuję, ale póki co nie mamy falcona z softem. Chyba, że Simius atarką z VGA poratuje ;)

Sikor umarł...

20

Odp: Hmm, szukam chętnego z falconem z softem do knajpy...

Simius:
http://www.hdwallpapersarena.com/wp-content/uploads/2012/08/Shrek_3_-_Cat.jpg

Ostatnio edytowany przez gorgh (2013-03-02 21:09:10)

21

Odp: Hmm, szukam chętnego z falconem z softem do knajpy...

Dobra, chętnych ze sprzętem brak - olewamy, nie rezerwujemy. Temat do zamknięcia.

Sikor umarł...

22

Odp: Hmm, szukam chętnego z falconem z softem do knajpy...

Coś Ty taki w gorącej wodzie kąpany? Tak szast-prast i po pół dnia temat do zamknięcia? Jak we Warszawie, to co mam nie przyjść? To mogę przyjść.

Ceterum censeo Unionem Europaeam delendam esse.

23

Odp: Hmm, szukam chętnego z falconem z softem do knajpy...

Jacek, dla max czterech osób? (Ty, ja, może Innuendo, może Gorgh - który nie zawsze dociera mimo obietnic?). Nie wiem, chyba mi się odechciało. Stary już jestem po prostu i leniwy...

Sikor umarł...

24

Odp: Hmm, szukam chętnego z falconem z softem do knajpy...

przypominam- z Jellem ustalilismy nowe standardy- sztab warszawski zaczyna sie juz od 2 osob.
:>

25

Odp: Hmm, szukam chętnego z falconem z softem do knajpy...

Gorgh, ja od lat chodzę na piwko średnio raz w tygodniu z jednym z atarowców, ale nie o to chodzi. Możemy się wbić ze sprzętem i zrobić takie "micro-party", ale po wuj, jak się nikomu nie che ruszyć dupy. Przy takim podejściu mam to gdzieś i więcej takich możliwości nawet nie próbuję załatwiać, bo z siebie tylko idiotę robię. Nie ma chętnych wiec c**j mnie to obchodzi i mam to w d**ie. Życie po prostu.

Sikor umarł...