Temat: [K] stacje dyskow do 8 bitowcow XL/XE

jak w temacie z przewodem działającą :)

2

Odp: [K] stacje dyskow do 8 bitowcow XL/XE

skoro już temat powstał, też się dorzucę ale bardziej konkretnie, ja kupię LDW2000, może być nawet bez zasilacza ale w pełni sprawna, bez otarć/rys czy wgnieceń  i oczywiście z klapką

30 lat temu moje poglądy nazywane były normalnymi, 20 lat temu konserwatywnymi, 10 lat temu skrajnie konserwatywnymi, dzisiaj jestem nazywany faszystą. Ja nie zmieniłem poglądów, tylko idioci zmienili wartości!

3

Odp: [K] stacje dyskow do 8 bitowcow XL/XE

Takie LDW nie istnieją!

Nikt nam lekkiego życia nie obiecał i słowa dotrzymał.
8bitów ; dereatari
Apple Hadware

4

Odp: [K] stacje dyskow do 8 bitowcow XL/XE

@jer istnieją, mam sprawną z klapką, bez wgnieceń (w każdym razie w tej chwili żadnych nie przypominam sobie), czy ma otarcia to w sumie musiałbym obejrzeć dokładnie. Nie jest jednak bez modyfikacji a konkretniej ma tygrys turbo czy jakoś tak.
Nie na sprzedaż w tej chwili, jedynie informuję, że takie istnieją.

5

Odp: [K] stacje dyskow do 8 bitowcow XL/XE

pawel napisał/a:

mam sprawną z klapką, bez wgnieceń (w każdym razie w tej chwili żadnych nie przypominam sobie), czy ma otarcia to w sumie musiałbym obejrzeć dokładnie

Przywieź na party, poprawimy to :D

The problem is not the problem; the problem is your attitude about the problem

6

Odp: [K] stacje dyskow do 8 bitowcow XL/XE

21'go lutego przegrałem taką - poszła za 214

Ostatnio edytowany przez jedynymentos (2013-05-21 14:31:49)

30 lat temu moje poglądy nazywane były normalnymi, 20 lat temu konserwatywnymi, 10 lat temu skrajnie konserwatywnymi, dzisiaj jestem nazywany faszystą. Ja nie zmieniłem poglądów, tylko idioci zmienili wartości!

7

Odp: [K] stacje dyskow do 8 bitowcow XL/XE

@wieczor mam na szczescie 2 takie stacje, z czego jedna nie ma klapki, to już nie trzeba poprawiać.

@jedynymentos w sumie cena nie jest zła, często chodziły drożej.

8

Odp: [K] stacje dyskow do 8 bitowcow XL/XE

jer: mam taka, co wiecej - zbedna ;)
albo na jakims party pojdzie jako nagroda, albo moze faktycznie puszcze ja komus? patrzac na ostatnie ceny na allegro - niektore zakrawaja na szalenstwo...

The UNIX Guru`s view of Sex:
unzip; strip; touch; finger; mount; fsck; more; yes; umount; sleep

9

Odp: [K] stacje dyskow do 8 bitowcow XL/XE

@jellonek, puść proszę mi, może być jako płatna nagroda ;-))))

Ostatnio edytowany przez jedynymentos (2013-05-24 09:25:50)

30 lat temu moje poglądy nazywane były normalnymi, 20 lat temu konserwatywnymi, 10 lat temu skrajnie konserwatywnymi, dzisiaj jestem nazywany faszystą. Ja nie zmieniłem poglądów, tylko idioci zmienili wartości!