Temat: Przejściówka USB-KARDIŻ

Hej!
Mam pytanko- Mianowicie, czy istnieje przejściówka USB-KARDIŻ? Chodzi mi o coś takiego, że wtykam "coś" w gniazdo od kardiża atari, a w to pendrive'a na którym są gry. Słyszałem kiedyś o czymś takim, ale nie mogę tego znaleść.

Atari 130XE-Magnetofon CA12
Terraria-Moim zdaniem jedna z najlepszych gier

2

Odp: Przejściówka USB-KARDIŻ

Lepsze to:
http://www.lotharek.pl/product.php?pid=68

3

Odp: Przejściówka USB-KARDIŻ

tak zapytam  co to jest? ze zdjęć wywnioskowałem, że z jednej strony ma kardiż a cena 50 euro odstrasza (ok 200 zl)

Atari 130XE-Magnetofon CA12
Terraria-Moim zdaniem jedna z najlepszych gier

4

Odp: Przejściówka USB-KARDIŻ

http://www.atarimax.com/usbcart/documentation/

mozesz sobie podlaczyc do tego... klawiature

przechodze na tumiwisizm

Odp: Przejściówka USB-KARDIŻ

Garbus099: SIDE2 emuluje stację dysków. Bardzo proste w obsłudze, polecam, warte swojej ceny.

Atari: FireBee, (Falcon030 CT60e SuperVidel SvEthlana CTPCI), TT, (520ST Pak030 Frak PuPla Panther), (520ST 4MB ST RAM 8MB TT RAM CosmosEx SC1435), (1040STFM UltraSatan SM124), (1040STE 4MB ST RAM 8MB TT RAM CosmosEx NetUSBee SM144 SC1224), 260ST, 520 ST+, (MEGA ST SM125), (65XE Rapidus U1MB VBXE SIDE2 SIO2PC), (Jaguar SkunkBoard), Lynx II, 2x Portfolio

6

Odp: Przejściówka USB-KARDIŻ

re up: Czyli można zacząć męczyć Mikołaja o ten interface. Przy okazji małe pytanie: Czy zastąpi mi on stację dysków? Z filmów i notek widzę że odczytuje się, ale czy można coś zapisać? Wygląda że tak ale proszę o potwierdzenie, nie chcę autora męczyć na darmo.

Zaczęło się od Atari 65XE+LDW2000, potem Atari 1040STE, Amiga 1200, Atari Portofolio, morze blaszaków, GBA,PS1, 2, 3....

a teraz:Atari STez Ultrasatanem,  Atari 65XE+Ultimate1 + SIDE2+ SIO2SD + 1050+LDW Super 2000

7

Odp: Przejściówka USB-KARDIŻ

też mam pytanie a że w kwestii dodatków do Atari i ich obsługi jestem cienki czy taki kart zastąpi mi takie SD2IEC na Komcia? Krótko mówiąc mogę kartę SD w to wsadzić albo zrzucić na niego jakąś paczkę z grami i się nimi z dzieciakami cieszyć?

30 lat temu moje poglądy nazywane były normalnymi, 20 lat temu konserwatywnymi, 10 lat temu skrajnie konserwatywnymi, dzisiaj jestem nazywany faszystą. Ja nie zmieniłem poglądów, tylko idioci zmienili wartości!

8

Odp: Przejściówka USB-KARDIŻ

Adam Klobukowski napisał/a:

Garbus099: SIDE2 emuluje stację dysków. Bardzo proste w obsłudze, polecam, warte swojej ceny.

Błąd. W zasadzie jest to urządzenie (wraz z Ultimate) traktowane jako pełnowymiarowy dysk twardy.

@Mentos - zamiast pytać, wpadnij do mnie w któryś tam weekend. Pytań na forum będzie w połowę mniej ;) Kupi się browar i wszystkie nieścisłości odejdą w zaświaty ;)

EDIT:

Nie bój się, ten koleś na Avatarze to nie ja. Choć podobny do Krolla :D

Ostatnio edytowany przez Pin (2013-11-29 21:52:19)

ADRES: pin@atari.pl - konto zlikwidowane. Aktualny adres: pin(at)atari8.info

9

Odp: Przejściówka USB-KARDIŻ

na zdjęciu masz Pinek ze 3 Krolle w wydychanym... ;)

gep/lamers^dial

10

Odp: Przejściówka USB-KARDIŻ

3*4 to 12. Tyle, to miał grabarz z Rakowic z Krakowie ;)

Jednostka jednego Kroll'a oznacza maksymalne wskazanie popularnych alkomatów, które na party nie działają do końca poprawnie. Najczęściej pali się bezpiecznik :D

Ostatnio edytowany przez Pin (2013-11-29 22:42:28)

ADRES: pin@atari.pl - konto zlikwidowane. Aktualny adres: pin(at)atari8.info

11

Odp: Przejściówka USB-KARDIŻ

Pin napisał/a:

Nie bój się, ten koleś na Avatarze to nie ja. :D

No ale jak to?...  Waćpan zburzył moje wyobrażenie o Waszmości facjacie :D

Sikor umarł...