1

Temat: Kupię Atari 65XE dla koleżanki

Zwracam się z uprzejmą prośbą do szanownych kolegów o pomoc dla koleżanki, która chce skompletować Atari i pojawić się z nim już na następnym party. Jako, że nie posiadam aktualnie na stanie żadnego - Alicja prosi o pomoc w zakupie stock Atari 65XE. Zapewne ktoś ma jakieś w zapasie. Nie musi być w idealnym stanie - ważne by było sprawne. SIDE, zasilacz i kabel video przekazałem już Alicji nieodpłatnie. Proszę o pomoc - niech nowa Atari-maniaczka rozwija skrzydła :). Proszę o propozycje cenowe i ewentualnie fotki sprzętu. Pozdrawiam

[opuściłem to miejsce bezpowrotnie][dziękuję za skasowanie mojego konta]

2

Odp: Kupię Atari 65XE dla koleżanki

No, ale ext ram jej się przyda :) I stereo ;) Reszta może zostać stockowa ;)

Ostatnio edytowany przez wieczor (2013-11-13 22:12:39)

The problem is not the problem; the problem is your attitude about the problem

3

Odp: Kupię Atari 65XE dla koleżanki

Powoli. Na razie dziewczyna ma tylko na Atari i prosiła o pomoc. Mam nadzieję, że coś się dla niej znajdzie w Waszych zapasach ;)

[opuściłem to miejsce bezpowrotnie][dziękuję za skasowanie mojego konta]

4

Odp: Kupię Atari 65XE dla koleżanki

kolezanka stanu wolnego ?

serdecznie proszę o maile na lotharek@lotharek.pl z tematem ATARIAREA - inne formy komunikacji zawodzą...
"The worth of all people is dependent on how they spend their life making contributions" - Kano Jigoro
FKMC /Fan Klub Malej Czarnej/   @Grey

5

Odp: Kupię Atari 65XE dla koleżanki

Oj lotharek, lotharek.... :D Jakąś transakcję wiązaną chcesz tu uskutecznić :) Pomyśl, jak facet na forum hobbystów pisze specjalnego posta, z prośbą o pomoc dla koleżanki, to... ? Chcesz sobie naskrobać u sOnara? :)

The problem is not the problem; the problem is your attitude about the problem

6

Odp: Kupię Atari 65XE dla koleżanki

Lotharek zajęta. Na ile nie wiem =D. Wieczór ja się tam na Lothara nie obrażam. Lubię jego humor :)

[opuściłem to miejsce bezpowrotnie][dziękuję za skasowanie mojego konta]

7

Odp: Kupię Atari 65XE dla koleżanki

Wieczor, oj tam, oj tam...

nie mam nic.. ale jakbys mial co co mozna naprawic, to chetnie to zrobie i cos fajnego do środka powsadzam kolezance

serdecznie proszę o maile na lotharek@lotharek.pl z tematem ATARIAREA - inne formy komunikacji zawodzą...
"The worth of all people is dependent on how they spend their life making contributions" - Kano Jigoro
FKMC /Fan Klub Malej Czarnej/   @Grey

8

Odp: Kupię Atari 65XE dla koleżanki

Na pewno będzie zadowolona z tego fajnego w środku :D

Nikt nam lekkiego życia nie obiecał i słowa dotrzymał.
8bitów ; dereatari
Apple Hadware

9

Odp: Kupię Atari 65XE dla koleżanki

Będzie PIN ready? :P

Sikor umarł...

10

Odp: Kupię Atari 65XE dla koleżanki

Mam taka atarke odratowana i wyczyszczona. Jak wroce z roboty to sprawdze czy wszystko nadal dziala i dam znac.
Pamietam jedynie ze ciezko bedzie tam cos wewnatrz rozbudowac bo dorabialem pozrywane sciezki z drucikow :D :D :D
Ale jak ma byc stockowa + SIDE to mysle ze bedzie pan zadowolony :)

11

Odp: Kupię Atari 65XE dla koleżanki

No ale ma być stockowa na razie , więc może lepiej nie :)

@Sonar: tu nie chodzi o obrażanie, coś innego miałem na myśli ale to nieistotne :D

The problem is not the problem; the problem is your attitude about the problem

12

Odp: Kupię Atari 65XE dla koleżanki

Oj urwisy =D

Sprawa wygląda tak, że zgłosił się kolega z Atari Area na private z ofertą nie do odrzucenia. Ponoć nie zlumpiona. Nawet GTIA sprawne. A co do rozwoju maszyny: będzie modyfikowana u Lotharka. Mam nadzieję, że Atarka nie grzebana.
Muszę poznać szczegóły o co wypytam sprzedającego.

[opuściłem to miejsce bezpowrotnie][dziękuję za skasowanie mojego konta]

13

Odp: Kupię Atari 65XE dla koleżanki

Lotharkowi małżeństwo własne ani cudze w niczym nie przeszkadza :D

Arguing with an engineer is a lot like wrestling in the mud with a pig, after a couple of hours you realize the pig likes it...

14

Odp: Kupię Atari 65XE dla koleżanki

Dudziaczku, Borysa gon porsze, bo sie  powoli godze ze strata i szukam prawnych rozwiazan....

serdecznie proszę o maile na lotharek@lotharek.pl z tematem ATARIAREA - inne formy komunikacji zawodzą...
"The worth of all people is dependent on how they spend their life making contributions" - Kano Jigoro
FKMC /Fan Klub Malej Czarnej/   @Grey

15

Odp: Kupię Atari 65XE dla koleżanki

Gonię. Odpisuj na SMSy....

Arguing with an engineer is a lot like wrestling in the mud with a pig, after a couple of hours you realize the pig likes it...

16

Odp: Kupię Atari 65XE dla koleżanki

Temat do zamknięcia.

Stock Atari 65XE dla Alicji załatwione.
Dziękuję w jej imieniu uicr0Bee.
Dziękuję także Drygolowi za chęć pomocy. :)

PS. Lotharek niebawem się odezwę celem tuningu Atari w Ultimate, Stereo i SIO2SD :)

[opuściłem to miejsce bezpowrotnie][dziękuję za skasowanie mojego konta]

17

Odp: Kupię Atari 65XE dla koleżanki

Sikor napisał/a:

Będzie PIN ready? :P

PIN Ready jest oprogramowanie, maszyna testowa istnieje jak na razie w jednym egzemplarzu ;) BTW; może by ktoś napisał program, który chodzi wyłącznie na komputerze Pina? :)

The problem is not the problem; the problem is your attitude about the problem

18

Odp: Kupię Atari 65XE dla koleżanki

Wieczór: sprzedawałem ten pomysł wielu osobom na party ;D

19

Odp: Kupię Atari 65XE dla koleżanki

Pamiętam, mi również. Pozwoliłem sobie zauważyć, że to może być trudne w realizacji ze względu na konieczność obsłużenia tego wszystkiego co on tam ma ;)

The problem is not the problem; the problem is your attitude about the problem

20

Odp: Kupię Atari 65XE dla koleżanki

wieczor napisał/a:

Pozwoliłem sobie zauważyć, że to może być trudne w realizacji ze względu na konieczność obsłużenia tego wszystkiego co on tam ma ;)

Dlaczego wszystkiego? Wystarczy parę rzeczy... ;P

Sikor umarł...

21

Odp: Kupię Atari 65XE dla koleżanki

Jakie romantyczne.....Atarka dla dziewczyny. Eh, dlaczego na to nie wpadłem 35 lat temu.
Wiem, wiem, Atarka będzie dopiero projektowana.

22

Odp: Kupię Atari 65XE dla koleżanki

@Zenon: było już 2600 ;P

Sikor umarł...

23

Odp: Kupię Atari 65XE dla koleżanki

Taaa, było, gdzie i kto o tym wiedział? Dlatego moja najmilsza dostała "fingiel" wyrzeźbiony z plexi z różą w środku. A gdy po latach zaprosiłem by usiadła obok Atari zapytała nieśmiało.... po co mi to.