1

Temat: Szacun dla Ryśka v8.0

Szacun dla organizatora wyrażamy w tym wątku. Wg mnie było jak zwykle super, jedynie nie super było to, że słońce paliło przez cały dzień, a w nocy była duchota. Nad tym trzeba jeszcze popracować, cała reszta była wypas.

Czy możecie wyjaśnić, Stirlitz, dlaczego wasz służbowy adres stirlitz@rsha.gov.de ma aliasa justas@gru.su?
Nie czytam PM. Proszę używać e-mail.

2

Odp: Szacun dla Ryśka v8.0

Również wielkie dzięki dla Ryśka za zlot, MarkaP napoje chłodzące ;) Lotharka transport....
No i dla wszystkich partyzantów za klimat :D

Ostatnio edytowany przez gustaw (2013-07-28 15:48:31)

2xAtari Jaguar + 1xJaguar CD + BJL, SkunkBoard rev.3, SkunkBoard SillyVenture Edition. , 16CD + 22cart
Atari Falcon 030/14MB + CT63/256MB + SuperVidel + SVEthLANa + CF16GB + DVD HP SCSI

3

Odp: Szacun dla Ryśka v8.0

Bylo morowo.
A teraz spaaaaaaac...

4

Odp: Szacun dla Ryśka v8.0

Dzięki Rysiu za bardzo fajną imprezę. Dziękuję także Lotharkowi i Gzyniowi za transport oraz partyzantom za przemiłe towarzystwo :)

Lecę się przespać i wysyłam mój materiał w sieć...

[opuściłem to miejsce bezpowrotnie][dziękuję za skasowanie mojego konta]

5

Odp: Szacun dla Ryśka v8.0

Było zacnie!

6

Odp: Szacun dla Ryśka v8.0

Dzięki Rysiu, dzięki wszystkim. Szkoda że mogłem być tylko od soboty, za krótko.

--== Kup Pan/i dyskietkę - jedyna taka oferta w całym InterNetCie - http://www.atari.org.pl/forum/viewtopic.php?id=18887 ==--

<-- Kontakt przez "E-mail" albowiem moja skrzynka "PW" jest pełna i zaprawdę nie mam czego usunąć.

7

Odp: Szacun dla Ryśka v8.0

I ja również dotarłem do domu :) Było wspaniale, teraz pora niestety wrócić do prozy życia ;)

Ogromne podziękowania dla Ryśka i wszystkich Współpartyzantów za kolejny rewelacyjnie spędzony czas pod znakiem JIL!

8

Odp: Szacun dla Ryśka v8.0

I ja również dziękuję za super imprezę! Szkoda, że trwała tak krótko. :)

Powszechnie wiadomo, że kamień potrafi myśleć. Na tym fakcie opiera się cała elektronika.

Terry Pratchett - Równoumagicznienie

9

Odp: Szacun dla Ryśka v8.0

Nie było zacnie. Jest zacnie :) - trwa afterparty w Głuchołazach w schronisku, na 2 piętrze. Niebawem poleci TRON 1 z Atari Falcon ;)

ADRES: pin@atari.pl - konto zlikwidowane. Aktualny adres: pin(at)atari8.info

10

Odp: Szacun dla Ryśka v8.0

Ja także dziękuję wszystkim :-) Rysiowi przede wszystkim, a reszta zaraz za nim :)
ZGLASZAM REZOLUCJE: wypad nad jezioro nyskie programem partii i narodu. powtorka zarok :)

Ostatnio edytowany przez syscall (2013-07-28 22:50:25)

"Was powinny uzbrojone służby wyciągać z domów do punktów szczepień, a potem zamykać do pi* za rozpowszechnianie zagrożenia epidemicznego" - Epi 2021
"Powinno się pałować tylko tych co tego nie rozumieją. No i nie szmatki i nie chirurgiczne tylko min FFP3, to by miało jakiś sens. U mnie we firmie, to jak przychodzi bezmaskowiec, to stoi w deszczu przed firmą" - Pin 2021

11

Odp: Szacun dla Ryśka v8.0

Jezioro i rzeczka niejednemu przywróciło chęci do życia;)
Dzięki!!!

Ps. Na party place zgubiono pendrive 32GB. Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie... proszony jest o kontakt. Dla znalazcy przewidziano ATRAKCYJNĄ nagrodę.

12

Odp: Szacun dla Ryśka v8.0

Wielki szacun Ryśku. Przyjedziemy za rok.
Nie obudziliście mnie na wypad nad jezioro, KOLEDZY!

hex, code and ror'n'rol
niewiedza buduje, wiedza rujnuje

13

Odp: Szacun dla Ryśka v8.0

obudzić o 14:30. W zasadzie wiem jak znaczący jest to problem ;)

ADRES: pin@atari.pl - konto zlikwidowane. Aktualny adres: pin(at)atari8.info

14

Odp: Szacun dla Ryśka v8.0

Szacun dla Ryśka!
Trzymał wszystko twardą ręką organizatora. Kiedy zacząłem marudzić, że upał, późno i w konkursie growym pewnie nikt nie będzie chciał uczestniczyć, powiedział: "konkurs ma się odbyć, choćbyśmy mieli grać tylko ty i ja!". No i konkurs był :) Swoją drogą wygrana Urlicha w Commando warta była obejrzenia.

@mono - wyjaz nad jezioro byl gdzies okolo 14:00 czyli w sumie nad ranem ;)

15

Odp: Szacun dla Ryśka v8.0

ok - zakańczamy właśnie Głuchołazy Atari Party ;) - Power dałn ;)

ADRES: pin@atari.pl - konto zlikwidowane. Aktualny adres: pin(at)atari8.info

Odp: Szacun dla Ryśka v8.0

Wielkie dzięki wszystkim "partyzantom" za wspólnie przeżyte chwile,a szczególnie Lotharkowi i Gzyniowi za ufundowanie nagród, TDC_owi za konurs muzyczny i Nostemu za konkurs gier. Osobne podziękowanie dla niezastąpionego Pinokia ,bez Ciebie już się żadne party w tym kraju nie odbędzie.Wszystkim serdecznie DZIĘKUJĘ! :)

Wiedza na temat tego co było jest niezbędna w celu właściwej oceny tego co jest obecnie ,oraz kształtowania tego co będzie póżniej.

17

Odp: Szacun dla Ryśka v8.0

Dzięki za super party! :-)

18

Odp: Szacun dla Ryśka v8.0

thx Rysiek za party:) I dzięki Lotharek za podwózkę;)

19

Odp: Szacun dla Ryśka v8.0

I ja dołączam się do podziękowań. :)

"Pamiętaj, że być dobrym obywatelem to znaczy nie mieć kłopotów, a nie będziesz ich miał jeżeli nie będziesz kłopotem dla innych."

20

Odp: Szacun dla Ryśka v8.0

koala napisał/a:

thx Rysiek za party:) I dzięki Lotharek za podwózkę;)

koala, przyjechaliśmy po Ciebie z rodziną na PP w niedzielę ok. 11:40 ale nikt z pytanych Cię od rana nie widział. Sorki, nie miałem Twojego telefonu żeby rano zadzwonić, a wieczorem się nie umówiliśmy. Na szczęście widzę że znalazłeś transport.

Ostatnio edytowany przez uicr0Bee (2013-07-29 09:55:54)

--== Kup Pan/i dyskietkę - jedyna taka oferta w całym InterNetCie - http://www.atari.org.pl/forum/viewtopic.php?id=18887 ==--

<-- Kontakt przez "E-mail" albowiem moja skrzynka "PW" jest pełna i zaprawdę nie mam czego usunąć.

21

Odp: Szacun dla Ryśka v8.0

http://www17.speedyshare.com/7UCst/download/glucholazy-group-photo.jpg

[opuściłem to miejsce bezpowrotnie][dziękuję za skasowanie mojego konta]

22

Odp: Szacun dla Ryśka v8.0

uicr0Bee napisał/a:

koala, przyjechaliśmy po Ciebie z rodziną na PP w niedzielę ok. 11:40 ale nikt z pytanych Cię od rana nie widział. Sorki, nie miałem Twojego telefonu żeby rano zadzwonić, a wieczorem się nie umówiliśmy. Na szczęście widzę że znalazłeś transport.

Hej hej:) Dzięki za pamięć:) Ale plany mi się zmieniły i jechałem prosto do Katowic a też do Ciebie kontaktu nie miałem:(

23

Odp: Szacun dla Ryśka v8.0

zdjecie cool. ale gdzie jest kroll ??

szacun Rysiu = po raz 8smy :-)

serdecznie proszę o maile na lotharek@lotharek.pl z tematem ATARIAREA - inne formy komunikacji zawodzą...
"The worth of all people is dependent on how they spend their life making contributions" - Kano Jigoro
FKMC /Fan Klub Malej Czarnej/   @Grey

24

Odp: Szacun dla Ryśka v8.0

Miło było wrócić do Głuchołaz po paru latach przerwy. W tak fantastycznej atmosferze chyba nikt z nas nie zwrócił uwagi na słabiznę na kompotach.

Popieram syscalla, moczenie dupy w jeziorze powinno stać się obowiązkowym punktem programu. Do zobaczenia "zarok"!

Ntp napisał/a:

Ps. Na party place zgubiono pendrive 32GB. Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie... proszony jest o kontakt. Dla znalazcy przewidziano ATRAKCYJNĄ nagrodę.

Sprzedajesz Ewelinkę za jej własnego pendrive'a? Rzeczywiście, mendaś jest. ;)

Hitler, Stalin, totalniak, SSman, NKWDzista, kaczor dyktator, za długo byłem w ChRL, wypowiadam się afektywnie.

25

Odp: Szacun dla Ryśka v8.0

Również przyłączam się do podziękowań. Było super. No i udało mi się w końcu Was poznać.

"tatusiu zobacz, narysowałam tobie takie same coś jak na twojej koszulce" 
https://github.com/willyvmm/mouSTer
jmp $e477