Temat: [Z] książkę Omikron Basic na Manuala Atari 65XE

Witam
Szukam książki tej która była dodawana do komputerów, po angielsku. W zamian oferuje książkę Omikron Basic dla Atari 16 bit, po niemiecku, stan książki prawie idealny, okładka tylko zagnieciona w 2 miejscach.  Interesuje mnie wymiana.

http://sq7ai.i8p.eu/atari/z5.jpg

Zaczęło się od Atari 65XE+LDW2000, potem Atari 1040STE, Amiga 1200, Atari Portofolio, morze blaszaków, GBA,PS1, 2, 3....

a teraz:Atari STez Ultrasatanem,  Atari 65XE+Ultimate1 + SIDE2+ SIO2SD + 1050+LDW Super 2000

2

Odp: [Z] książkę Omikron Basic na Manuala Atari 65XE

Jak nie znajdziesz chętnych na wymianę i będziesz chciał się tej niemieckiej książeczki pozbyć to jak chętnie odkupię.

STYMulator JIL ST YM2149 mjuz:k @ gnu/linux
SIUP (SIo2Usb2Pc) - SIO2PC USB Edition
PIN ready logo
3M / InD: ... na kasetach były zabezpieczenia w postaci tzw. "mikropierdnięcie" ...

3

Odp: [Z] książkę Omikron Basic na Manuala Atari 65XE

grzeniu napisał/a:

Jak nie znajdziesz chętnych na wymianę i będziesz chciał się tej niemieckiej książeczki pozbyć to jak chętnie odkupię.

Stało się jak przewidziałeś, więc jeśli cię to interesuje to mogę odsprzedać. Za ile? Koszty wysyłki + .. no zaproponuj coś, co każdego ucieszy, idą święta i nie mam jakiegoś parcia na ostre targowanie się.

Zaczęło się od Atari 65XE+LDW2000, potem Atari 1040STE, Amiga 1200, Atari Portofolio, morze blaszaków, GBA,PS1, 2, 3....

a teraz:Atari STez Ultrasatanem,  Atari 65XE+Ultimate1 + SIDE2+ SIO2SD + 1050+LDW Super 2000