1

Temat: Atari STE

Witam.

Myślę o sprawieniu sobie Atari STE, najlepiej 1040, ale nie pogardziłbym też wersją 520.

Nie chce ktoś sprzedać sprawnego Atari? :)

VLX

2

Odp: Atari STE

Coś mi się wydaję, że na SV była wywieszona jakaś kartka, że ktoś ma do sprzedania 1040 STE. Nie wiem czy to nadal aktualne... ale może inni pamiętają kto to był?

PS. proboj też na ebay.co.uk, ja tam kupiłem oba moje STE - da się czasem przy odrobinie cierpliwości trafić tanio (taniej niż na allegro)

Maciek
--------
Atari 65XE + Ultimate 1MB + Stereo + SIO2SD | Atari 520STE + 4MB + UltraSatan | Atari Falcon 030 + CT60e + 14MB ST + 256MB TT + 68882  + CF + Netusbee | Amiga 500 + 1MB + Gotek | Amiga 600 + 2MB Chip + 8MB Fast + CF

3

Odp: Atari STE

Nie aktualne. 520 i 1040 to to samo gdy dolozysz ram.

"wszystko się kiedyś kończy......."

4

Odp: Atari STE

Ja mam do sprzedaży 1040 ste

5

Odp: Atari STE

A zdradzisz cenę? :-)

Ostatnio edytowany przez NetSerwer (2013-12-24 21:47:46)

--------------------------------
Atari 65 XE | CA-12 z KSO Turbo 2000 | SN-360 | SIO2SD | MATT | Dokumentacja + książki od Retronics'a! | Atari 2600 Junior

6

Odp: Atari STE

A w sobotę będę w wawie:) Mam 3 obecnie: jeden w stanie perfekcyjnym z 4MB i dwa troszkę do podczyszczenia z 1MB. Co do ceny to sam nie wiem. Może ktoś inny się bardziej orientuje. Ja te dwa brzydsze zdobyłem dość okazyjnie na tablicy, ignorując ostrzeżenia przed naciągaczami i oszukańcami. Zaryzykowałem, ale jakoś się udało :)

7

Odp: Atari STE

ravenax28: sprawdź maila. :)

8

Odp: Atari STE

Witaj , jestem zainteresowany 1 sztuką , może być 1MB wygląd nie ma znaczenia , oczywiście aby obudowa była cała i komputer działał . Jeśli możesz podaj cenę jaka cię interesuje .

Pozdrawiam Adam.

ATARI 800XL/65XE/800XE/520STm/Mega2/520STe/FALCON 030 14MB RAM Roland MT32 i wiele innych zabawek :)

9

Odp: Atari STE

Ogłoszenie wciąż aktualne. Szukam sprawne 1040 STE lub 520 STE.

10

Odp: Atari STE

Mam na sprzedaż 1040 STE po upadku :( Dzień wcześniej sprawdzane dla VLXa, testowane, wszystko działało. Komputer zjechał po kilku schodach pokrytych płytkami. Dla zainteresowanych zdjęcia na maila. Uszkodzona dolna obudowa (brak kilku żeberek), jedno pęknięcie na pokrywie (próbowałem kleić od spodu, ale bezskutecznie, pewnie jakiś lepszy klej poradzi sobie). W sumie co będę pisał, pokażę na zdjęciach. Po podłączeniu wywaliło mi bezpiecznik w zasilaczu. Dalej nie testowałem.

11

Odp: Atari STE

Dzisiaj podłączyłem pod sprawny zasilacz i komputer działa jak należy. Tak więc uszkodzony jest zasilacz.

12

Odp: Atari STE

Zrób w razie czego dodatkowe testy, czy czasem po podpięciu niesprawnego zasilacza nie padła jakaś elektronika na płycie.

___
Press play on tape...

13

Odp: Atari STE

ile za nie chcesz i powiedz czy masz wszystkie plastiki (nawet te najmniejsze) bo moze machne projetk puzzle v2.0  :D:D
I bedzie dla VLX`a jak znalazl :)

14

Odp: Atari STE

Jak na tą chwilę, to ogłoszenie nie aktualne. Ktoś z tego forum wyraził zainteresowanie i czekam na konkret-czyli wpłatę :) W razie co, to ogłoszę casting na chętnego do przygarnięcia połamańca :) A tak serio, to nie jest tak strasznie z tym atari.

15

Odp: Atari STE

Po sprawie, przelew puszczony.

STE trafi do obozu wroga spod znaku Amigi ;) A na poważnie, nie będzie mu tam źle.

Amiga - A500, A1000, A1200, A2000, A3000, A4000
Atari - 1040STE, 1040STFM, Mega ST, 65XE
...i wiele innych klamorów :)