Odp: Dlaczego ludzie z Pomorza mnie nie lubią?

Sikor: jako osoba która w różnych częściach pomorza (i okolicach) przemieszkała całe życie, czuję się nieco zniesmaczony tym wątkiem.

Atari: FireBee, (Falcon030 CT60e SuperVidel SvEthlana CTPCI), TT, (520ST Pak030 Frak PuPla Panther), (520ST 4MB ST RAM 8MB TT RAM CosmosEx SC1435), (1040STFM UltraSatan SM124), (1040STE 4MB ST RAM 8MB TT RAM CosmosEx NetUSBee SM144 SC1224), 260ST, 520 ST+, (MEGA ST SM125), (65XE Rapidus U1MB VBXE SIDE2 SIO2PC), (Jaguar SkunkBoard), Lynx II, 2x Portfolio

27

Odp: Dlaczego ludzie z Pomorza mnie nie lubią?

@Adam: a ja takim podejściem wielu ludzi z tamtych stron
@Gepard: nie ja wyskoczyłem o lubieniu czy nie Wawy, więc nie widzę związku.

Sikor umarł...

28

Odp: Dlaczego ludzie z Pomorza mnie nie lubią?

dobra zakończmy tę dyskusje i niepotrzebne wątki bo parties za pasem i znów zamiast dem/gier i całej reszty będzie parę pomniejszych mało nowego wnoszących popierdółek.

do roboty!

Ostatnio edytowany przez gepard (2013-06-30 17:48:49)

gep/lamers^dial

29

Odp: Dlaczego ludzie z Pomorza mnie nie lubią?

Sikor napisał/a:

Wystarczy poczytać posty kilku ludzi na przestrzeni kilku lat oraz kilku poprzednich dni.

A konkrety dotyczące mojej osoby???? proszę pokaż mi!

30

Odp: Dlaczego ludzie z Pomorza mnie nie lubią?

Sikor, jakbym ja się miał zastanawiać, kto mnie nie lubi, to pewnie bym się powiesił. A co ja, jakiś fejsbuk jestem czy inna zupa pomidorowa? Jeden lubi, drugi nie, po jaką cholerę o tym myśleć?

Atari 800XE/U1MB/Sophia2/PokeyMax + A1050 Toms Multi + CA2001

31

Odp: Dlaczego ludzie z Pomorza mnie nie lubią?

AS... napisał/a:

A konkrety dotyczące mojej osoby???? proszę pokaż mi!

Chociażby wątek o najazdach na siebie (Ty, Jury i ja) - ale Dely swego czasu gomocno wymoderował, a był on wynikiem jakiejś innej dyskusji ;)  Nieważne.

Sikor umarł...

32

Odp: Dlaczego ludzie z Pomorza mnie nie lubią?

Aha... Teraz rozumiem to dely jest winny.. Sikor zakładaj więcej takich durnych topiców!obiecuję nie będę karmił trola.... Piszesz coś o kimś ale nie możesz tego potwierdzić.... Ech..... A później dziwisz się że nikt nie chce iść do ramy
... Co się z Tobą Pawle stało,? Kiedyś gorączka złota a teraz? Na żywo jesteś spoko człowiekiem a na forum godzilla..

Ostatnio edytowany przez AS... (2013-06-30 22:34:19)

33

Odp: Dlaczego ludzie z Pomorza mnie nie lubią?

To jak w powiedzeniu o dzwonach i kościele (gdzieś tam dźwięczało)....

34

Odp: Dlaczego ludzie z Pomorza mnie nie lubią?

@As, specjalnie dla Ciebie odszukam odpowiednie wątki. Chodzi o stare wpisy, nie ukrywam, ale ich nasilenie z Twojej strony zbiegło się z Twoim mieszkaniem w trójmieście. Jak wróciłeś do Wawy - jest inaczej. Stąd piszę o Pomorzu...

Sikor umarł...

35

Odp: Dlaczego ludzie z Pomorza mnie nie lubią?

Definicję określenia słoiki znalazłem z 22 października 2010.
Całość definicji:
#słoiki - mieszkańcy miast, którzy na święta i weekendy jeżdżą DO DOMU i wracają ze słoikami pełnymi pysznej sałatki jarzynowej mamy #definicja
#sloiki charakteryzują się też tym, że nekropolie skrywające ich przodków nie są tożsame z aktualnym miejscem zamieszkania #definicja

Ja to traktuję w formie żartu.
Chociaż wpływa to na koszt np. komunikacji miejskiej i wywożenia śmieci. Bo jak się miasta wyludniły nagle...
Jako, że żart, to EOsubTopic.

36

Odp: Dlaczego ludzie z Pomorza mnie nie lubią?

Sikor napisał/a:

Chodzi o stare wpisy, nie ukrywam, ale ich nasilenie z Twojej strony zbiegło się z Twoim mieszkaniem w trójmieście.(...). Stąd piszę o Pomorzu...

A co to w ogóle za "dyskryminacja"? Inne części kraju nie mają prawa nie lubić Sikora?
Tylko "Pomorze" i "Pomorze"!! :o
Jakby dobrze poszukać na tym czy innym forum, to (analizując "przepychanki") znajdzie się i Wrocław, Irlandia oraz parę innych miejsc. :P

Ostatnio edytowany przez Dracon (2013-07-01 13:45:03)

37

Odp: Dlaczego ludzie z Pomorza mnie nie lubią?

... a tam ...

( Ale wątek zaje.bisty! )

Ostatnio edytowany przez jury (2013-07-01 14:40:47)

38

Odp: Dlaczego ludzie z Pomorza mnie nie lubią?

lemiel: to z nekropoliami - fajne :)

The UNIX Guru`s view of Sex:
unzip; strip; touch; finger; mount; fsck; more; yes; umount; sleep

39

Odp: Dlaczego ludzie z Pomorza mnie nie lubią?

heh... tak krótko podsumowując: Sikor ma po prostu fochy jak stara panna... Bo o schizofrenię go na razie nie posądzam... Choć kto tam wie;)

"W tym przypadku uderza nagła zmiana w sposobie zachowywania się. Zaburzone są procesy myślenia, jest niewłaściwa interpretacja faktów i zdarzeń, co rodzi zazwyczaj urojenia odnośnie sądów (najczęściej są to urojenia prześladowcze)"

Ostatnio edytowany przez myretroworld (2013-07-02 12:39:51)

40

Odp: Dlaczego ludzie z Pomorza mnie nie lubią?

@up:
sorry za wycieczkę osobistą, ale czy znasz to z autopsji?

I Ty zostaniesz big endianem...

41

Odp: Dlaczego ludzie z Pomorza mnie nie lubią?

miker napisał/a:

@up:
sorry za wycieczkę osobistą, ale czy znasz to z autopsji?

Nie, to po prostu opis z Wikipedii... po prostu czytając to co Sikor pisze można wysunąć takie przypuszczenia - ludzie mnie nie lubią, jada po mnie i takie tam... Jakby nie patrzeć to opis pasuje jak ulał. I to tyle w tym temacie

A tak przy okazji - co ta "warszawka" taka nerwowa?;)

42

Odp: Dlaczego ludzie z Pomorza mnie nie lubią?

Od razu nerwowa. Powiem szczerze - naprawdę mnie bawi kolejna osoba wysnuwająca diagnozę dotyczącą mojego stanu na odległość... ;P

Sikor umarł...

43

Odp: Dlaczego ludzie z Pomorza mnie nie lubią?

oj ludzie... przecież to wszystko pisane z ";)"... trochę luzu Panowie:) A dlaczego? Głupi wątek to i głupie odpowiedzi - to w sumie wygląda jak prowokacja:))) Bezrobotny nic nie pisze to chociaż tutaj można sobie coś poczytać. Bo tak to same nuuudy...

44

Odp: Dlaczego ludzie z Pomorza mnie nie lubią?

Sikor napisał/a:

@As, specjalnie dla Ciebie odszukam odpowiednie wątki. Chodzi o stare wpisy, nie ukrywam, ale ich nasilenie z Twojej strony zbiegło się z Twoim mieszkaniem w trójmieście. Jak wróciłeś do Wawy - jest inaczej. Stąd piszę o Pomorzu...

;D

45

Odp: Dlaczego ludzie z Pomorza mnie nie lubią?

"znajde i na ciebie haka, na pewno da sie twoje slowo obrocic przeciw tobie - daj mi chwile, a znajde cos na internetach - internety pamietajom!"

The UNIX Guru`s view of Sex:
unzip; strip; touch; finger; mount; fsck; more; yes; umount; sleep

46

Odp: Dlaczego ludzie z Pomorza mnie nie lubią?

@As, odpowiem w niedziele, skoro tak Ci na tym zależy. Wcześniej nie mam czasu grzebać w starociach.
@jell: tak, internet pamięta... O MK też ;P

Sikor umarł...

47

Odp: Dlaczego ludzie z Pomorza mnie nie lubią?

Szkoda czasu....!

48

Odp: Dlaczego ludzie z Pomorza mnie nie lubią?

O.K. Dzięki i peace :)

Sikor umarł...

49

Odp: Dlaczego ludzie z Pomorza mnie nie lubią?

Sikor przyjdź dzisiaj na sztaba.. Porozmawiamy przy piwku....

50

Odp: Dlaczego ludzie z Pomorza mnie nie lubią?

dziś nie dam rady niestety

Sikor umarł...