1

Temat: SV 2013, Warszawa - Gdansk

Czy na trasie Wawa - Gdansk - Wawa jest organizowany jakis random: libation train, libation bus, libation car czy inny libation lub i nie trip?
Czasu juz wlasciwie brak a jakas dziwna cisza w temacie, czyzby nikt sie nie wybieral?

2

Odp: SV 2013, Warszawa - Gdansk

Mazi, pozwól, że się podłączę, ponieważ w tym roku Polska nasza Kolej Państwowa mile mnie zaskoczyła (w porównaniu z rokiem ubiegłym, gdzie w ogóle szkoda było gadać o jakimś pociągu do Gdańska bez 8 przesiadek i 24h+ w podróży, gdyby nie kombinatoryka z PKSami i pomoc człowieka w Grudziądzu to bym pewnie nie dojechał... ale nic to), mianowicie - w Piątek o brzasku, 8 Listopada o godzinie 06:53, rusza RTL relacji RZESZÓW -> GDAŃSK (TLK35108 można sobie sprawdzić w rozkładzie PKP), który będzie przejeżdżał m.in. przez Warszawę w okolicach godziny 13:00 (w zależności od stacji), liba... yy podróż trwa 12h, bilet na całą trasę to zaledwie 80zł (w jedną stronę), a podczas kontroli na hasło "Silly Venture 2k13" konduktorzy rozdają darmowe, porzeczkowe winiacze ;-)

Słowem, czasu jest niewiele - kto się dosiada?

3

Odp: SV 2013, Warszawa - Gdansk

RLT, chciałem sprostować, czyli: Random Libation Train ;)

ADRES: pin@atari.pl - konto zlikwidowane. Aktualny adres: pin(at)atari8.info

4

Odp: SV 2013, Warszawa - Gdansk

ja się wybieram, ale dopiero po pracy. prawdopodobnie klepnę polskibus o 19:30

Hitler, Stalin, totalniak, SSman, NKWDzista, kaczor dyktator, za długo byłem w ChRL, wypowiadam się afektywnie.

5

Odp: SV 2013, Warszawa - Gdansk

Tak Pinek, ja doskonale o tym wiem, lecz używam zremiksowanej wersji "Random Train Libation", ponieważ lepiej mi się kojarzy z pewną starą telewizją gdzie lata temu nadawane były niejednokrotnie nietypowe niemieckie fikołki ;-)

Jakby nie patrzeć TLK też można pod ten wagon podpiąć >> Train Libation Kingdom?

6

Odp: SV 2013, Warszawa - Gdansk

Gorzej, jeśli akurat będzie to Russian Transsexual Lickers. Na Silly można wejść szerokim łukiem

7

Odp: SV 2013, Warszawa - Gdansk

Dwóch kolegów z Francji też szuka transportu z Wawy. Może ktoś pomóc?

Hello demoscene,

We are two French Atari sceners looking for a driver from Warsaw/Modlin airport to Sillyventure, on Friday 8th, around noon (12:00), or later if it's to early for you.

Let me know if you can help, by sending an email to:

zerkman at atari punkt org

Cheers !

Zerkman / Sector One

Ostatnio edytowany przez grey/msb (2013-11-06 10:31:45)

Silly Venture - breaking the ATARI scene since 2000 ! :)

8

Odp: SV 2013, Warszawa - Gdansk

Ehhh, mial byc pociag ale jak zwykle zycie zweryfikowalo plany. Do zo na party place.