26

Odp: SLIGHT SID - ?!?!?!?!?!

Wzucilem info o projektach na forum Atariage wiecej info tu ;) :
http://www.atariage.com/forums/viewtopic.php?t=37511

"wszystko się kiedyś kończy......."

27

Odp: SLIGHT SID - ?!?!?!?!?!

Hmmm, szkoda ze kazdy sid nie ma swojego zasilacza od komody :)

Hmm, it`s shame that every sid doesn`t have it`s own power supply from C64 :)

Czy możecie wyjaśnić, Stirlitz, dlaczego wasz służbowy adres stirlitz@rsha.gov.de ma aliasa justas@gru.su?
Nie czytam PM. Proszę używać e-mail.

28

Odp: SLIGHT SID - ?!?!?!?!?!

ku*nasz mac  juz niemoge czemu nie ma zadnych info od Sebana dotyczacych tego SlightSida czekam i czekam a tu *** no przeciez wystarczylo by krotkie info, "projekt bedzie gotowy za xx lat", a nie czekam jak taki debil - rozpiprzylem wszystkie c64(tzn. wyjelem wszystkie sidy z nich) zeby kazdego sida na tym przetestowac .... no chyba ze projekt jest juz ukonczony i bedzie pokazany w Ornecie ....
a jak nie to ja chce wersje preprebeta .......do testow

"wszystko się kiedyś kończy......."

29

Odp: SLIGHT SID - ?!?!?!?!?!

SEban jest mocno zajety .... slyszalem ostatnio

All I hear is the sound of me falling on the ground

30

Odp: SLIGHT SID - ?!?!?!?!?!

ku*nasz mac  juz niemoge czemu nie ma zadnych info od Sebana dotyczacych tego SlightSida czekam i czekam a tu *** no przeciez wystarczylo by krotkie info, "projekt bedzie gotowy za xx lat",

STRYKER, nie denerwuj sie :-) Nie moge dac ci slowa typu projekt bedzie gotowy za 2 miseiace albo za 5 lat. Nie moge rzucac slow na wiatr. Kiedy ustabilizuje sie moja sytuacja pracowo/rodzino/finansowa bede mogl dokonczyc projekt. Obecenie nie bede ukrywal iz projekt lezy na polce i czeka na lepsze czsy :(

a nie czekam jak taki debil - rozpiprzylem wszystkie c64(tzn. wyjelem wszystkie sidy z nich) zeby kazdego sida na tym przetestowac ....

Tak jak Ci obiecywalem, jak tylko bede pierwsza dzialajaca wersja zrobiona na plytce "PCB" (nie uniwersalnej, tak jak to jest w tej chwili) to dostaniesz sztuke do testow :-)

no chyba ze projekt jest juz ukonczony i bedzie pokazany w Ornecie ....a jak nie to ja chce wersje preprebeta .......do testow

Niestety nie jest ukonczony :( sam juz bym chcial ukonczys sprawe,  i przekazac dokumantacje dzialajacego projektu, ale tak jak pisalem zajduje sie ostatnio w dosc klopotliwej sytuacji, o ktorej nie bede sie rozwodzil.

Mam nadzieje iz wszyscy ktorzy oczekuje na ten projekt wykarza jeszcze troche cierpliwosci.

pozdrawiam serdecznie
Seban/SLIGHT

31

Odp: SLIGHT SID - ?!?!?!?!?!

Sebanek: nie daj się .... o ile dobrze pamiętam to elektryczne gitary śpiewały

Wszytko c h u ......

Tak więc nie łam się ...

All I hear is the sound of me falling on the ground

32

Odp: SLIGHT SID - ?!?!?!?!?!

heh ;) przynajmniej wiem na czym stoje i cóż poczekam jeszcze ;)
pozdrawiam
Stryjek

"wszystko się kiedyś kończy......."

33

Odp: SLIGHT SID - ?!?!?!?!?!

hmm... to znow ja ;) 5 miesiecy mineło a tu cicho jak tam idzie cos sie ruszyło ?? moze bys stworzył jakąś stronke odnośnie tego projektu ;] bo ta co lezy u dely'ego nie zmienila sie juz chyba od 2 lat ;/ (zreszta niech poprawi tam kod bo blad w liczniku wyskakuje ) ..
pozdrawiam
i czekam na info..

i sorry za zawracanie du..y ;
No i dolaczylem taką małą ankietke ;) moze ona cie zmobilizuje...
Ludki głosować !!!!! ....

"wszystko się kiedyś kończy......."

34

Odp: SLIGHT SID - ?!?!?!?!?!

to znow ja ;)

Dla tych co oczekuja ...z rozmowy z Autorem na QUascie wyniaka ze projekt plytki i dokumentacja juz są ...zostalo tylko zrobienie probnych plytek + foliogramow....ale to kosztuje.....wiec trzeba czekac(ile jeszcze..na to niestety nie udalo mi sie dostac odpowiedzi ;/ )

pozdr.
Stryjek

Seban moze jakies Info ? ;/

"wszystko się kiedyś kończy......."

35

Odp: SLIGHT SID - ?!?!?!?!?!

Może potrzeba dopingu? Dać mu szansę! Dać mu szansę! Dać mu szansę! Dać mu szansę! Dać mu szansę! Dać mu szansę!

36

Odp: SLIGHT SID - ?!?!?!?!?!

swego czasu koles oglaszal na forum ze instaluje sid stereo w katarynie... zamowilem, sprzety dostarczylem i ... na mikolaja mam miec :-) 2*pokey + 2*sid + zdaje sie 4*covox hmmm

hehe i jak xxl ? ;) doczekales sie tego ??? bo Candle cosik milczy ;/ tez swego czasu chcialem od niego plytke od tego ale chyba projekt upadl ? ;/ ehh
a z ankiety wynika ze ludki czekaja ;] ....... :rolleyes:

"wszystko się kiedyś kończy......."

37

Odp: SLIGHT SID - ?!?!?!?!?!

:D jest duza szansa ze na dniach ?? :> bedzie juz wielce oczekiwany ?? ;D slightsid ;-) dla ciekawostki powiem ze program do odtwarzania sidow pisac bedzie Święty :-) tzn. bedzie tylko przerabiał swój player ;-)

pozdruffka ;-)

"wszystko się kiedyś kończy......."

38

Odp: SLIGHT SID - ?!?!?!?!?!

Na razie czekam z utesknieniem na hardware - bo tu kilka zmian kosmetycznych w sid-playerze i będzie grało. Pokey zostanie jedynie jako emulator timera CIA hehehe......

39

Odp: SLIGHT SID - ?!?!?!?!?!

stryker napisał/a:

hehe i jak xxl ? ;) doczekales sie tego ??? bo Candle cosik milczy ;/

nie doczekalem, Candle mowi ze nic z tego nie wyszlo.

trzymam kciuki za slight sida i sledze temat :-)

http://atari.pl/hsc/ad.php?i=1.

40

Odp: SLIGHT SID - ?!?!?!?!?!

Święty - a tak przy okazji. Mówiłeś swojego czasu o układzie do dźwięku z Apple IIgs - czy ja Ci dałem płyte z tegoż na Quast party ?? :) - bo jakoś nie pamiętam; chyba troche sie najebałem.. :D:D

SID- a czy każdy z projektowanych prototypów stanowi standart sam dla siebie ?? - że tak zapytam:)

ADRES: pin@atari.pl - konto zlikwidowane. Aktualny adres: pin(at)atari8.info

41

Odp: SLIGHT SID - ?!?!?!?!?!

Płytę wziąłem , będę w wolnym czasie coś kombinował z tym układem , ale będzie ciężko - układ ma 3 sygnały zegarowe , własny dzielnik częstotliwości itp. - najtrudniejsze będzie zsynchronizować sygnały zegarowe atari i układu - jak to się uda to reszta małe piwo !

42

Odp: SLIGHT SID - ?!?!?!?!?!

swiety napisał/a:

najtrudniejsze będzie zsynchronizować sygnały zegarowe atari i układu

czyli dokladnie to samo co jest przeszkoda w instalacji sida w atari.

http://atari.pl/hsc/ad.php?i=1.

43

Odp: SLIGHT SID - ?!?!?!?!?!

Tutaj jest nieco inaczej ponieważ układ DOC ma własną obsługę pamięci , żeby było śmieszniej dynamicznych w przeciwfazie sygnału zegarowego - więc nie blokuje szyny podczas odczytu z pamięci sampli ale nieco komplikuje to budowę samego interfacu - rozważam rozwiązanie najprostsze ale najmniej elastyczne - pamięć jedynie ROM z próbkami (np wszystkie ze std. general midi + ileś fal sidowych) , własny ram bądź część współdzielonej pamięci z Atari.
Na początku na pewno będzie to eprom.

44

Odp: SLIGHT SID - ?!?!?!?!?!

minely juz prawie  ~3 lata  od pierwszego posta....
projekt juz prawie finalny (tak przynajmniej twierdzi Seban ;)  )
fotki ponizej...

http://www.laresistance.pl/slight_sid/IMAGE001.JPG
http://www.laresistance.pl/slight_sid/IMAGE007.JPG
http://www.laresistance.pl/slight_sid/IMAGE004.JPG

"wszystko się kiedyś kończy......."

45

Odp: SLIGHT SID - ?!?!?!?!?!

Seban - czyżby MICROCHIP PIC z wykorzystaniem PSP ??? :)

Edit: a swoją drogą fajnie, że projekty są coraz bardziej dojrzałe technologicznie - PCB, montaż etc.

Ostatnio edytowany przez electron (2006-09-02 09:52:03)

pomidor

46

Odp: SLIGHT SID - ?!?!?!?!?!

Czekamy zatem na dostępną pierwszą partię czystych PCB oraz listę potrzebnych części, plus soft do odtwarzania.

Ci, którzy przemawiają w imieniu Boga powinni pokazać listy uwierzytelniające. J. Tuwim

47

Odp: SLIGHT SID - ?!?!?!?!?!

sid, 65816@16, vbxe - ten lub przyszly rok moze byc ... przelomowy ;-)

http://atari.pl/hsc/ad.php?i=1.

48

Odp: SLIGHT SID - ?!?!?!?!?!

A takie małe pytanie: jeśli Slight SID jest na carcie, to czy ma możliwość współpracy z SDX?

Hitler, Stalin, totalniak, SSman, NKWDzista, kaczor dyktator, za długo byłem w ChRL, wypowiadam się afektywnie.

49

Odp: SLIGHT SID - ?!?!?!?!?!

to teraz komodziarze beda mogli wystawic swoje prace na atarowskich party ;)

*- TeBe/Madteam
3x Atari 130XE, SDX, CPU 65816, 2x VBXE, 2x IDE Plus rev. C

50

Odp: SLIGHT SID - ?!?!?!?!?!

electron napisał/a:

Seban - czyżby MICROCHIP PIC z wykorzystaniem PSP ??? :)

dokładnie tak, Electronie :) Twój pomysł :)

pozdrawiam
Seban