1

Temat: WeCan party - łódź

Ktos z forum sie wybiera? http://www.we-can.pl/
Jeszcze nie na 100% ale planuje wpasc na sobote na kompoty... gdyby ktos chcial spotkac sie na miejscu i pogadac przy piwie to czekam na info:)

Maciek
--------
Atari 65XE + Ultimate 1MB + Stereo + SIO2SD | Atari 520STE + 4MB + UltraSatan | Atari Falcon 030 + CT60e + 14MB ST + 256MB TT + 68882  + CF + Netusbee | Amiga 500 + 1MB + Gotek | Amiga 600 + 2MB Chip + 8MB Fast + CF

2

Odp: WeCan party - łódź

Bede ;)

3

Odp: WeCan party - łódź

... ale w tym roku, to posypało imprezami dość srogo ;)

ADRES: pin@atari.pl - konto zlikwidowane. Aktualny adres: pin(at)atari8.info

4

Odp: WeCan party - łódź

We can't :(

The problem is not the problem; the problem is your attitude about the problem

5

Odp: WeCan party - łódź

a gdzie jest staf do sciagniecia z zeszlego roku? skoro w Lodzi, to moze sie wybiore...

lubię zapach plastiku
mam za dużo komputerów

6

Odp: WeCan party - łódź

Jedzie ktoś z Warszawy i ma wolne miejsce?

7

Odp: WeCan party - łódź

planuję być

8

Odp: WeCan party - łódź

_borys napisał/a:

a gdzie jest staf do sciagniecia z zeszlego roku? skoro w Lodzi, to moze sie wybiore...

http://scene.org/dir.php?dir=%2Fparties … 2Fwecan12/

gep/lamers^dial

9

Odp: WeCan party - łódź

Hrw napisał/a:

planuję być

@dyrgol, _borys, jury, hrw
Spoko, fajnie ze pare osob sie wybiera. Bede w sobote wieczorem i postaram sie Was jakos namierzyc po ksywach na identyfikatorach;) Tak pewnie bedzie najlatwiej sie zlapac...

Maciek
--------
Atari 65XE + Ultimate 1MB + Stereo + SIO2SD | Atari 520STE + 4MB + UltraSatan | Atari Falcon 030 + CT60e + 14MB ST + 256MB TT + 68882  + CF + Netusbee | Amiga 500 + 1MB + Gotek | Amiga 600 + 2MB Chip + 8MB Fast + CF

10

Odp: WeCan party - łódź

Mnie właśnie jakieś cholerstwo zaczyna łapać, więc pewnie odpadnę :/

11

Odp: WeCan party - łódź

Spoko, fajnie ze pare osob sie wybiera. Bede w sobote wieczorem i postaram sie Was jakos namierzyc po ksywach na identyfikatorach;) Tak pewnie bedzie najlatwiej sie zlapac...

Spoxik , z tym ze w sobote wieczorem to ja hmm ...... moze juz nie zyc :D:D:D:D
No chyba ze bede pil pepsi  :P

12

Odp: WeCan party - łódź

Ja jadę w piątek o 15:00 Polskimbusem. Do zobaczenia.

13

Odp: WeCan party - łódź

drygol napisał/a:

Spoxik , z tym ze w sobote wieczorem to ja hmm ...... moze juz nie zyc :D:D:D:D
No chyba ze bede pil pepsi  :P

Drygol, Gepard, Alias, VLX i caly Lamers team - dzieki za spotkanie:)

Maciek
--------
Atari 65XE + Ultimate 1MB + Stereo + SIO2SD | Atari 520STE + 4MB + UltraSatan | Atari Falcon 030 + CT60e + 14MB ST + 256MB TT + 68882  + CF + Netusbee | Amiga 500 + 1MB + Gotek | Amiga 600 + 2MB Chip + 8MB Fast + CF

14

Odp: WeCan party - łódź

maciekm , spoxik :) bardzo milo bylo sie spotkac , ale z tym moim stanem to sie za duzo nie pomylilem..... nie pilem pepsi  :D