Temat: DD 5.1 na ATARI

Witajcie...
Tak sobie siedze i mysle czy dalo by sie zrobic sprzetowe DD 5.1?, wyjasnie o co mi chodzi... sa trzy propozycje.:
1. 6xPOKEY czyli 1xPOKEY=4osobne kanaly daje to 32 niezalezne kanaly
a co za tym idzie tak jak w kinie ... (teoretycznie)
ale zalozmy ze 1 kanal=1pokey
wiec 2 przednie (lewy i prawy) 2 tylnie(lewy i prawy) centralny i jeden pokey ktory odgrywa sample (basy) to tyle teorii
a co do softu to trzeba by bylo zajebiscie sie napocic aby cos takiego napisac :) ale efek by byl zajebisty (Jakis msx X-RAYa) ...

DA SIE PODLACZYC TYLE POKEY? bo rejestrow by straczylo, programowo tez by pociagnelo (no moze po za tym basem)

Opcja
2. 2 xpokeye (to juz mamy nazywa sie stereo:)) ale rozbic kanaly (TMC=8kanalow)  i napisac muze ktora by zapierdal....a dookola .. ta opcja jest chyba bardziej do zrobienia;)

opcja
3. 3pokeye = 1 pokey za przod , 2 na tyl, 3 central i basik :)

co wy na to? i nie gadajcie ze Maly znowu sie najebal i gada jak Zajac ;)

My tu gadu gadu, a dziewczyny w Ornecie nic cieplego w ustach od rana nie mialy:) <>

2

Odp: DD 5.1 na ATARI

przeczytaj sobie komiks o umuzykalnianiu tytusa to moze ci przejdzie...
teoretycznie da sie to zrobic, praktycznie bedzie to na tyle drogie ze jedynie ty bedziesz to posiadal, jak sobie oprogramojesz - super, jak cos na to napiszesz - nagraj w ac3 - chetnie poslucham :]

no i... maly znowu sie...

przechodze na tumiwisizm

3

Odp: DD 5.1 na ATARI

spoko fajnie byloby miec na obudowie logo " powered by THC"...lecz widze,iz zioło w Wa-wie nadal mocne tego roku...Chyba macie swoich ludzi w Caracas:)

gep/lamers^dial

4

Odp: DD 5.1 na ATARI

... hehehe, THC;- ty mi tu nie ... od THC. Tak zwie się moja twórczość; choć ostatnimi czasy dopóściłem się pewnych odstępstw. A swoją drogą myśle, że nie jest to najlepszy pomysł, biorąc pod uwagę przede_wszystkim:

* czas potrzebny na obsługę tegoż wynalazku (cykle)
* miejsce pod klawiaturą;- hehehehehehe;- co drabinka??
* ilość zjebanych atarek potrzebnych do takiego rozszerzenia;- a to chyba największy problem od strony moralnej.  :D  :D .

FRASUNEK!!!, "jestem na nie"! :D  :D  :D.; ktoś jeszcze?

ADRES: pin@atari.pl - konto zlikwidowane. Aktualny adres: pin(at)atari8.info