Temat: Sztab 3miasto - 3rd Volume.

Yo 3miasto i okolYce!

Czas najwyższy ustalić datę kolejnej libacji w Gdańsku... Stryker zasugerował iż najlepszym terminem byłby 4 lub 5 październik - po wypłacie :) Co Wy na to?

regards.

Silly Venture - breaking the ATARI scene since 2000 ! :)

2

Odp: Sztab 3miasto - 3rd Volume.

Jak na razie ja sie pisze, chyba, ze cos mi wyskoczy ze spraw zawodowych - najlepiej jednak odpowiada mi sobota.

A co do wyplaty - ja z reguly mam 10 ;)

3

Odp: Sztab 3miasto - 3rd Volume.

Mac, a ja po 8-mym :) Anyway na browarki i na stuff do grilla zawsze się coś uciuła  :D  :D  :D

Też jestem za Sobotą :)

Silly Venture - breaking the ATARI scene since 2000 ! :)

4

Odp: Sztab 3miasto - 3rd Volume.

Jak ustalicie termin to mi dajcie znac - wstepnie 4 pazdziernika (sobota) moze dla mnie byc. :)    8)

A co z MAHNA-MAHNA project ??  Kto zalatwi odpwiednie przebrania - maski, bibeloty, peruki ???    No i nagranie dzwiekowe MP3 trzeba skads puscic i nagrac na wideo ....    :rolleyes:   :?:

5

Odp: Sztab 3miasto - 3rd Volume.

ok. 4 października. mi pasuje. nie wiem kto załatwi przebrania, ja mogę załatwić hardware ze stoczni Gdańskiej w postaci kaskuff ;)

Silly Venture - breaking the ATARI scene since 2000 ! :)

6

Odp: Sztab 3miasto - 3rd Volume.

To moze od razu transparenty z napisem "Solidarnosc" i "precz z komuna" ;)

7

Odp: Sztab 3miasto - 3rd Volume.

hehehe... trochę za późno bo już po rocznicy :) BTW - tego stuffu używaliśmy na oDchodach 1-go Maja :)

mac - podaj mi swojego mail'a

Silly Venture - breaking the ATARI scene since 2000 ! :)

8

Odp: Sztab 3miasto - 3rd Volume.

Grey - to w sobote o której zaczyna sie 3rd sztab pół-nocny ?
Dracon ty to masz filma z tym "MAHNA-MAHNA project"   :)
pozdr.

"wszystko się kiedyś kończy......."

9

Odp: Sztab 3miasto - 3rd Volume.

Godzina standardowo 17sta. Of coz liczę na ponowny support w postaci przedłużaczy :)

Silly Venture - breaking the ATARI scene since 2000 ! :)

10

Odp: Sztab 3miasto - 3rd Volume.

Panowie, czas zwierać szeregi! Póki co chęć przybycia zadeklarowali oficjalnie: Trophy, Stryker, MacGyver, Gepard i piszący te słowa.

Pozdrawiam

Silly Venture - breaking the ATARI scene since 2000 ! :)

11

Odp: Sztab 3miasto - 3rd Volume.

Grey - nie zauwazyles mojej deklaracji ?  8O    :x

Czy grilla planujesz robic ? :)   ;)

12

Odp: Sztab 3miasto - 3rd Volume.

Joł!
Jeżeli chodzi o sprzet to ja moge przyniesc:
monit Commodor
Atarka+sio2ide
multijoy8+8 joystickow ;)
wiekszy grill ;)
Tylko niech mi ktos powie jakie demka zabrac bo mam maly burdel na grzybie.....
Co do ludzikuff to gadalem na GG z Pecusiem i mozzzeee wpadnie(to by nam ten swoj telefon pokazal ;) i wyslalem e-maila do Azbesta ale jak narazie bez odpowiedzi :(
A co z ????: Sothem,Darthem,Hospensem,Adamem Klobukowskim.....

ps. Grey czy w sobote jestes w pracy( nie odpisales na maila :( ) to bym te graty ;) przywiozl gdzies 7-8 rano ??? wozem TYMBARKU....
pozdr.

"wszystko się kiedyś kończy......."

13

Odp: Sztab 3miasto - 3rd Volume.

Ile RAM-u ma ta atarka (zeby wszystko dzialalo)  ?
Z demek wez: Too Hard 3, Too Hard 4, Total Daze, Veangence, AssKicker, Khai, Tit, Igor, Numen, Base33, Timekeeper, Trip 6, Back2Life, Drunk Tank, Ultra, Ergo Bibamus, Das Omen, Sheol, Impossible but real, Over Mind, Owca, Vent, Black, Black 2, Drunk Chessboard, Endless Dream, Ray of Hope, Intel Outside, Sweet Illusions, Joyride, Bitter Reality, Raving Vieprz - mysle, ze na poczatek wystarczy ;)

14

Odp: Sztab 3miasto - 3rd Volume.

ATARI 130XE (1088 by Pasiu) ------> i fulll dodatkow np: dzis dorobilem se AKI zajebista sprawa ;)
pozdr.

"wszystko się kiedyś kończy......."

15

Odp: Sztab 3miasto - 3rd Volume.

Dracon: sorka STary! :) Of course przeoczyłem  :? Grill oczywiście będzie o ile tylko pogoda pozwoli!  :) Nie zapomnij o mięsiwie!

Stryker: zadzwonię do Hospes'a jutro, na pewno postara się wyciągnąć również Adama... :)

W sobotę niestety nie ma mnie w pracy, do piątku pracuję od 7 do 15stej. Postaram się jutro do Ciebie przekręcić to obgadamy szczegóły :)

Panowie, nie mam kontaktu z Darth'em czy Blackdotem więc liczę na Waszą pomoc.

Na sztabie planowane jest crazy compo o którym ostatnio zapomniałem :)

No i of coz real-time! Ah, zapomniałbym - zabierać znowu STka i flaszkę?

Będzie się działo! Oj będzie :)

Silly Venture - breaking the ATARI scene since 2000 ! :)

16

Odp: Sztab 3miasto - 3rd Volume.

macgyver: z demek nie moge znaleźć: Tit ; Black 2 jak możesz to podeslij ;)
narqa

"wszystko się kiedyś kończy......."

17

Odp: Sztab 3miasto - 3rd Volume.

Niestety, AdamK nie będzie mógł się zjawić na bibce... a szkoda :( Dzisiaj postaram się dowiedzieć czy Hospes zjawi się z Żoną.

Silly Venture - breaking the ATARI scene since 2000 ! :)

18

Odp: Sztab 3miasto - 3rd Volume.

bierz Grey wieksze atarynki takze....jak szalec to szalec.....

gep/lamers^dial

19

Odp: Sztab 3miasto - 3rd Volume.

Chłopaki, mam znowu nienajlepsze wieści... Trophy'emu nie pasuje ta sobota, a dopiero następna... sypie nam się towarzystwo, as always kilka dni przed bibą! f*ck :( Póki co chętni są: Dracon, Stryker, MacGyver, Gepard ze swoją Lubą (mam nadzieję!) oraz my person z ukochanym attachment'em :) A co z Pecusiem? Azbestem? Darthem? A reszta ekipa z Olsztyna? Panowie ratować sytuację, bo to chyba będzie ostatnia biba w tym roq! (nie wspominając o grillu!). W najgorszym wypadku przełożymy termin za tydzień, wszystko zależy od Was.

pozdrawiam!

Silly Venture - breaking the ATARI scene since 2000 ! :)

20

Odp: Sztab 3miasto - 3rd Volume.

kur..wa to nici ze sztaba ????
Co do Azbesta wyslalem ci numer tel. na meila to moze uda ci sie go wyciagnac...a co z Sothem, Dracon - ty masz z nim kontakt a on chyba z Darthem jezeli chodzi o Pecusia to juz pisalem ze moooooze jak bedzie na pónocy to wpadnie(?). Jeżeli chodzi o blackdota to on chyba juz ....sie nie udziela na forum moze zerwal z Atarka ??? mozna by bylo jeszcze do tego gosca wyslac wiadomosc ale tez niewiadomo czy wpadnie :( http://atariarea.histeria.pl/forum/prof … &u=165
pozdr.

"wszystko się kiedyś kończy......."

21

Odp: Sztab 3miasto - 3rd Volume.

Panowie, skoro ma to być ostatni sztab w tym roq to byłoby zajebi*cie, gdyby było na nim jaknajwięcej osób... Dzwoniłem przed chwilą do Hospesa i też mu coś wypadło w tą Sobotę, ale za tydzień byłby na pewno. Jeśli więc przełożylibyśmy bibę to moglibyśmy spodziewać się dodatkowo Trophy'ego, Hospes'a oraz Adama... Of course pod warunkiem, że obecny skład się nie wykruszy. Byłby wtedy Stryker, MacGyver, Gepard ze swoją Ukochaną, Dracon, Hospes z Żoną, Trophy, AdamK no i ja of course także ze swoją Żoną... daje to 11 osób! Gdyby dodać do tego jeszcze Darth'a lub Azbesta... co Wy na to? Myślę, że tak byłoby najlepiej...

czekam!

Silly Venture - breaking the ATARI scene since 2000 ! :)

22

Odp: Sztab 3miasto - 3rd Volume.

Ja jestem za. Dziasiaj rano pojawila sie okolicznosc, ktora postawila pod znakiem zapytania moje jutrzejsze przybycie. A przelozenie o tydzien sztabu rozwikla te sprawe.

23

Odp: Sztab 3miasto - 3rd Volume.

Gdyby jednak skład wykruszył się także za tydzień to trudno - sztab się wtedy i tak odbędzie! Także proponuję przełożenie biby na 11-ego Października.

Hehe, MacGyver, musisz się zjawić... Moja Żona mówiła, że jesteś "bardzo fajnym, towarzyskim gościem" hehe, no pięknie...

pozdro

Silly Venture - breaking the ATARI scene since 2000 ! :)

24

Odp: Sztab 3miasto - 3rd Volume.

Udało mi się skontaktować z Winiem i nie obiecuje ale... zjawi się na 3miejskiej bibie za tydzień! :) to chyba kolejny argument za tym, aby biba odbyła się 11-go...

A czemu reszta milczy BTW? Panowie, tylko mi się tu nie gniewać! Byłem jak najbardziej za tym, aby spotkanie odbyło się jutro... sorry!

Silly Venture - breaking the ATARI scene since 2000 ! :)

25

Odp: Sztab 3miasto - 3rd Volume.

Hehe, MacGyver, musisz się zjawić... Moja Żona mówiła, że jesteś "bardzo fajnym, towarzyskim gościem" hehe, no pięknie...

pozdro

Dzieki :)

Ale w sumie zaczynam sie bac... Twoja zona prawi na moj temat komplementy, a ty mnie zapraszasz z taka groliwoscia... przyznaj sie, ze szykujesz na mnie baseballa... albo za kilka tygodni wylowia moje zwloki w okolicach Helu ;)