Temat: Atarowcy sie zenia...

No tak... ten sie zeni, tamta sie zeni... czy to jakas moda wsrod atarowcow ? Moze o czyms nie wiem ? ;)
Jak tak dalej pojdzie, to wkrotce scena atarowska podzieli sie na 2 czesci: "hajtnieci" atarowcy i macgyver ;)

2

Odp: Atarowcy sie zenia...

He he... Mac... nie martw sie , ja narazie sie nie zenie;) jeszcze mi zycie mile.... ale Zajca juz nalezy spisac na straty ;)

z drugiej strony to dobrze ze wszyscy sie zenia :) SCENA SIE powieksza x2 a za pare miechow nawet x3 (jak sie urodzi mala dzidzia :) ) to 3majcie sie ide szukac zony na www.superlaski.pl

My tu gadu gadu, a dziewczyny w Ornecie nic cieplego w ustach od rana nie mialy:) <>

3

Odp: Atarowcy sie zenia...

A nie lepiej w Ornecie ? Masz juz tam kolezanki co maja mokre ... podkoszulki ;) Moglbys sie potem chwalic, ze masz zone z najbardziej atarowskiej miejscowosci w Polsce ;)

4

Odp: Atarowcy sie zenia...

Milczeć mężczyźni XD. A co to mnie małżeństwo zobowiązuje do NIE bawienia sie jako Miss Mokrego? :>. nadal mozecie na mnie liczyć ; ).

A Biuster sie hajta w maju ; ). Tak, żeby na Kocierany nie jechać ;>

There's special place for me in hell. It's called the throne.

5

Odp: Atarowcy sie zenia...

Dlatego też zaznaczyłam odpowiedź: ATARI ; ). Bo ja z wami będę a zawsze ^_^.

There's special place for me in hell. It's called the throne.

6

Odp: Atarowcy sie zenia...

A co to mnie małżeństwo zobowiązuje do NIE bawienia sie jako Miss Mokrego?

Bardzo indywidualna sprawa - gdybym jakims cudem byl "hajtniety", to raczej nie bylbym entuzjastycznie nastawiony, gdyby moja zona chciala wziasc udzial w konkursie mokrego podkoszulka :) No, ale jesli Twoj Ci na to pozwala, to inna sprawa ;)

7

Odp: Atarowcy sie zenia...

Pozwala ^^. Cieszcie sie ;P

Jemu samemu się zdjęcia z Quasta podobały XD. Tylko powiedział, ze moge, jak on zdjecia potem dostanie ; ).

There's special place for me in hell. It's called the throne.

Odp: Atarowcy sie zenia...

zaglosowalem: zona - chyba wiadomo dlaczego

i chyba nie musze dodawac, ze atari tez jest wazne, ale mniej

9

Odp: Atarowcy sie zenia...

jak będę obchodziła 20-rocznice ślubu to pogadamy ; ).

There's special place for me in hell. It's called the throne.

10

Odp: Atarowcy sie zenia...

Długo się zastanawiałem na kogo oddać głos ... W sumie, to Atarynke znam od ... niech policzę, raz, dwa .... 18-tu lat, a żonę dużo krócej :) No, ale kto przytuli i zrobi te smaczne obiadki ...  :D  hehe. Pozdro dla żonatych Atarowców :)

STYMulator JIL ST YM2149 mjuz:k @ gnu/linux
SIUP (SIo2Usb2Pc) - SIO2PC USB Edition
PIN ready logo
3M / InD: ... na kasetach były zabezpieczenia w postaci tzw. "mikropierdnięcie" ...

11

Odp: Atarowcy sie zenia...

Atari rox !!! bo: odpada chemia i fiza i irracjonalne jazdy...
                                                                                                     ...pozostaje czysta miłość!!!!! aye!!!

Onizuka róla ! :)

12

Odp: Atarowcy sie zenia...

czlowiek? ... czy przedmiot?  - wybor nalezy do ciebie ...

Im dłużej czekamy, tym wzorek jest większy" (c) by Sikor

13

Odp: Atarowcy sie zenia...

X-Rayq, zbyt przedmiotowo podchodzisz do Atari ;)

ale kto przytuli

A czy tylko do zony mozna sie przytulac ? ;)

14

Odp: Atarowcy sie zenia...

Zawsze można se kupić dmuchaną lale XD.

There's special place for me in hell. It's called the throne.

15

Odp: Atarowcy sie zenia...

Wiec mowisz, ze to wystarcza ? ;)

16

Odp: Atarowcy sie zenia...

Hehe, ja również stawiam na Żonę - takie zestawienie dwóch "światów" jest naprawdę nie na miejscu panowie... Atari było kiedyś my 1st love, teraz gdy mam Rodzinkę atarka plasuje się na kolejnym miejscu. Zresztą moja Ukochana lubi oglądać Falconowskie demka więc nie mam co narzekać ;)

greetsy dla żonatych i independent

Silly Venture - breaking the ATARI scene since 2000 ! :)

17

Odp: Atarowcy sie zenia...

a ja nie mam żony, więc chyba nic dziwnego, że wybieram Atari
nie na miejscu jest przecież w mojej sytacji
wybieranie między niczym(u mienia niet łajfoo:)) a  Atarką :)

A8 rlz!!

a komodziarze jakoś sypają z C64 wiec czemu mamy byc gorsi :))))

Onizuka róla ! :)

18

Odp: Atarowcy sie zenia...

Wybralem rowniez Atari. Zony u mnie brak tak wiec nie mam noza na gardle hehehe

19

Odp: Atarowcy sie zenia...

pytanie jest tendencyjne bo kazdy niezonaty wyjdzie na pryszczatego onaniste siedzacego przed monitorem atarki :D

Wg mnie opcie powinny byc:
- kobiety,faceci
- atari
I wtedy bylaby jasnosc - a tak ... prowokacja :)

20

Odp: Atarowcy sie zenia...

pytanie jest tendencyjne bo kazdy niezonaty wyjdzie na pryszczatego onaniste siedzacego przed monitorem atarki :D

Widze mikey, moj ty zacny kolego, ze po raz kolejny zle odebrales, to co napisalem - formulujac pojecie zona/maz nie mialem na mysli osoby plci przeciwnej, ale zwiazanie sie na stale, zaobraczkowanie. Zwiazki miedzy osobnikami plci przeciwnej to nie tylko musi byc malzenstwo ;P

21

Odp: Atarowcy sie zenia...

widze ze czesci ludzi woli "zapakować" w np. expansion port...ZBOCZENCY!!!!!...cos kiedys pisalem o tej dewiacji w jednym z Seriousów:)

gep/lamers^dial

22

Odp: Atarowcy sie zenia...

Widze mikey, moj ty zacny kolego, ze po raz kolejny zle odebrales, to co napisalem

ROTFL!   :D    :P    :lol:

Okazuje sie, ze nie tylko z moimi tekstami rzeczona osoba ma problem...
Choc mnie to juz wlasciwie nie dziwi... Nawet sama jego alternatywna xywka (F*cker) jest wiele mowiaca.  :lol:

Wracajac do tematu:
Jeśli dla mnie żona/dziewczyna okaże się ważniejsza od Atari, to raczej nie będę się na tym forum udzielać...   ;)

23

Odp: Atarowcy sie zenia...

... ja tam wole Atari;- przynajmniej na starość nie będzie . .. co, najwyżej pożółknie.  :D  :D  :D , poza tym, kompa można używać na miejsce poduszki do spania.  :D  :D  :D

ADRES: pin@atari.pl - konto zlikwidowane. Aktualny adres: pin(at)atari8.info

24

Odp: Atarowcy sie zenia...

kiedys na pewnym party we Włocławku widziałem Playera/Suspect jak wyglądał po przespaniu sie na klawiaturze od amigi...chyba,że atarowa jest bardziej goscinna?:) bo koles miał odcisniety Enter ponizej oka i kilka innych klawiszy w roznych miejscach...:)

gep/lamers^dial

25

Odp: Atarowcy sie zenia...

niesamowicie wielkich rozmiarów: ROTFL:)))

gep/lamers^dial